Home Pasaulis LCBO streikas pradedamas verslui „padaryti arba pertraukos“ metu

LCBO streikas pradedamas verslui „padaryti arba pertraukos“ metu

13
0


Atšauktas planas trečiadienį laikinai atnaujinti penkias parduotuves didmeninės prekybos tikslais

Straipsnio turinys

Praėjus šešioms dienoms po LCBO streiko, Ontarijo restoranai ir barai jau skundžiasi dėl didmeninės prekybos vėlavimo, nors daugelis bandė kaupti atsargas prieš prasidedant darbo akcijai.

2 reklama

Straipsnio turinys

Bet ką daryti, jei tai tęsis mėnesius?

„Tikrasis dalykas verslo savininkams laiko juostoje yra toks: ar tai bus baigta iki vasaros pabaigos? Nes tai jiems tarsi svarbiausias laikas“, – sakė Kanados nepriklausomo verslo federacijos Ontarijo įstatymų leidybos reikalų viceprezidentas Ryanas Malloughas.

„Kaip ir šios kitos šešios, septynios savaitės daugeliui jų yra skirtos arba pertraukos – atviri kiemai, žmonės išvyksta. Jei tai tęsis per ilgai arba tikrai pamatysime, kad didmeninis kanalas žlunga, subyrės arba tikrai vėluoja, tai turės didelį poveikį.

Rekomendavo iš redakcijos

Straipsnio turinys

Reklama 3

Straipsnio turinys

Malloughas teigė, kad viena problema, apie kurią jam pasakoja CFIB nariai, yra LCBO didmeninės prekybos sistema, sukurta „kad restoranai, barai ir licencijų turėtojai nepatektų į alkoholį.

„Mes pradedame girdėti skundų, kad tai tarsi neveikia“, – sakė jis.

„Nusivylimas, kurį girdėjome, yra delsimas, pavyzdžiui, laikas, per kurį reikia ką nors gauti iš internetinio užsakymo. Taip pat atrodo, kad kai kurių produktų nėra sandėlyje. Taip pat yra tam tikrų apimties apribojimų, susijusių su tuo, ką galite įsigyti. Kaip girdėjome iš vieno nario, kuris sakė, kad nori nusipirkti viskio, bet galėjo jį nusipirkti tik iš dėžės. Ir jiems nereikėjo dėžės, reikėjo tik kelių butelių. Susirūpinimas, kurį girdime, susijęs su dvasiomis.

Pirmadienį LCBO atsisakė plano trečiadienį laikinai atidaryti penkias parduotuves, kad barų ir restoranų savininkai streiko metu galėtų įsigyti didmeninės prekybos alkoholiu, korporacijai „Crown“ pareiškus, kad profesinė sąjunga pagrasino piketuoti šiose vietose.

4 reklama

Straipsnio turinys

„Priėmėme sprendimą pasiūlyti alternatyvią internetinę patirtį mažesniems užsakymams. Išsamia informacija bus pasidalinta tiesiogiai su mūsų licencijos turėtojais“, – sakoma LCBO pranešime.

REKOMENDUOJAMAS VIDEO

Įkeliama...

Atsiprašome, tačiau šio vaizdo įrašo įkelti nepavyko.

Trečiadienį LCBO paskelbė kitą pareiškimą, kuriame iš dalies sakoma: „Nors LCBO ir toliau veikia, tai nėra įprasta. … Stengiamės laikytis numatomų pristatymo terminų ir vertiname mūsų mažmeninės ir didmeninės prekybos klientų kantrybę, jei dėl didelių kiekių užsakymas užtruktų ilgiau nei tikėtasi. Atsiprašome už OPSEU streiko poveikį visiems mūsų klientams, įskaitant mažas vietines įmones, bandančias apsipirkti pas mus, ir mūsų partneriams.

Mallough teigė, kad LCBO streikas turėjo mažesnį poveikį Ontarijo vynuogynams, alaus darykloms ir distiliavimo gamykloms, kurios gamina savo produktus vietoje.

Reklama 5

Straipsnio turinys

„Tuo pačiu metu vis dar kyla susirūpinimas, nes distiliavimo gamyklos, alaus daryklos ir vynuogynai (kurie) linkę parduoti per LCBO, jie praranda šį kanalą“, – sakė jis.

„(Bet) manau, kad žmonėms taip pat yra galimybė parodyti tam tikrą paramą vietoje. Jei dar neapžiūrėjote tos alaus daryklos savo kaimynystėje, dabar yra puiki galimybė, todėl tikrai tikimės, kad taip nutiks ir visoje provincijoje.

Streiko metu iki LCBO dirba apie 10 000 OPSEU darbuotojų, Mobilieji užsakymai per svetainę ir programą vis dar tęsiami, todėl galima nemokamai pristatyti į namus bet kurioje Ontarijuje.

LCBO taip pat teigė, kad alkoholio galima įsigyti 2 300 privačių mažmenininkų visoje provincijoje, įskaitant LCBO Convenience Outlets, licencijuotas bakalėjos parduotuves, alaus parduotuvę ir vyno daryklą, alaus daryklą, sidrą ir distiliavimo parduotuves.

Straipsnio turinys