Home Pasaulis „Pistons“ iš naujo pasirašė dvejų metų sutartį su italų komanda

„Pistons“ iš naujo pasirašė dvejų metų sutartį su italų komanda

16
0


Stūmokliai ir laisvųjų agentų sparnas Simone Fontechchio ESPN pranešėjas Adrianas Wojnarowskis susitaria dėl dvejų metų trukmės 16 mln.Twitter nuoroda).

28 metų Fontecchio 2012–2022 m. profesionaliai žaidė Europoje, o prieš dvi vasaras pasirašė sutartį su „Jazz“. Jutoje jis praleido pusantro sezono, o po šių metų prekybos termino buvo iškeistas į Detroitą.

2023–2024 m. „Jazz“ ir „Pistons“ ekipoje per 66 rungtynes ​​(43 startai) italas vidutiniškai per 24,9 minutes pelnydavo 10,5 taško, atkovodavo 3,7 kamuolio ir atlikdavo 1,5 rezultatyvaus perdavimo. 818.

Kadangi jis turi tik dvejų metų NBA patirtį, Fontecchio turėjo teisę į ribotą laisvą agentūrą, o „Pistons“ pateikė jam 5,2 mln. USD atrankos pasiūlymą, siekdama užtikrinti, kad jis negalės pasirašyti sutarties su kita komanda be Detroito galimybės. atitikti.

Tačiau taip neatsitiko, nes „Pistons“ ir „Fontecchio“ sudarė naują susitarimą tiesiogiai, praėjus mažiau nei savaitei nuo oficialios laisvųjų agentų laikotarpio pradžios.

„Fontecchio“ suteiks papildomo šaudymo komandoje, kuri teikia pirmenybę tarpo tarp aukštų aplink kylančios žvaigždės apsaugą Cade’as Cunninghamas. Detroitas taip pat sutiko pasirašyti Malikas Beasley ir Tobiasas Harrisas įsigyjant Timas Hardaway jaunesnysis. prekyboje su Dalasu.

Naujasis Fontecchio susitarimas neturės įtakos „Pistons“ kepurių kambariui, nes jo 5,2 mln. Detroitas galės peržengti ribą ir oficialiai iš naujo pasirašyti jį naudodamasis savo Early Bird teisės.