Home Pasaulis Trys „negalima pralaimėti“ rungtynės 2024 m. Niujorko „Giants“.

Trys „negalima pralaimėti“ rungtynės 2024 m. Niujorko „Giants“.

14
0


„New York Giants“ komandai 2023 m. buvo palanku laimėti šešias rungtynes. Jie laimėjo keturias. Štai trys rungtynės, kurias jie tikrai laimės 2024 m.

2 savaitė | Vašingtono vaduose

Niujorko ekipa praėjusį sezoną nugalėjo savo varžovus divizione, įveikdama komandą bendru rezultatu 45:26. Dėl lygiosios 20:20 2022 m., „Giants“ 7:2:1 prieš Vašingtoną per pastarąsias 10 rungtynių.

Samas Howellas 2023 m. buvo „Commanders“ gynėjas, tačiau jį pakeitė Jaydenas Danielsas, praėjusių metų „Heisman Trophy“ laimėtojas ir antrasis šių metų naujokų biržoje. Kada nors jis gali būti NFC Rytų problema, bet tai nebus 2024 m. sezono 2 savaitė.

„Giants“ turi savo dinamišką naujoką plačiarankiu Maliku Nabersu. Buvęs LSU perėmėjas praėjusį sezoną perėmė 89 Danielso perdavimus, o tai buvo antras pagal skaičių FBS. Jis gali būti problema 2-ąją savaitę, jei vadai nieko nedarys dėl savo poringo perdavimo gynybos.

Vašingtono antrininkas praėjusiais metais leido lygoje pasiekti 262,2 jardo per rungtynes. Tai gali ištaisyti naujas vyriausiasis treneris Danas Quinas, bet tikriausiai tai nebus rugsėjo pradžioje prieš labiau įsitvirtinusią „Giants“ komandą.

10 savaitė | „Carolina Panthers“.

Kai „Panthers“ gerbėjai manė, kad po 2–15 sezono padėtis negali pablogėti, organizacija iškeitė savo geriausią žaidėją į „Giants“. Linijos gynėjas Brianas Burnsas per penkerius metus su Carolina pelnė 246 smūgius, 46 metimus ir porą „Pro Bowl“ nominacijų.

Jis atvyko į Niujorką dėl antrojo turo pasirinkimo ir dviejų penkto turo žaidėjų. 10-ąją savaitę jis ir kitas gynėjas Kayvonas Thibodeaux sunkiai atlaikys „Panthers“ gynėją Bryce’ą Youngą. 2023 m. NFL naujokų biržoje užėmęs pirmą vietą, Youngas kovojo su „Panthers“ kaip naujokas – atmetė 11 kamuolių ir 10 perimtų kamuolių bei atmetė 62 metimus, o tai yra antras pagal dydį lygoje.