Home Pasaulis Jei Dougas Fordas neparduos LCBO, jis turi tai pataisyti

Jei Dougas Fordas neparduos LCBO, jis turi tai pataisyti

9
0


LCBO problemos gerokai viršija dabartinį streiką ir kyla tiesiai į organizacijos viršūnę.

Gaukite naujausią informaciją iš Brian Lilley tiesiai į gautuosius

Straipsnio turinys

Dougas Fordas sako, kad neparduos ar neprivatizuos LCBO.

2 reklama

Straipsnio turinys

Tada jis geriau velniškai gerai sutvarkys.

„Aš ketinu labai, labai aiškiai pasakyti du dalykus“, – trečiadienį sakė Fordas. „Mes neprivatizuojame LCBO. Mes neparduodame LCBO.

Dėl mažmeninės prekybos darbuotojų streiko visos Ontarijo alkoholinių gėrimų kontrolės tarybos problemos. Profesinė sąjunga, atstovaujanti priekinės linijos darbuotojams, teigia norinti neleisti provincijai pardavinėti jau paruoštus gėrimus, tokius kaip „White Claw“, „Vizzy“ ar kietas seltzeris bakalėjos ir savitarnos parduotuvėse.

„Leiskite man pasakyti labai aiškiai: baigta, jo nebėra, tas laivas išplaukė ir yra pusiaukelėje per Ontarijo ežerą“, – apie prieigos išplėtimą naudojant klasikinį fordizmą kalbėjo premjeras.

Taigi, jei privatizavimas nėra svarstomas, o LCBO pardavimas yra neapgalvotas, tai kaip sutvarkyti. Kas, kaip bebūtų keista, turi labai mažai bendro su profesine sąjunga ir jų sutartimi, o daugiau – su išpūsta vadovybe, grobuoniška politika ir korporacine kultūra, kuri vartotoją palieka paskutinėje vietoje.

Straipsnio turinys

Reklama 3

Straipsnio turinys

Vienas dalykas, dėl kurio sutaria LCBO vadovybė ir jų profesinių sąjungų partneriai OPSEU, yra tai, kad 2,5 milijardo dolerių metiniai dividendai, kuriuos LCBO suteikia provincijai, yra naudingi ir naudingi. Galbūt, išskyrus tai, kad Kanados statistikos duomenimis, LCBO teikia antrą mažiausią grąžą vienam gyventojui iš bet kurios provincijos alkoholinių gėrimų reguliavimo institucijos.

Niufaundlande ir Labradore jų alkoholinių gėrimų agentūra provincijos iždui grąžina 358 USD vienam gyventojui – tai didžiausia suma šalyje. Mažiausia šalyje yra Princo Edvardo sala – 146 USD vienam gyventojui.

Ontarijas yra antras paskutinis – 159 USD.

Provincijos alkoholinių gėrimų valdžios institucijų grąžinimas vienam gyventojui.
Ontarijas yra priešpaskutinis pagal grąžinimus į provincijos iždą alkoholinių gėrimų pardavimo srityje.

Dabar palyginkime Ontariją su Alberta – visiškai privačia sistema su mažesniais mokesčiais, mažesnėmis daugumos produktų kainomis, realiais pardavimais, geresniu pasirinkimu ir 178 USD grąža vienam asmeniui. Jei Ontarijas pamatytų Albertos grąžos normą vienam gyventojui, provincijos kasoje turėtume beveik 300 mln.

4 reklama

Straipsnio turinys

Nenorime vadovautis didelių mokesčių jurisdikcijomis, bet tikrai yra ko pasimokyti iš Albertos, net jei Ford atmeta pardavimo privatizavimo modelį.

LCBO dažnai reklamuojamas kaip didžiausias gėrimų alkoholio pirkėjas pasaulyje. Tai turėtų reikšti, kad jie galėtų panaudoti tą perkamąją galią, kad vartotojai gautų geresnes kainas, bet to nedaro. Susiduriame su aukštesnėmis kainomis.

Tuo tarpu jie sako tiekėjams, kad jie turi pateikti mažiausią įmanomą kainą, o tada priklijuoja ją vartotojams parduotuvėje. Kaip neseniai buvo pranešta, LCBO privertė susigrąžinti distiliuotojus, tvirtindamas, kad jie pasiūlė mažesnes kainas kitoms Kanados vyriausybinėms monopolijoms.

Rekomendavo iš redakcijos

Reklama 5

Straipsnio turinys

LCBO naudojo grobuonišką praktiką, kad priverstų kai kuriuos distiliuotojus pripažinti, kad siūlo mažesnes kainas, o kiti tiesiog apskaičiavo, kad didmeninė kaina turi būti mažesnė. Tai yra priekabiavimo taktika, grobuoniška praktika, o ne tai, ko tikėtumėtės iš vyriausybės subjekto, kuris turėtų veikti aukščiau.

Jei Fordas neatsisakys LCBO, jis turi svarstyti pagrindines reformas organizacijoje, kuri sveria savo svorį organizacijos viršūnių – generalinio direktoriaus George’o Soleaso ir daugybės jo vadovų – naudai, o ne žmonėms, kurie priklauso LCBO ir kam jie turėtų tarnauti.

LCBO buvo įkurta, kai Ontarijas paliko draudimą 1927 m., Tai nėra moderni mažmeninės prekybos alkoholiu sistema. Nors parduotuvės yra gražios, jų verslo praktika yra negraži, ir kaip vienintelė teisėta akcininkė, Ford vyriausybė turi tai išspręsti.

Prašau, Premier Ford, jei nežiūrėsite į privatizavimą, pabandykite išvalyti LCBO užpakalinius biurus ir vykdomąjį kabinetą.

REKOMENDUOJAMAS VIDEO

Įkeliama...

Atsiprašome, tačiau šio vaizdo įrašo įkelti nepavyko.

Straipsnio turinys