Home Pasaulis „Karma yra tikra“ – Yomi Fabiyi užtemdo Toyiną Abrahamą po nigeriečių patyčių

„Karma yra tikra“ – Yomi Fabiyi užtemdo Toyiną Abrahamą po nigeriečių patyčių

10
0


Nolivudo aktorė Yomi Fabiyi subtiliai užtemdė savo kolegą Toyiną Abrahamą.

Po to, kai Toyin Abraham buvo negailestingai tempiamas socialiniuose tinkluose dėl tariamai vieno iš savo smurtautojų, Yomi apsilankė savo Instagram puslapyje ir pasidalino žinute apie karmą.

Jis pareiškė, kad po mirties pagalbos ugnis nesuteikiama, nes tai, ką kas nors padarys slaptai, jam bus grąžinta viešai. Jis pažymėjo, kad karma nepamiršta, o kai kurie gaus tai, ką dovanoja kitiems savo kape arba per savo vaikus.

Jis pabrėžė, kad jei kas nors slapta daro blogį ir už juos meldžiasi, jų ranka juos slapta ar atvirai keikia. Jis įspėjo savo gerbėjus vengti būti tamsoje ir mesti strėles į šviesą.

Atrodo, kad žinutė Toyinui, jis pareiškė, kad kriminalinių tinklaraščių kūrimas arba nekaltų gerbėjų ir socialinių tinklų paklydėlių mėgavimas įskaudinti ir tyčiotis iš kitų visada turės pasekmių.

„Karma yra per daug TIKRAI

Po mirties nėra PRAGARO UGNIES. Viskas, ką darote ar darote slaptai, bus jums padaroma atgal. Visų pragaro ugnis yra žemėje. Karma niekada nieko nepamiršta. Tik dauguma neprisipažįsta, kai kurie įgis savo karmą į kapą arba bemaldūs palikuonys ją paveldės.

Venkite likti tamsoje, kad išmestumėte strėlę į šviesą. KRIMINALISTINIŲ TINKLARAŠČIŲ KŪRIMAS arba NEKALTŲ GERBĖJŲ IR SOCIALINĖS MEDŽIAGOS KLAUSIMŲ VADINIMAS ĮSkaudintų KITI IR UŽPUOTI KITI visada turės pasekmių.

Ijo to ba d’ekun ati ba eniyan je tai yra jūsų neapykantos ir pasipiktinimo pradžia.

Gera pasakyti žmonėms,…

Nepamiršk šiąnakt miegoti“.

Keista, bet daugelis jo komentarų skiltyje jam pritarė.

Vienas Bukky Fabiyi rašė: „Labai tiesa

Viena Fada Isarena rašė: „Ummm, išmintingas žodis

Viena Olayiwola Folake rašė: „Viskas gerai

Vienas Eniayenfe OT rašė: „Tik faktas

Viena Zahra Saleesu rašė: „Taigi jūs norite pasakyti, kad Toyin yra Gisto meilužis? O tai, kas su ja vyksta dabar, yra karma.

Vienas Sijibomi 777 rašė: „Karma yra buitinis vardas“.

Kažkada anksčiau Fabiyi paskelbė keletą sprogdinimų anoniminiame tinklaraštyje „Gistlover“, teigdamas, kad tinklaraštis yra sindikatas, ir teigdamas, kad dvi aktorės yra pagrindinės sindikato žaidėjos. Jis teigė, kad viena yra išeivijos aktorė, kuri savo vardą gavo iš linijos OBA iš „Edunjobi Oba Oma“, nes ji yra dvynė. Kita, jo teigimu, yra geriausia jorubų aktorė, kuri yra labai artima Iyabo Ojo ir tapo jos neišvengiama prieše. Tačiau jis pranešė, kad Iyabo nėra Gistloveris.