Home Pasaulis Ką veikti Glenvud Springse, Kolorado valstijoje

Ką veikti Glenvud Springse, Kolorado valstijoje

21
0


Laukinių Vakarų šlovė ir gydomieji vandenys yra jos traukos dalis

Straipsnio turinys

“Aš esu tavo džemperis”.

2 reklama

Straipsnio turinys

Oi, šiurpuliukai mane vis dar kelia tie žodžiai, praėjus daugiau nei trims dešimtmečiams po to, kai Val Kilmer juos išgarsino kaip John Henry „doc“ Holliday 1993 m. Antkapis. Net vaizduodamas tuberkuliozę, naikinančią ginkluoto ginklo kūną, Kilmeris privertė dainuoti šią eilutę ir gudriai numušė Doko priešus.

Po Arizonos įvykių, aprašytų filme, tikrasis Dokas išvyko į Koloradą ir 1887 m. gegužę nusileido Glenvud Springse, kur tikėjosi, kad kalnų miestelio garsiųjų karštųjų versmių gydomosios galios ištaisys jo užkrėstą kūną.

Deja, jis buvo per toli ir netrukus pateko į komą, 1887 m. lapkričio 8 d., būdamas 36 metų amžiaus, mirė savo kambaryje viešbutyje Glenwood. Viešbutis sudegė 1945 m., o šiandien, šalia Doc Holliday salono, šeima priklausanti vakarietiškų drabužių parduotuvė „Bullocks“ (čia jūsų kepurės, batai ir drabužiai!) atiduoda duoklę legendai. Rūsyje už marškinių su užrašu „I’m your huckleberry“ įrengtas kambarys, kuriame pristatoma Glenvud Springso istorijos draugijos kolekcija Doc Holliday, Life, Legend and Lore.

Straipsnio turinys

Reklama 3

Straipsnio turinys

Tarp daiktų, tarp kurių yra popkultūros atminimo reikmenys, pavyzdžiui, Kilmerio filmas su autografu, ir tikrojo laikotarpio artefaktai, tokie kaip ginklas, kurį jam padovanojo Doko draugė Big Nose Kate, yra kišeninis laikrodis, kurį gedintis Wyattas Earpas išgraviravo po Doko mirties, bet buvo atrastas tik neseniai.

Glenwood Springsas, Koloradas
Dalis Doc Holliday kolekcijos, esančios Bullocks parduotuvės rūsyje Glenvud Springse, apima jo Derringerį ir kišeninį laikrodį, kurį Wyatt Earp išgraviravo ir norėjo įdėti į savo draugo kapą. CYNTHIA MCLEOD/TORONTO SUN

Kalbant apie Doką, jis buvo palaidotas Linvudo kapinėse, į kurias galima patekti per trumpą, tačiau statų ir vaizdingą žygį, pasakoja mūsų gidas. Tiksli vieta nežinoma, tačiau čia yra jam skirtas memorialas, o gerbėjai palieka žaidimo kortas, viskio butelius ir kulkas, pareikšdami jo žinomas ydas.

Doko ir laukinių vakarų šlovė traukia į Glenvud Springsą, kuriame gyvena apie 10 000 gyventojų, esantį Uolinių kalnų širdyje tarp Vailo ir Aspeno. Maždaug 250 km į vakarus nuo Denverio ir 5761 pėdos aukštyje oras čia, žinoma, plonesnis, bet kalnų oras, gaivus ir gaivus. Saulė stipri – vidutiniškai 300 saulėtų dienų per metus! – ir čia iškrenta mažiau kritulių nei Toronte, bet iškrenta daugiau sniego (nepraleiskite žiemos apsilankymo vietiniame Sunlight Mountain Resort kurorte – paprastame slidinėjimo kalne su 75 trasomis).

