Home Pasaulis Toronto FC pirmosiose Kanados pusfinalio rungtynėse 2:1 pralaimi Forge

Toronto FC pirmosiose Kanados pusfinalio rungtynėse 2:1 pralaimi Forge

27
0

Straipsnio turinys

„Toronto FC“ laisvas kritimas tęsėsi trečiadienį, kai smunka „Major League Soccer“ komanda 2:1 įveikė Kanados „Premier“ lygos čempionę „Forge FC“ Kanados čempionato pusfinalio atidarymo rungtynėse.

2 reklama

Įvarčius pelnė Beni Badibanga ir Kwasi Poku, kuris po 14 minučių pirmavo 2:0.

Pakaitinis princas Owusu atmušė svarbų Toronto įvartį 88-ąją minutę po smūgio po kampinio.

Per penkias ir daugiau minučių siautulingo sustabdymo galėjo būti ir daugiau, tačiau Forge’o vartininkas Chrisas Kalongo šuoliu atrėmė ir neleido Lorenzo Insigne’ui ir Toronto pakaitalui Deandre’ui Kerrui smūgiuoti.

Torontas naktį turėjo daug kamuolių, bet kartais tuo nesirūpindavo ir pirmajame kėlinyje demonstruodavo švaistymą tik vienu smūgiu į taikinį. Forge’as būtų galėjęs padidinti pranašumą antrajame kėlinyje, jei ne Toronto vartininko Luka Gavrano smūgis ir medžio darbai.

Atsakomosios rungtynės BMO lauke vyks rugpjūčio 21 d., kai Torontas turi išsikapstyti iš duobės, kad patektų į finalą.

Trečiadienį „Pacific FC“ kitame taurės pusfinalyje priėmė čempiono titulą ginančią Vankuverio „Whitecaps“ komandą.

Torontas (7-13-3 MLS žaidime) visose varžybose pralaimėjo septynis iš eilės ir liko be pergalių po 10 (0-8-2). Ji nelaimėjo nuo gegužės 18 d., kai taurės ketvirtfinalyje 8:1 sutriuškino pusiau profesionalų CS Saint-Laurent.

Badibanga įvartis buvo įmuštas iš Forge kėlinio, kai jis pažiūrėjo ir pamatė Gavraną nuo savo linijos. Tai paskatino Konge gimusį buvusį belgų futbolininką paleisti 60 jardų metimą, a la Davidą Beckhamą, kuris pakilo virš Gavrano galvos prieš atsimušant į Toronto vartus.

Badibanga, atšventęs ryškų ritės smūgį dvigubu salto, spektaklį pradėjo išvarydamas Federico Bernardeschi.

Tai buvo antrasis keistas Gavrano įvartis per tiek rungtynių. Atlantos puolėjas Jamalas Thiare’as 97-ąją birželio 29-ąją minutę užklupo Toronto atsarginį vartininką, kuris snūduriavo iš užpakalio, kad pavogtų kamuolį – kai Gavranas ruošėsi pakelti jį į priekį – ir įmetė jį į atvirus vartus, laimėdamas 2:1.

4 reklama

Poku pavėlavo tris minutes ir atmušė kamuolį į artimą virpstą 2:0 po to, kai Toronto gynybą išraižė keli gražūs Kyle’o Bekkerio, Tristano Borgeso ir Davido Choiniere’o perdavimai.

TFC turėjo pelnyti pirmąjį įvartį, kai Bernardeschi rado Insigne’ą erdvėje priešais vartus, bet Insigne smūgiavo pro šalį. Tai buvo seka, kurią Insigne pakartojo kelis kartus per naktį.

Bernardeschi, Toronto pavojaus žmogus, visą naktį buvo valdomas Forge žaidėjų.

Timo Hortonso lauke buvo 21 C, prognozuojama perkūnija. O dangus atsivėrė įpusėjus.

Torontas padarė pakeitimus per pertrauką, atnešdamas Matty Longstaffą ir Owusu. Kevinas Longas, Jahkeele Marhall-Rutty ir Kerr pasirodė vėliau, kai treneris Johnas Herdmanas ieškojo kelio atgal.

Torontas ir Foržas turi istoriją – dėl pandemijos atidėto 2020 m. Kanados čempionato finale susitiko TFC, kurią laimėjo baudinių serija.

Herdmanas atliko penkis pakeitimus startiniame 11-oje, kuris šeštadienį Kolumbe pralaimėjo 4:0, į jas įsitraukė Insigne, Gavran, Aime Mabika, Deybi Flores ir Kobe Franklin. Floresas buvo nušalintas nuo savaitgalio varžybų, o Insigne, slaugant smūgį į šonkaulius, atėjo paskutines 30 minučių nuo suolo.

Bernardeschi, kuris nusimetė savo išskirtines šviesiaplaukes, nešiojo kapitono raištį.

Forge’as atliko tris keitimus komandoje, kuri penktadienį išlygino Vancouver FC 3:3, grįžo Bekkeris, vartininkas Chrisas Kalongo ir gynėjas Garvenas Metusala.

Forge’o starto 11-oje buvo septyni kanadiečiai, o Toronte – trys.

Toronte liko be traumuotų Tyrese’o Spicerio, Alonso Coello ir Brandono Servania. Kapitonas Jonathanas Osorio ir Richie Laryea išvyko su Kanada „Copa America“.

Forge’ui trūko traumuoto puolėjo Terrano Campbello, o Meksikos krašto gynėjas Danielis Parra buvo diskvalifikuotas dėl geltonų kortelių kaupimo.

Forge’as (5-4-3 lygos žaidime) laimėjo tik vieną iš penkių ankstesnių rungtynių (1-2-2) ir užima penktą vietą aštuonių komandų CPL – keturis kartus lygos čempionui neįprastas ešerys.

TFC pateko į pusfinalį, pirmenybėse vienose rungtynėse 5:0 nugalėjusi Ontarijo „League1“ ekipą „Simcoe County Rovers“, o dviejų etapų ketvirtfinalyje 11:1 nugalėjusi „Ligue1“ Kvebeko „CS Saint-Laurent“.

Forge’as pirminiame etape 3:1 nugalėjo CPL varžovą York United, o ketvirtfinalyje bendru rezultatu 3:2 nugalėjo CF Montreal.

Iki šių metų Forge’as pralaimėjo visas keturias taurės rungtynes ​​su MLS varžovais, 2020 m. finale 11 m. baudinių serija įveikė Torontą, o 2021 m. ir 2023 m. pusfinalyje bei 22 metų ketvirtfinalyje buvo išstumtas CF Montreal.

Torontas aštuonis kartus laimėjo turnyrą ir penkis kartus užėmė antrąją vietą. Tačiau jis trofėjaus neiškėlė nuo 2020 m. varžybų.

Kanados čempionato nugalėtojas iškelia „Voyageurs Cup“, surenka 50 000 USD iš „Canada Soccer“ ir užsidirba vietą CONCACAF čempionų taurėje, elitinių klubų varžybose Šiaurės ir Centrinėje Amerikoje bei Karibų jūros regione.