Home Pramogos „Genshin Impact“ gerbėjai turėtų stebėti liepos 12 d

„Genshin Impact“ gerbėjai turėtų stebėti liepos 12 d

15
0


Santrauka

  • „Genshin Impact“ gali atskleisti daugiau „Natlan“ detalių liepos 12 d., galbūt parodydamas naujus personažus.
  • Nutekėjimai rodo, kad du 5 žvaigždučių vienetai ir vienas 4 žvaigždučių personažas iš „Natlan“ bus pristatytas su 5.0 versija.
  • Gali būti, kad „HoYovere“ ką tik erzino tris nutekintus personažus, nors pakeliui gali būti dar daugiau vienetų.Liepos 12-oji gali būti ypatinga diena Genshin poveikis gerbėjų, nes žaidimas pradeda ruoštis Natlan išleidimui, ir gali būti, kad žaidėjai nenorės praleisti šios dienos. Šiuo metu HoYovere veiksmo RPG yra paskutiniame 4.7 versijos etape ir ruošiasi 4.8 versijos pasirodymui liepos viduryje. Tai turėtų būti paskutinė pataisa prieš 5.0 versiją ir, nors jos turinys patinka personažai ir įvykiai Genshin poveikis 4.8 jau buvo pademonstruoti, kūrėjas gali norėti paerzinti daugiau informacijos apie Natlan, jo personažus ir net mechaniką.

Remiantis informacija, kurią pateikė nutekėję asmenys, žinomi kaip „Full Stop Chan“ ir „HXG“, kuri vėliau buvo pasidalinta įraše, pažymėtame kaip „Abejotina“ įjungta Reddit, Naują anonsą „Natlan“ gaus liepos 12 d. Jei praėjusių metų Fontaine traktavimas yra palyginimo pagrindas, šis gandas „Natlan“ iš tikrųjų gali pateikti didelę ateinančių metų veikėjų sąrašo dalį po „Nation of Pyro“ pristatymo į leidžiamą Teyvat žemėlapį. 2023 m. anonso anonse buvo pristatyta dauguma Fontaine personažų prieš „Nation“ pasirodymą Genšino poveikis.


Susijęs

„Genshin Impact 5.1“ nutekėjimas: kodėl naujas „Natlan“ veikėjas gali amžinai pakeisti vieną elementą

Sklando gandai apie naują „Natlan“ personažą „Genshin Impact 5.1“, galintį drastiškai pakeisti meta su labai reikalingu elemento pakeitimu.


Nauji „Natlan“ veikėjai „Genshin Impact“ gali būti parodyti liepos 12 d

Trys vienetai iš „Pyro“ tautos jau buvo atskleisti

Nors „HoYovere“ oficialiai parodė tris jau nutekintus vaidinamus personažus anonse, liepos 12 d. gali būti pristatyta dar daugiau veikėjų. Neaišku, ar tą dieną bus išleistas didesnis anonso anonsas, tačiau, atsižvelgiant į žaidimo istoriją ir tempą, kuriuo erzinamas „Natlan“, visiškai įmanoma, kad tą dieną pasirodys daugiau vienetų – jei naujausi nutekėjimai bus teisingi. . Tai gali būti oficialaus didelio paminėjimo Xbalanque ir galbūt net Pyro Archon pristatymo scena Genshin poveikis.


„Iki šiol informacija apie Natlano veikėjus buvo menka, bet teisinga.

Praėjusių metų „Fontaine“ anonse „HoYoverse“ pristatė keletą svarbių veikėjų iš regiono – nuo ​​Šarlotės ir Navijos iki Freminet, Sigewinne, Wriothesley, Neuvillette, Clorinde ir Furina. Tuo metu Lyney ir Lynette jau buvo patvirtintos daugelį metų nuo tada, kai jos pasirodė žaidimo plano anonse 2020 m. Žinoma, šis didesnis sąrašas jau buvo nutekėjęs prieš oficialų pristatymą, todėl žaidėjai, besidomintys nutekėjimais, greičiausiai jau matė visų anksčiau minėtų personažų dizainas. Tačiau šiais metais Natlan nuteka Genshin poveikis yra retesni.


Taigi, jei nutekėjimas apie „Natlan“ anonsą, pasirodantį liepos 12 d., yra tiesa, tai gali būti pirmoji galimybė žaidėjams pamatyti naujus veikėjus iš regiono, o tai neatsitiko per nutekėjimą. Faktiškai, net naujai pristatytų veikėjų aprašymai buvo nutekinti, o informacijai pagrįsti nebuvo jokių vaizdinių priemonių. Jų vardai nežinomi, bet gandai, Natlan veikėjai Genshin poveikis 5.0 nurodykite, kad yra du 5 žvaigždučių vienetai ir vienas 4 žvaigždučių simbolis.

Teigiama, kad viena 5 žvaigždučių yra Dendro molio berniukas, o kita – Hydro katalizatoriaus mergaitė. Sklando gandai, kad 4 žvaigždučių vienetas bus „Geo polearm“. Atrodo, kad tai atitinka tai, ką iki šiol demonstravo HoYovere.


Kol kas į nuotėkius reikėtų žiūrėti atsargiai, nes informacija gali būti neteisinga arba gali keistis. Tačiau artėjant 5.0 versijai, neatrodo pernelyg toli įsivaizduoti, kad „HoYovere“ ruošiasi parodyti daugiau Natlan ir jo gyventojų. Jei nėra vėlavimų ir žaidimas laikosi įprasto atnaujinimo tvarkaraščio, Genshin poveikis 5.0 turėtų pasirodyti rugpjūčio pabaigoje, o oficiali tiesioginė transliacija įvyks rugpjūčio viduryje.

Šaltinis: Reddit