Home Sportas Nyderlandai sugrįžo prieš Turkiją ir pateks į Euro 1/2 finalą

Nyderlandai sugrįžo prieš Turkiją ir pateks į Euro 1/2 finalą

32
0

Olandai kovos dėl patekimo į finalą su Anglija

Nyderlandai surengė 2024 m. Europos čempionato pusfinalio akistatą su Anglija po to, kai įkvepia antrąjį kėlinį ir užbaigė Turkijos viltis 2:1 ketvirtfinalio pergale Berlyne.

Staigmena atrodė įmanoma, kai Sametas Akaydinas 35 minutes nuo Arda Guler taško skersinio išmušė į priekį Turkijos rinktinėje. Tačiau Ronaldo Koemano auklėtiniai antrajame kėlinyje pasikeitė ir per šešias minutes pataikė du kartus ir pateko į paskutiniųjų ketvertą, nes jų varžovai akivaizdžiai pavargo.

70-ąją minutę po Memphis Depay skersinio Stefan de Vrij smūgiavo galva į vartus ir išlygino rezultatą. Tada Mertas Mulduras netyčia brūkštelėjo kamuolį į savo vartus, spaudžiamas Cody Gakpo, po Denzelio Dumfrieso smūgio.

Anksčiau šeštadienį Anglija pateko į paskutinįjį ketvertą, po pratęsimo Diuseldorfe rezultatu 1:1 įveikusi Šveicariją baudiniais 5:4.