Home Pasaulis PINIGAI BANKE: John Cena grįžta ir praneša, kad WWE išeina į pensiją

PINIGAI BANKE: John Cena grįžta ir praneša, kad WWE išeina į pensiją

17
0


Straipsnio turinys

Pasaulio imtynių pramogų legenda, tapusi Holivudo žvaigžde John Cena, šeštadienį šokiruojančiai grįžo į „Money in the Bank“ Toronte ir paskelbė, kad po paskutinio važiavimo WWE turnyre pasitraukia.

2 reklama

Straipsnio turinys

Cena, kuri buvo WWE veidas pereinant iš nervingos Attitude Era į PG erą, didžiąją dalį savo 20 ir daugiau metų trukusios karjeros buvo įmonės veidas, 16 kartų iškovodamas rekordinį pasaulio čempiono titulą ir suteikdamas daugiau. nori Make-A-Wish nei bet kas istorijoje.

Šeštadienio renginio metu Toronte gimęs Trishas Stratusas pristatė Cena, kuri nustebino gausią minią atėjusi į ringą ir pranešti, kad pasitrauks iš ringo varžybų po paskutinio turo, kurio metu planuoja kovoti pagal visą darbo grafiką. ir kuo daugiau pasirodymų tiek šalių, kiek gali, padėkoti WWE.

Įkeliama...

Atsiprašome, tačiau šio vaizdo įrašo įkelti nepavyko.

Straipsnio turinys

Reklama 3

Straipsnio turinys

“Kodėl čia?” Cena pasakė miniai. „Noriu trumpam pakalbėti apie tai, noriu pakalbėti apie Torontą. Tiesą sakant, aš noriu pakalbėti apie Kanadą. Tiesą sakant, aš noriu pakalbėti apie kanadiečius. Matote, aš tai darau kurį laiką, aš buvau WWE daugiau nei du dešimtmečius ir per tą laiką mačiau neįtikėtinas klestėjimo bangas, kokias turime dabar… ir taip pat patyriau didžiulius sunkumus.

„Taigi per visus tuos metus vienas iš svarbiausių, vienas įspūdingiausių dalykų, kurį sužinojau, buvo tai, ar WWE karšta, ar šalta, kanadiečiai visada pasirodo… dėl to, mano galva, čia yra puiki vieta pasakyti. ką aš turiu pasakyti!”

Spaudos konferencijoje po pasirodymo Cena išsamiai papasakojo apie savo planus, sakydamas, kad 2025 m. planuoja dalyvauti tiek renginių, kiek gali, taip pat prisipažino, kad neprieštarautų, kad būtų sumuštas daugiausiai WWE titulų istorijoje rekordas. rekordas, kuriame jis lygiuojasi su Ric Flair.

4 reklama

Straipsnio turinys

Kai jo sąskaitoje yra daugiau nei 1500 rungtynių, Cena nesikovojo WWE visu etato nuo 2018 m.

Cenas išėjimas į pensiją baigėsi linksmu įvykiu, kurio metu Drew McIntyre ir Tiffany Stratton laimėjo atitinkamus pinigus banko laiptų rungtynėse, o McIntyre’as išgrynino savo pinigus ir nuvertė WWE pasaulio sunkiasvorių čempioną Damianą Priestą. Tačiau pasiūlymas buvo sugadintas, kai pasirodė CM Punk ir McIntyre’ui kainavo savo galimybę.

Abiejose „Money in the Bank“ rungtynėse audringi Toronto tikintieji rėkė iš pritarimo, sėdėjo ant kėdžių krašto ir stebėjosi aukštai skraidančiais ir kartais kvapą gniaužiančiais kopėčių nelygumais.

Pagrindiniame renginyje dalyvavo The Bloodline’s Solo Sikoa, Tama Tonga ir Jacobas Fatu (su Tonga Loa), kurie susitiko su neginčijamu WWE čempionu Cody Rhodesu, Randy Ortonu ir kanadiečiu Kevinu Owensu. Rungtynės išliko savotiškas vakarui, per kurį žiūrovai pakilo į emocingus kalnelius, kuriuos daugiausia užgožė netikėtas Cenas pasirodymas.

Reklama 5

Straipsnio turinys

Laukinis finišas, kurio metu teisėjas atsitrenkė ne vieną, o du kartus, pamatė, kaip Fatu pataikė į savo Whisper in the Wind finišolį, o Solo pataikė į savo Spike’ą, o Fatu nutempė apsvaigusį teisėją atgal į ringą, kad suskaičiuotų 1-2-3, suteikdamas Bloodlines frakcijai laimėti.

Moterų „Money in the Bank Ladder“ rungtynėse dalyvavo Stratton, Naomi, Zoey Stark, Lyra Valkyria, kanadietė Chelsea Green ir Iyo Sky. Rungtynėse buvo daug drąsių smūgių ir puolimų su kopėčiomis ir stalais.

Rungtynės baigėsi tuo, kad Greenas beveik lipo paimti portfelį, pakabintą virš ringo, ir pamatė, kaip Stratton užlipo antromis kopėčiomis ir pastūmė Greeną, numetęs ją per viršutines virves ant dviejų žemiau esančių stalų. Tada Strattonas griebė portfelį, norėdamas laimėti.

Įkeliama...

Atsiprašome, tačiau šio vaizdo įrašo įkelti nepavyko.

Reklama 6

Straipsnio turinys

Pasaulio sunkiasvorių čempionato rungtynėse Sethas ‘Freakin’ Rollinsas priešinosi Priestui dėl savo čempiono titulo. Finišavimas galėjo būti vienintelė dėmė visą vakarą po to, kai Rollinsas pataikė į Falcon Arrow dėl trijų taškų, nors teisėjas sustojo ties dviem, nors Priest nebandė išspirti. Po kelių sekundžių McIntyre’as išgrynino savo „Money in the Bank“ sutartį, tačiau jį nutraukė CM Punk. Priestas pasinaudojo pranašumais, kad išlaikytų savo titulą, o segmentas baigėsi Rollinsu ir Punku žiūrėdami vienas į kitą žemyn.

Antrosiose vakaro rungtynėse kanadietis Sami Zaynas sėkmingai apgynė tarpžemyninį čempionatą prieš Bron Breakker. Atidarymas buvo vyrų „Pinigai banke“ rungtynės, kuriose dalyvavo Jey Uso, Andrade’as, LA Knightas, Carmelo Hayesas, Chadas Gable’as ir McIntyre. stojantieji ėmė didžiulius nelygumus ir rizikingus šuolius nuo kopėčių.

PASTABOS: Renginį vedė Toronte gimęs Trish Stratus, kuris prieš pasirodymą atėjo į ringą su audringomis ovacijomis. WWE šlovės muziejus ir daugkartinė moterų čempionė pristatė Deseronto, Ont., gimtąjį Rylandą Jamesą, kuris sugiedojo himną prieš susirinkusius… WWE paskelbė, kad „Bad Blood“ sugrįš spalio 5 d. Atlantoje… Ring Gunther susikaus su Priestu „SummerSlam“ turnyre dėl pasaulio sunkiasvorių čempionato.

janmurphy@postmedia.com

x.com/Jan_Murphy

Straipsnio turinys