Home Pramogos Nauja „Apple TV+“ laida pagaliau kompensuos Rashida Jones ribotą ekrano laiką

Nauja „Apple TV+“ laida pagaliau kompensuos Rashida Jones ribotą ekrano laiką

14
0


Santrauka

  • Rashidos Jones veikėja Allison miršta 1-ajame Silo sezone, apribodama jos vaidmenį.
  • „Apple TV+“ filme „Sunny“ Jonesas atlieka pagrindinį vaidmenį kaip Suzie Sakamoto.
  • „Sunny“ yra komedija-drama su mokslinės fantastikos elementais, demonstruojanti Joneso universalumą.Rashida Jones turėjo ribotą ekrano laiką Silosas 1 sezonas, tačiau nauja Apple TV+ laida pagaliau tai kompensuos. Į SilosasPradinėje serijoje Rashida Jones ir David Oyelowo buvo vaizduojami kaip pagrindinė laidos pora Holstonas ir Allisonas, ramiai gyvenę viršutiniuose centrinio požeminio bunkerio aukštuose. Tačiau Rashidos Jones charakterio reikalai pasisuko niūriai, kai ji sužinojo keletą žiaurių tiesų apie silosą, kuriame gyveno.

Jos naujai rasti atradimai paskatino ją išeiti iš siloso, nepaisant to, kad ji žinojo, kokie pavojai jos gali laukti išoriniame pasaulyje. Deja, akimirkos po to, kai Rashida Jones Allison pasitraukė, ją, regis, ištiko tragiškas likimas, todėl žiūrovams kilo klausimas, ar ji sugrįš būsimuose serialo epizoduose. Silosas 1 sezono pabaiga liūdnai atskleidė, kad Allison iš tikrųjų mirė išėjusi iš siloso, patvirtindama, kad Rashida Jones vaidmuo apsiribojo pradžios epizodais.


Susijęs

Silo spoileriai: kas atsitinka knygose ir didžiausia informacija

Pateikiame visų didžiausių originalių Hugh Howey Silo knygų, kurios atsiskleidžia pasibaigus „Silo“ laidos 1 sezonui, įvykius.


Skirtingai nei Silo, „Apple TV+“ „Sunny“ pagrindinį vaidmenį atliks Rashida Jones

Sunny visuose epizoduose vaidins Rashida Jones personažą

Silosas galbūt per pirmąjį sezoną nepakankamai išnaudojo Rashida Jones aktorinį talentą, bet Būsima Apple TV+ laida, Saulėtanesiruošia to paties daryti. Serialas, kurio pagrindinį vaidmenį atlieka Rashida Jones, Suzie Sakamoto, sukurtas pagal Colino O’Sullivano knygą Tamsus vadovas. Jame pasakojama apie Tokijuje gyvenančią moterį, kurios gyvenimas griūva, kai po lėktuvo katastrofos staiga dingsta jos sūnus ir vyras. Kad ją paguostų, jos vyro elektronikos įmonė padovanoja robotą Sunny, kuris padeda atskleisti tiesą, kas nutiko jos vyrui ir sūnui.


Atsižvelgiant į tai, kaip Silo knygų serija jau sulaukė didžiulio susidomėjimo dar prieš laidos premjerą per „Apple TV+“, Saulėta aplink jį gali būti ne tiek daug ažiotažo Silosas. Tačiau įtikinama paslaptis jos istorijoje ir „Apple TV+“ naujoviškų mokslinės fantastikos laidų pristatymo istorija beveik garantuoja, kad Saulėta ilgainiui patrauks žiūrovų dėmesį. Su tokia talentinga aktore kaip Rashida Jones, serialas bent jau žada pateikti turtingą ir emociškai rezonansinį personažų ritmą, net jei jo mokslinės fantastikos elementai nepasiduoda.


Kodėl Rashida Jones yra puikus „Apple TV+“ saulėtas lyderis

Rashida Jones gali lengvai pereiti tarp daugybės žanrų

Suzie (Rashida Jones) oro uoste atsisveikina su vyru ir sūnumi SAULĖTE
Vaizdas per Apple TV+

Apple TV+ Saulėta reklamuojama kaip komedija-drama, kurios pasakojimo elementai labiau linksta į mokslinės fantastikos žanrą. Atsižvelgiant į tai, kaip Rashida Jones ilgą laiką dirba komedijos filmuose ir panašiose laidose Parkai ir poilsis, #BlackAF, Tarp dviejų paparčių: filmasir Atvirasg, sunku patikėti, kad ji puikiai niuansu ir laiku užfiksuos komiškus pasirodymo aspektus. Jos ribotas, bet įtakingas Allison vaidmuo Silosas taip pat, atrodo, įrodė, kad ji puikiai gali vesti savo mokslinės fantastikos laidą, pavyzdžiui, „Apple TV+“ „Sunny“, sujungdama savo komišką jėgą su dramatišku gyliu.