Home Sportas Kylianas Mbappe sako, kad jo 2024 metų Europos čempionatas buvo „nesėkmė“

Kylianas Mbappe sako, kad jo 2024 metų Europos čempionatas buvo „nesėkmė“

23
0

Prancūzų superžvaigždė buvo labai nusivylusi po Ispanijos pralaimėjimo 1:2 pusfinalyje

Kylianas Mbappé buvo labai nusivylęs po to, kai Prancūzija pasitraukė iš Europos čempionato – antrasis turnyras iš eilės nepasiekė titulo ir per penkias rungtynes ​​sugebėjo pelnyti tik vieną įvartį.

Pusfinalio rungtynėse su Ispanija Mbappé nusprendė nusiimti apsauginę kaukę, siekdamas efektyviau paveikti žaidimą. Tačiau jo pastangos buvo bergždžios, nes antrajame kėlinyje jis praleido dvi pagrindines progas, kurias paprastai būtų realizavęs.

Po rungtynių atviras Mbappé savo turnyrą apibūdino kaip „nesėkmę“ ir atskleidė, kad sprendimas žaisti be kaukės buvo priimtas gavus Prancūzijos rinktinės gydytojo sutikimą.

„Ispanija žaidė geriau už mus. Turėsime dar kartą žiūrėti rungtynes, kad suprastume, ar tikrai yra didelis skirtumas tarp dviejų komandų“, – dalijosi Mbappé. „Jie įmušė du greitus įvarčius, o antrajame kėlinyje turėjome progų sugrįžti į žaidimą, bet negalėjome jų išnaudoti.

Kalbėdamas apie savo pasirinkimą žaisti be kaukių, Mbappé sakė: „Paklausiau gydytojo, ar galiu tai padaryti, ir jis man pasakė, kad galiu daryti ką noriu. Mano turnyras buvo nesėkmingas. Norėjau tapti Europos čempionu, bet mums nepavyko. Tai futbolas. Turime judėti į priekį. Praėjo ilgi metai, o dabar aš einu atostogų pailsėti, o tai man duos daug naudos.

„Neturėjau jokių fizinių ar psichologinių problemų. Negalima futbolo per daug sudėtinginti. Arba tu geras, arba negeras. Man nebuvo gerai, o mes einame namo, tai taip paprasta. Man reikia pailsėti. Tada pereisiu prie naujo skyriaus“, – užbaigė Mbappé.