Home Pramogos BBC užsako serialą „Evolution“ su Chrisu Packhamu

BBC užsako serialą „Evolution“ su Chrisu Packhamu

12
0


IŠSKIRTINIS: The BBC susiejo su PBS ant Chrisas Packhamas-priekinė serija apie evoliucijaKaip atskleidžia korporacija, ji padvigubino savo mokslinių laidų skaičių.

Evoliucija bus pasakojama apie milijonus kartų, iš kurių šiandien atsirado gyvūnai, kiekviename epizode stebint po vieną gyvūną. Fokusuojamos rūšys – nuo ​​šikšnosparnio, kurio ultragarsinė klausa paverčia jį vienu mirtingiausių medžiotojų planetoje, povo ir jo nuostabių plunksnų iki kengūros, kuri įspūdingai šokinėja ne kojoms, o dantims.

Packhamas, kuris taip pat surengė praėjusiais metais Žemė BBC, nukels žiūrovus atgal į praeitį, kad sudarytų evoliucijos diagramas, pasinaudojant genetinės analizės ir CGI pažanga.

„Tai nauja, blizga ir iš karto pasiekiama“, – „Deadline“ sakė BBC mokslo vadovas Tomas Coveney. „Joje gausu su gyvūnais susijusių faktų, bet ir dėl to, kad yra milijonai rūšių, tai suteikia begalinės įvairovės, posūkių ir posūkių galimybę. Taigi jis yra prieinamas, bet „blue-chip“.

Davidui Attenboroughui sulėtėjus tempui, Coveney išgarsino Packhamą kaip „pagrindinį gamtos istorijos ir mokslo pranešėją“ BBC, kurio bendravimo įgūdžiai ir zoologijos išsilavinimas leidžia jam puikiai tinka evoliucijos šou. Evoliucija liks prie mokslo, vengdamas Darvino teorijos vaidmens religijoje, dėl kurio ji kartais tapdavo prieštaringa tema, pridūrė Coveney.

BBC gamtos istorijos vadovė Sreya Biswas neseniai pavadintas šiuo žanru „prisotintas“ ir apimtas „didžiulių“ gamybos išlaidų. Tačiau neseniai turėdamas parsivežė Pasivaikščiojimas su dinozaurais, Coveney teigė, kad BBC mokslas žengia į priekį ir iš tikrųjų padvigubino savo „blue chip“ skaičių iki maždaug vieno per metus. Žemė pasirodė pernai, Saulės sistema su Brian Cox premjera įvyks vėliau 2024 m. Žmogus vadovauja laidų vedėja Ella Al-Shamahi numatyta 2025 m. ir Evoliucija turėtų pasirodyti mažuose ekranuose 2026 m.

Komisijos narys pridūrė, kad Coveney mokslo komandai nebuvo suteiktas joks papildomas biudžetas šiam darbui, tačiau ji teikia pirmenybę „blue chips“ serialams, o ne kitų tipų serialams ir dažniau bendradarbiauja su koprodiuseriais.

„Anksčiau „Blue Chip“ darydavome kartą per dvejus ar trejus metus, bet jie taip gerai veikia „iPlayer“ ir pritraukia tokią plačią auditoriją, kad stengiamės tai padaryti vieną kartą per metus“, – pridūrė jis. „Tai taip pat yra bendrų santykių sveikatos ženklas.

Coveney teigė, kad jo komanda buvo „gana nervinga“, nes pernai buvo gerai įvertinta Žemė būtų „per tankus“ kasdieniam žiūrovui, tačiau daugiau nei 3 mln. žiūrovų pirmoje serijoje įvertinimai įrodė priešingai. „Nemanau, kad kas nors taip užsiima specialiu mokslo programavimu, kaip mes“, – pridūrė jis, bandydamas nubrėžti ribą tarp BBC ir konkurentų, tokių kaip „Netflix“ ir „YouTube“.

PBS, su kuria BBC nuolat bendradarbiauja, vėl prisijungia, o Coveney teigė, kad tinklo prioritetai „puikiai sutampa su mūsų“. „Tuo metu, kai socialinėje žiniasklaidoje mus užplūsta naujienos ir dezinformacija, yra kažkas, kas susiję su mokslu ir viešųjų paslaugų programomis, todėl tiesos siekimas yra tikrai svarbus, ir šiuo klausimu mes esame suderinti su PBS“, – sakė jis. BBC studijos gamina ir platina Evoliucijakurį bendrai prodiusuoja Atvirasis universitetas. EP yra Andrew Cohenas ir Robas Liddellas, už PBS atsakinga Diana El-Osta, o mokslo krypties Nova vykdomieji prodiuseriai yra Julia Cort ir Chrisas Schmidtas.

„Liga X“

Laboratorijos technikas dirba Covid-19 bandymų įstaigoje Lianyungang mieste, rytinėje Kinijos Jiangsu provincijoje. Vaizdas: STR / AFP per Getty

Evoliucija vadovauja BBC moksliniam sąrašui, kuriame taip pat yra „Horizonto“ šou, kuriam vadovauja Chrisas van Tullekenas Coveney atskleidė tarptautinę kitos pasaulinės pandemijos šaltinio medžioklę. Prodiusavo „STV Studios“, Liga X Pasaulio sveikatos organizacija taip vadina virusą, kuris dar neatrastas, greičiausiai sukeliantis kitą pandemiją, o parodoje bus rodomas van Tullekenas, kuris keliaus po pasaulį ir susitiks su mokslininkais, kurie lenktyniaus, kad tai sustabdytų.

„Šie žmonės nesustojo“, – pridūrė Coveney. „Covidas buvo X liga, todėl mes nesuprantame, kad šalyje buvo tokia armija žmonių, kurie bandė sužinoti daugiau apie virusus. Idėja kelia siaubą, tačiau mokslininkų darbas įkvepia.

BBC taip pat žaliai apšvietė Jimo Al-Khalili vadovaujamą vienkartinį pavadinimą Smegenų paslaptys ir trečiasis sezonas Slaptas šiuolaikinio gyvenimo genijus su Hannah Fry, viena iš „Channel 4“ visuotinių rinkimų reportažų.