Home Pramogos „Paimk mus, kol dar kvėpuojame“

„Paimk mus, kol dar kvėpuojame“

15
0


Bette Midler skambina Disney ir ragina juos gauti scenarijų Fokus Pokus 3.

Helovino filmo žvaigždė teigia nemačiusi trečiosios dalies, kuri buvo kuriama po to, scenarijaus tęsinio sėkmė praėjusiais metais „Disney+“.

„Aš nemačiau scenarijaus, bet girdėjau triukšmą“, – sakė Midleris QVC+ pokalbių laidoje. Šią savaitę užimta.

Ji tęsė: „Manau, jei jie ketina, jie turėtų, nes laikas ne tik žygiuoja. Laikas bėga iki finišo linijos. Paimk mus, kol dar kvėpuojame, Dieve!

Fokus Pokus pirmą kartą buvo išleistas 1993 m., režisavo Kenny Ortega pagal Micko Garriso ir Neilo Cuthberto scenarijų bei Davido Kirschnerio ir Garriso istoriją. Filme pasakojama apie raganų trijulę, kurias Helovino naktį netyčia prikelia paauglys.

SUSIJĘS: Bette Midler sako norinti prisijungti prie „Tikrųjų Beverli Hilso namų šeimininkių“ „To Talk Some Sh**“, o Andy Cohenas sako „Atėjo laikas“

Pagaliau žaliai nušvito šeimyninio kultinio filmo tęsinys, ir Hocus Pocus 2 buvo išleistas 2022 m. Midleris, Sarah Jessica Parker ir Kathy Najimy pakartotinai atliko seserų Sanderson vaidmenis. Tolesnį filmą režisavo Anne Fletcher, scenarijų parašė Jen D’Angelo, o istoriją – Kirschner, Blake’as Harrisas ir D’Angelo.

Interviu su „The New York Times“. 2023 m. birželį Walt Disney Studios kino filmų gamybos prezidentas Seanas Bailey tai patvirtino Hocus Pocus 3 vyko. Teigiama, kad Fletcheris ir D’Angelo grįš trečiajai daliai kaip režisierius ir rašytojas.

Žiūrėkite Midlerio interviu žemiau esančiame vaizdo įraše.