Home Pasaulis Toronto FC 4:0 pralaimi Columbus Crew, dabar be pergalių devyniose rungtynėse

Toronto FC 4:0 pralaimi Columbus Crew, dabar be pergalių devyniose rungtynėse

26
0

Straipsnio turinys

KOLUMBAS, Ohajo valstija – Diego Rossi pelnė įvartį ir atliko du rezultatyvius perdavimus, o Cucho Hernandezas ir Christianas Ramirezas – po vieną įvartį ir rezultatyvų perdavimą, o „Columbus Crew“ šeštadienį 4:0 pratęsė Toronto FC pralaimėjimų seriją iki šešių rungtynių.

2 reklama

Kanadietis Mo Farsi taip pat pelnė įvartį į „Major League Soccer“ čempionų titulą. Columbus (11-3-6) iškovojo keturias pergales iš eilės, aplenkdamas varžovą 15:1, ir aštuonias iš paskutinių devynerių lygos rungtynių rezultatu 27:7.

Priešingai, išsekęs Torontas (7-13-3) dabar yra be pergalių per devynias rungtynes ​​(0-7-2) ir turi tik vieną pergalę per pastarąsias 12 rungtynių (1-9-2). Paskutinė TFC pergalė lygoje buvo gegužės 18 d., rezultatu 5:1 nusprendus prieš svečią CF Montreal.

Toronto komanda per pralaimėjimų seriją buvo įveikta 17:4.

Per pirmąsias penkias kampanijos rungtynes ​​(3-1-1) surinkusi 10 iš 15 galimų taškų, Johno Herdmano komanda per 18 rungtynių nuo tada surinko tik 14 iš galimų 54 taškų (4-12-2).

Hernandezas 15-ąją minutę išvedė Columbusą į priekį, pakilęs virš Derricko Etienne’o jaunesniojo ir įmušdamas Rossi kampinį savo 11-ąjį įvartį sezone. Kolumbijos puolėjui tai buvo septintas įvartis per šešerias rungtynes.

Įvartis buvo įmuštas praėjus trims minutėms po to, kai Toronto gynėjas Kevinas Longas įmetė kamuolį į Columbus tinklą ir nukreipė į Federico Bernardeschi kampinį, tačiau teisėjas Tedas Unkelis sumušė žaidimą. Atrodė, kad pažeidimas buvo kampinis pasilenkimas link tikslo.

Hernandezas ir Rossi 29-ąją minutę paspaudė pakartojimo mygtuką nuo kampinio. Tačiau įvartis buvo neįmuštas po vaizdo peržiūros, kai buvo pasirinktas Etienne’as, kuriam Columbus žaidėjas Stevenas Moreira neleido pažymėti Hernandezo.

Kolumbas beveik atmušė rezultatą 2:0 per žaidimo laiką, kai Longas, spaudžiamas Columbuso žaidėjo, vos neįmušė kamuolio į savo vartus, kol į pagalbą atėjo vartininkas Seanas Johnsonas.

Ramirezas padvigubino persvarą 52-ąją minutę, perdavęs Hernandezą per statinę Toronto gynybą, tada apsisuko ir paleido smūgį, kuris atmušė gynėją penktąjį sezoną.

4 reklama

81-ąją minutę Toronto komandai skausmas išaugo, nes gynyba vėl buvo per lengvai palaužta. Ramirezas rado Rossi baudos aikštelėje ir nukreipė kamuolį į Farsi ir nukreipė namo.

Rossi rezultatas tapo 4:0 85-ajame kėlinyje, kai Toronto gynyba buvo atplėšta prieš kontrataką, kai trys gynėjai nesugebėjo atmušti kamuolio, todėl Rossi numušė jį namo.

Kolumbas savaitgalį pradėjo rungtyniauti trečioje Rytų konferencijos vietoje, penkiomis vietomis ir 12 taškų lenkiantis Torontą ir turėdamas trejas rungtynes.

Kolumbas pralaimėjo tik vieną iš ankstesnių 21 reguliariojo sezono rungtynių namuose (14-1-6). O Torontas Ohajo sostinėje nebuvo laimėjęs nuo 2017 metų gegužės.

Herdmanas atliko tris pakeitimus startiniame 11-oje, kuris 2:1 pralaimėjo svečiui Orlande – Toronto treneris teigė, kad pralaimėjimas savaitės viduryje turėjo būti „lūžio taškas“.

5 reklama

Nebuvo. Vietoj to buvo daugiau to paties.

Bernardeschi kapitonas Toronto kartu su kolega italu Lorenzo Insigne’u, kuris atrodė stokojantis energijos paskutinių rungtynių etapuose ir susidūrė su smūgiu į šonkaulius, pradėdamas nuo atsarginių žaidėjų suolo. Insigne įsiveržė 60-ąją minutę.

Ilgas, grįžęs iš sustabdymo, o kitas gynėjas Shane’as O’Neillas įsiveržė, kaip ir krašto saugas Jahkeele Marshall-Rutty, kuris atliko keletą pavojingų kamuolių. Krašto gynėjas / vidurio gynėjas Raoulis Petretta persikėlė į vidurio saugas, kad užpildytų kietą hondūrietį Deybi Floresą, suspenduotą už geltonų kortelių kaupimą.

Toronto traumų sąraše buvo krašto saugas Tyrese’as Spiceris bei vidurio puolėjai Alonso Coello ir Brandonas Servania.

Kapitonas / vidurio puolėjas Jonathanas Osorio ir krašto gynėjas / krašto gynėjas Richie Laryea kartu su Kanada dalyvauja „Copa America“, kaip ir „Columbus“ puolėjas Jacenas Russellas-Rowe.

Kanados krašto gynėjas Mo Farsi, buvęs „Cavalry FC“ žaidėjas, pradėjo žaisti „Columbus“.

Įgula turėjo galimybę anksti išsiveržti į priekį, kai aštuntą minutę Christianas Ramirezas buvo paguldytas už gynybos, tačiau smūgiavo aukštai. Pirmajame kėlinyje šeimininkai dominavo 61,5 proc. kamuolio ir 6:2 pranoko Torontą (3:1 metimai į vartus) ir kampiniuose išlaikė pranašumą 5:1.

Dabartinis Toronto bėgimas buvo apibendrintas antrojo kėlinio pradžioje, kai kamuolys nuriedėjo į vietą, kur Hermanas buvo trenerių dėžėje. Herdmanas pasilenkė, kad jį paimtų, bet pamatė, kaip jis eina per kojas, džiaugdamasis už jo stovinčių gerbėjų.

Kitos Toronto rungtynės įvyks trečiadienį CPL čempiono Forge FC pirmajame Kanados čempionato pusfinalio etape.