Home Pasaulis Kyle’as Larsonas iškovojo „pole“ poziciją Čikagos gatvės lenktynėse

Kyle’as Larsonas iškovojo „pole“ poziciją Čikagos gatvės lenktynėse

16
0


Kyle’as Larsonas ir toliau yra NASCAR taurės serijos kvalifikacijos lauko klasė.

Šeštadienį 2021 m. taurės serijos čempionas iškovojo penktąjį 2024 m. sezono polių, aplenkdamas Ty Gibbsą vos viena šimtąją sekundės dalimi ir pelnė pirmąją starto vietą sekmadienio Grant Park 165 turnyre.

Po to, kai Shane’as van Gisbergenas buvo geriausias už Xfinity serijos polių anksčiau tą dieną, Larsonas surinko ratą, kuris buvo pakankamai geras geriausiam van Gisbergenui, kuris per sesiją galėjo nubėgti tik vieną ratą. Van Gisbergenas greičio diagramoje dieną baigė penktas, dviem vietomis prasčiau nei 2023 m. užėmė trečią vietą kvalifikacijoje.

Atrodė, kad prieš Larsono ir Gibbso šuolį Michaelas McDowellas siekė galimo ketvirtojo 2024 m. „pole“. Nors veteranas įveikė gerą ratą, to nepakako, kad pelnytų pole poziciją.

Tyleris Reddickas sekmadienio lenktynėse startuos ketvirtas, o jo 23XI komandos draugas Bubba Wallace’as kvalifikacijoje užims šeštąją vietą. Christopheris Bellas ir Alexas Bowmanas užėmė atitinkamai septintąją ir aštuntąją vietą, o Danielis Suarezas ir Bradas Keselowskis užbaigė dešimtuką.

Kiti žymūs šeštadienio atrankos rezultatai: Denny Hamlinas (11), Ryanas Blaney (17), Chase’as Elliottas (18), Kyle’as Buschas (19) ir AJ Allmendingeris (37).

Joshas Bilickis ir Kazas Grala užėmė atitinkamai 39 ir 40 vietas ir perims žalią vėliavą aikštės gale.

„Grant Park 165“ bus žalias sekmadienį netrukus po 16.30 val. ET, o transliacija bus teikiama per NBC, MRN ir „SiriusXM NASCAR Radio“.