Home Pramogos 2015 m. neįvertintas pirmojo asmens veiksmo filmas pribloškė VFX atlikėjus

2015 m. neįvertintas pirmojo asmens veiksmo filmas pribloškė VFX atlikėjus

15
0


Santrauka

  • Koridoriaus įgula giria
    Kietas Henris
    pirmojo asmens perspektyva ir praktiniai efektai.
  • Veiksmo žanrui trūksta šio pirmojo asmens formato atkartojimo.
  • Patobulinus istoriją ir veikėjus, pirmojo asmens perspektyva gali pakeisti žaidimą veiksmo žanre.Praėjus beveik dešimtmečiui po to, kai filmas pirmą kartą pasirodė kino teatruose, Kietas Henris susirado naujų gerbėjų „Corridor Crew“ atlikėjuose. 2015 m. veiksmo filmas sukasi apie titulinį personažą, kai jis kovojo per begalines priešų minias, tikėdamasis išgelbėti savo žmoną mokslininkę, kuri jį atgaivino kibernetiniais protezais, kurie suteikė jam pranašumą prieš visus. Gaminamas NorėjosiTimas Bekmambetovas ir režisavo NiekasIlja Naishulleris, debiutavęs pilnametražį filmą, sulaukė prieštaringų kritikų atsiliepimų, nors jo pirmojo asmens perspektyvos formatas buvo sutiktas su puikiais atsiliepimais.

Per naujausią seriją Koridoriaus įgula„VFX Artists React“, Niko, Jordanas ir Wrenas atsigręžė Kietas Henris.


Šiame segmente, kaip matyti aukščiau, grupė VFX menininkų iš karto džiaugiasi galėdama dar kartą peržiūrėti filmo persekiojimo greitkelyje seką, giria vientisą CGI ir praktinių efektų, naudojamų sprogioje scenoje, derinį. Trijulė toliau giria, kaip filmas užfiksavo pirmojo asmens perspektyvą, ir apgailestauja dėl to, kad tai „pirmasis tokio pobūdžio ir paskutinis tokio pobūdžio“.


Trūksta veiksmo žanro, kuris neatkartoja hardcore Henry


Nors ir ne pirmas toks, nes rastos filmuotos medžiagos žanras dažnai žiūri į panašią perspektyvą, o 1947 m. Ponia ežere buvo pirmasis filmas, kuris tai padarė, Kietas Henris iš esmės buvo vienintelis veiksmo filmas, kurio vykdymo metu naudojamas visiškai pirmojo asmens vaizdas. Karlas Urbanas, kuriame vaidina 2005 m Lemtis filmas turėjo pirmojo asmens seką kaip atgalinį savo vardo žaidimų franšizę, kuri pasirodė esanti viena iš nedaugelio kritikų ir žiūrovų dėmesio. Vienintelis kitas svarbus atvejis, kai filmas buvo nufilmuotas tik iš pirmojo asmens perspektyvos, buvo 2012 m. Elijah Wood vadovaujamas skaldančio siaubo kulto klasikos perdirbinys. Maniakas.

Duota Kietas Henris nebuvo kritiškas numylėtinis ir prasčiau pasirodė kasoje, Naishulleris praeityje atmetė tęsinio galimybę. Tačiau, nors 2015 m. filmo tiesioginio tęsinio gali ir nebūti, atrodo, kad visas veiksmo žanras praleidžia didžiulę galimybę, neatkartodamas savo formato. Kietas Henris buvo sukurtas tik su 2 mln. Žmogus beždžionė ir Naishuller’s Niekaslaikas tinkamas eksperimentui pabandyti dar kartą.


Harkoras Henris
„STXfilms“ išleido 10 mln. USD pasauliniam įsigijimui ir rinkodarai.

Be to, kaip Naishuller sukūrė formatą, veiksmo žanras taip pat galėtų pasimokyti Kietas Henris tobulindamas kritikų problemas, iškilusias dėl filmo, visų pirma dėl jo stulbinančios istorijos ir veikėjų. 2015 m. filmas, žaidžiamas kaip vaizdo žaidimas, daugiau dėmesio skyrė jaudinančio veiksmo kūrimui. Tačiau norint pateikti turtingesnį pasakojimą ir personažus, prie kurių auditorija galėtų giliau prisijungti, pirmojo asmens perspektyva galėtų būti geriausias būdas iš naujo išrasti žanrą pasaulyje, kuriame virtualioji realybė tampa vis ryškesnė.

Šaltinis: Koridoriaus įgula