4 reklama

Straipsnio turinys

Kitas didelis vilioklis – raminančios karštosios versmės, kurių ieškojo Dokas. „Glenwood Hot Springs Resort“ yra didžiausias pasaulyje karštųjų versmių baseinas, maitinamas Yampah šaltinio, kuris kasdien išpumpuoja 3,5 milijono galonų 50 °C (122 °F) vandens, pripildyto 15 mineralų, įskaitant kalcio, geležies, cinko, magnio ir kalio. .

Baseinas siūlo keletą erdvių linksmybėms ir poilsiui, įskaitant šeimyninę zoną su vandens čiuožyklomis, mini vandens čiuožyklomis ir pasivažinėjimą upe po atviru dangumi, taip pat istorinius didingus ir terapinius baseinus.

Šiais metais naujai atidaryta Yampah mineralinė vonia, kurioje yra penki baseinai, įskaitant šaltus baseinus, krioklius, begalybės kraštus ir natūralaus akmens grotą. Su lauko poilsio zona ir židiniu, suaugusieji paverčiami tik po 17 val

Reklama 5

Straipsnio turinys

Rezervacijos už Glenvudo karštųjų versmių baseinas Nereikalaujama, o su baseino dienos bilietu galite atvykti ir eiti tyrinėti, kaip norite (o jei apsistosite 107 kambarių namelyje, taip pat turėsite prieigą prie baseinų).

Kalbant apie tyrinėjimą, būtinai eikite per pėsčiųjų tiltą Viešbutis KoloradasNacionalinis istorinis paminklas, kurį 1893 m. įkūrė sidabro baronas Walteris B. Devereux, kad tilptų visi keliautojai, atvykstantys traukiniu pamirkti jo karštųjų versmių baseine. „Didžiąja Uolų Dame“ vadinamame viešbutyje 140 svečių kambarių buvo atnaujinami už 8 mln. viešbutis.

Glenwood Springsas, Koloradas
Viešbutis Colorado yra pilnas istorijos, įskaitant legendą, kad meškiukas čia gimė 1901 m. CYNTHIA MCLEOD/TORONTO SUN

Viešbučių istorija byloja, kad „Meškiukas“ gimė 1901 m., kai tuometiniam viceprezidentui Teodorui Ruzveltui tarnaitės padovanojo meškiuko iškamšą, susmulkintą su medžiagos atraižomis, kad nudžiugintų jį po nesėkmingos medžioklės dienos. Jo dukra jį pavadino „Teddy“, o vietos legenda įamžinta vestibiulio vitrinose. Kiti žinomi svečiai yra Al Capone, Buffalo Bill Cody ir „Titaniko“ šlovė „Nepaskandinama“ Molly Brown, kurios vyras patyrė didelį aukso smūgį. Ji įamžinta su šeimos nuotraukomis, prisiminimais ir senoviniais baldais viename iš unikalių ir vėsių viešbučio bokšto liukso numerių (vaizdas į karštųjų versmių baseiną, Kolorado upę ir kalnus iš privataus balkono yra nuostabus).

Reklama 6

Straipsnio turinys

O kalbant apie kalnus, čia rasite vienintelį JAV kalnų viršūnių pramogų parką, kurį pasieksite gondola! Glenwood Caverns nuotykių parkas Jame yra „Cliffhanger Roller Coaster“, kuris yra 7 160 pėdų aukštyje, yra aukščiausias viso dydžio kalneliai Šiaurės Amerikoje, taip pat yra Yampah garų urvai, kurie yra natūraliai esanti požeminė garų pirtis.

Glenvud Springso istorija yra susipynusi su geležinkeliu, kuris atvažiavo 1887 m. Šiandien traukiniai apima Rocky Mountaineer’s Rockies į Raudonąsias uolas (kuris važiuoja tarp Moabo, Jutos ir Denverio ir turi nakvynę) ir Amtrak’s California Zephyr traukinį. važiuojant tarp Čikagos ir San Francisko. Nesvarbu, ar atvykstate traukiniu, ar greitkeliu, tai neabejotinai viena vaizdingiausių kelionių, kurią kada nors turėsite.

Sužinokite daugiau adresu visitglenwood.com ir colorado.com.

Straipsnio turinys