Home Pasaulis Trys buvusios USMNT žvaigždės, kurios turėtų pakeisti HC Greggą Berhalterį

Trys buvusios USMNT žvaigždės, kurios turėtų pakeisti HC Greggą Berhalterį

10
0


Tikėtina, kad „US Soccer“ bet kurią dieną paskelbs savo sprendimą, ar pereiti nuo USMNT trenerio Greggo Berhalterio, jam nepavykus išvesti komandos iš „Copa America“ grupių etapo. ESPN.com Jeffas Carlisle’as.

Likus vos dvejiems metams iki pasaulio čempionato Šiaurės Amerikos žemėje, „US Soccer“ turėtų susirasti naują trenerį, turintį didelę nacionalinės komandos patirtį ir įrodytus rezultatus.

Štai trys buvę USMNT žaidėjai ir Nacionalinės futbolo šlovės muziejus, kurie galėtų pakankamai progresuoti prieš pasaulio čempionatą.

Džonas Harkesas

Turbūt labiausiai neįvertintas žaidėjas USMNT istorijoje, Harkesas savo šalies rinktinėje sužaidė 90 rungtynių ir žaidė dviejuose pasaulio čempionatuose bei viename olimpiniame turnyre 1987–2000 m. Jis taip pat padarė istorinę žaidėjo karjerą tuometinėje „Premier“ lygos komandoje „Sheffield Wednesday“ ir iškovojo du MLS taures su „DC United“.

Tačiau Harkeso trenerio rekordas turėtų padaryti didžiausią įspūdį JAV futbolui. 2015–2017 m. jis vadovavo tuometinei Jungtinės futbolo lygos (USL) komandai „FC Cincinnati“, siekdama rekordų kiekvieną sezoną.

Jis taip pat laimėjo USL League One titulą su Grinvilio triumfas 2020 m. ir vedė šią komandą į atkrintamųjų varžybų finalą iš eilės per savo 2018–2023 m. Harkeso tarptautinė patirtis ir trenerio stilius gali turėti įtakos šiai JAV žaidėjų kartai.

Steve’as Cherundolo

Anot, dabartinis vyriausiasis Los Andželo FC treneris gali būti labiausiai tikėtinas JAV futbolo rinktinės pasirinkimas Fox sportas.

Cherundolo savo MLS komandoje dirbo fenomenaliai ir tapo pirmuoju treneriu lygos istorijoje, iškovojusiu 21 pergalę pirmaisiais metais. Jis taip pat vedė franšizę į pirmąją MLS taurę 2022 m. ir nuo to laiko išlaikė pergalių rekordą, šiuo metu pirmauja Vakarų konferencijoje ir užima trečią vietą bendroje įskaitoje.

Cherundolo 1999–2012 metais USMNT komandoje sužaidė 87 rungtynes ​​ir žaidė dviejuose pasaulio čempionatuose. Jis taip pat buvo JAV kapitonas 2009 m. CONCACAF aukso taurėje.

Hugo Perezas

Perezas šiuo metu nėra daugelyje radarų. Kilęs iš Salvadoro, jis žaidė 73 rungtynes ​​su USMNT, nes būdamas jaunas nepateko į savo gimtosios šalies nacionalinę komandą.

Tačiau tai, kad Perezas 2012–2014 m. treniravo Christianą Pulisicą ir Tylerį Adamsą JAV iki 15 metų rinktinėje, turėtų būti didelė žalia vėliava jo gyvenimo aprašyme „US Soccer“.

Perezas taip pat treniravo Salvadoro nacionalinė komanda ir beveik pateko į 2022 m. pasaulio čempionatą, kai komanda smūgiavo gerokai virš savo svorio.

JAV futbolas turėtų priimti teisingą sprendimą ir pereiti nuo Berhalterio. Laikas išsirinkti įpėdinį, galintį atlikti esminius ir laipsniškus pokyčius iki 2026 m.