Home Pasaulis MacIveris pasveikino su vyriausiąja Sylva 60 metų

MacIveris pasveikino su vyriausiąja Sylva 60 metų

14
0


Kandidatas į APC gubernatoriaus pavaduotojus Bayelsa valstijoje, Didysis Joshua MacIveris pasveikino tiesioginį buvusį naftos išteklių ministrą, vyriausiąjį Timipre Sylva, sulaukusią 60 metų, apibūdindamas jį kaip žmogų, turintį nepaprastą lyderį ir viziją Bayelsa valstijoje ir Nigerio deltos regione. .

Pasak MacIverio, nors teismai dar turi atkurti per paskutinę gubernatoriaus apklausą klaidingai paskelbtą mandatą, išradingumas ir nepalaužiamas atsidavimas valstybei ir regionui liudija Dievo vedimą ir malonę jo gyvenime.

Didysis Joshua MacIveris, kuris per paskutinę apklausą buvo vyriausiojo Timipre Sylvos gubernatoriaus pavaduotojas, sekmadienį paskelbtame pareiškime Sylva apibūdino kaip „mylimą lyderį, vyriausioji Timipre Marlin Sylva, De OPUABADI, nuoširdžiai švenčiu jūsų 60-ąjį gimtadienį ir garbę. jūsų nuostabus lyderis ir vizija“.

Pasak jo, „Švenčiame šį etapą, aš prisijungiu prie daugybės kitų, kad pripažinčiau jūsų nepaprastą lyderystę ir viziją Bayelsa valstijoje ir Nigerio deltos regione. Jūsų išradingumas ir nepajudinamas atsidavimas liudija apie Dievo vedimą ir malonę jūsų gyvenime.

„Jūsų Ekscelencija, pone, jūsų nenumaldoma aistra įgalinti jaunimą ir ugdyti jaunus lyderius bei milijonierius, įskaitant mano nuolankumą ir kitus žymius sūnus bei dukteris (27–30 metų amžiaus), kai ėjote malonaus Bayelsa vykdomojo gubernatoriaus pareigas (nuo 2007 m. iki 2012 m.) sukūrė ryškų palikimą, kuris ir toliau įkvėps mane ir ateinančias kartas. Šis rekordas išlieka nepakartojamas ir neprilygstamas vienos eilės vyriausybėms valstybėje“.

„Jūsų atkaklus siekis tobulėti per jūsų auksinį valdymą, akivaizdus tokiose srityse kaip infrastruktūros plėtra, ekonomikos augimas, geresnis gyvenimo lygis ir sėkmingas Prezidento amnestijos programos įgyvendinimas, pagal kurią tūkstančiams naudos gavėjų buvo suteiktas aukštasis išsilavinimas, kvalifikuoti mokymai, mėnesinės stipendijos ir galiausiai atkurta taika bei saugumas Nigerio deltos regione, taip atgaivinant naftos ir dujų pramonę bei skatinant ekonominį vystymąsi, pelnė jums plačią pagarbą ir susižavėjimą.

„Kaip jūsų kandidatas į APC, Bayelsa 2023 gubernatoriaus rinkimus, gubernatoriaus pavaduotojas, esu labai dėkingas už galimybę tarnauti kartu su jumis – tai privilegija, kurią suteikė jūsų vadovavimas ir patarimas.

„Nors teismai dar turi atkurti klaidingai paskelbtus įgaliojimus, esu labai jums dėkingas už tai, kad tikėjote manimi ir suteikėte gaires bei paramą šios kelionės metu. Jūsų pasitikėjimas manimi liudija jūsų nepajudinamą įsipareigojimą ugdyti būsimus lyderius, todėl man didelė garbė būti jūsų išminties ir patirties naudos gavėju.

„Jūsų vadovavimas ir mentorystė prisidėjo prie mano augimo ir tobulėjimo, todėl nekantrauju toliau mokytis iš jūsų.

„Kaip mano mylimas vadovas, jūsų vizija yra tarsi kibirkštis, kuri uždega progreso ugnį, o jūsų atsidavimas yra kuras, leidžiantis ją degti ryškiai. Dėkojame, kad esate ryškus transformuojančios lyderystės ir tarnystės pavyzdys. Aš ir Bayelsans nekantriai laukiame jūsų sugrįžtant į pareigas, kad su didžiuliu džiaugsmu pradėtumėte naują pažangos erą.

Štai dar daug metų išminties, poveikio ir šventės. Dar kartą sveikinu ir sveikinu su 60-mečiu mano mylimą Vadovą“.