Home Verslas 25 MLB žaidėjai, kurie gali būti išdalyti pasibaigus prekybos terminui

25 MLB žaidėjai, kurie gali būti išdalyti pasibaigus prekybos terminui

16
0


Prekybos su MLB terminas yra liepos 30 d., kuri formuojasi kaip pardavėjų rinka. Pateikiame 25 geriausių kandidatų, kurie turi būti perkelti prieš terminą, apžvalgą.

Kevin Sousa / USA Today Sports Images

Bassittas buvo nepaprastai nuoseklus nuo tada, kai praėjusį sezoną pasirašė trejų metų sutartį su Torontu, o kitą sezoną jam vis tiek reikia sumokėti 22 mln. Tačiau Toronto laukia sprendimas: dešiniajam puolėjui kitą sezoną sukaks 36 metai ir jis gali nuspręsti pasitraukti iš sutarties, o kitų metų atlyginimų sąrašas bus pakeistas. Bassitt sezoną pradėjo 7-6 su 3,24 ERA per 17 startų.

Joshas Bellas, 1B, Marlins

Davidas Frerkeris / „USA Today“ sporto vaizdai

Vargu ar Bellas turės tvirtą rinką su savo gynybiniais apribojimais ir prastu 0,668 OPS per 84 žaidimus. Tačiau jo lazda pakilo po to, kai buvo iškeistas praėjusį sezoną, ir jis galėjo padėti komandai prieš pietus. 31-erių futbolininko sutartis baigiasi šio sezono pabaigoje.

Cody Bellingeris, OF/1B, jaunikliai

Kamil Krzaczynski / USA Today Sports Images

Bellingeris per pavasario treniruotes pasirašė vienerių metų sutartį su dviem žaidėjomis, kurių greičiausiai nesportuos. Kadangi Cubs sunkiai sekasi, jie gali būti atviri jį perkelti ir žaisti savo jauniklius, tokius kaip Owenas Caissie ir Mattas Mervis žemyn ruože. Šį sezoną Bellingerio lazda šiek tiek sulėtėjo, tačiau praėjusiais metais jis turėjo .881 OPS ir siūlo gynybinį universalumą.

Jose Berrios, SP, „Blue Jays“.

Danas Hamiltonas / USA Today Sports Images

Berriosas gali būti mažiausiai tikėtinas iš Toronto pradininkų, likus ketveriems metams iki sutarties galiojimo pabaigos, tačiau tai nėra iš piršto laužta. Pastaruoju metu jis susidūrė su tam tikrais sunkumais, tačiau jo skaičiai dažniausiai prilygsta praėjusio sezono skaičiui – ERA per 18 startų yra 3,63.

Markas Canha, OF/1B, „Tigrai“.

Junfu Han / USA Today Sports Images

Canha šį sezoną tapo veteranų lyderiu „Tigers“ klube po to, kai buvo įsigytas iš Milvokio. Nors nusikaltimui apskritai trūksta, jis yra perspektyvus šikšnosparnis prieš kairiuosius ir jo sutartis baigiasi.

Jazz Chisholm Jr., CF, Marlins

Sam Navarro / USA Today Sports Images

Chisholmas tikrai yra vienas didžiausių prizų pasibaigus prekybos terminui, jei Marlins nuspręs jį perkelti. Dažnai traumuotas vidurio puolėjas šį sezoną išliko sveikas ir per 82 rungtynes ​​perėmė 0,256-10-30 ir perėmė 14 kamuolių. Po šio sezono jis yra tinkamas arbitražui, bet ateinančius dvejus metus bus kontroliuojamas.

Garrett Crochet, SP, White Sox

Steven Bisig / USA Today Sports Images

Nėrimas gali būti valdomas dar du sezonus, bet White Sox nepavykus pratęsti kairiojo, jis yra stiprus prekybos kandidatas. Jis yra teisėtas Cy Young varžovas savo persilaužimo sezone, paskelbęs 3,02 ERA ir 12,5 K/9 per 18 startų. Gali būti padavimų apribojimų, tačiau „Crochet“ yra potencialus startuolis Nr. 1.

Paulas DeJongas, SS, White Sox

Patrick Gorski / USA Today Sports Images

DeJongas šį sezoną išgelbėjo savo karjerą „White Sox“ ekipoje po to, kai praėjusį sezoną kovojo su trimis komandomis. Jis jau trečią kartą karjeroje siekia pasiekti daugiau nei 20 namų žaidėjų ir galėtų padėti komandai prieš išvykdamas į laisvąją agentūrą.

Brandonas Drury, IF, angelai

Charlesas LeClaire’as / „USA Today“ sporto vaizdai

Po puikaus 2023 metų sezono Drury šiais metais kovojo su traumomis. Jis vis tiek gali būti naudingas atkarpoje, ypač prieš metimą kairiąja ranka. 31 metų vyras norės parodyti, kad jam dar kažkas liko, prieš vėl imdamasis laisvos agentūros.

Carlosas Estevezas, RP, angelai

Kiyoshi Mio / USA Today Sports Images

Praėjusiais metais Estevezas sunkiai kovojo dėl „Angels“, tačiau šiemet jis buvo nuoseklus, o netikėtai puikiai valdė. Sunkus metėjas turėtų būti karšta prekė, kai jis artėja prie laisvosios agentūros.

Erickas Fedde'as, SP, White Sox

Joe Camporeale / USA Today Sports Images

Fedde’as išsaugojo savo karjerą po to, kai praėjusį sezoną Korėjoje dirbo, o jo tobulėjimas persikėlė ir į šį sezoną su „White Sox“. Kitais metais jis turi sumokėti 7,5 mln. USD, o šį sezoną pradėjo su 3,23 ERA per 17 startų. „White Sox“ neprivalo perkelti „Fedde“, bet gali atnešti didelę grąžą.

Jackas Flaherty, SP, „Tigrai“.

Gary A. Vasquez / USA Today Sports Images

Po kelerių metų traumų Sent Luise, Flaherty atgavo ankstyvą karjeros formą pagal vienerių metų sutartį su Detroitu. Deja, komandos smūgių trūkumas greičiausiai neleis jiems patekti į atkrintamąsias, todėl Flaherty gali būti vienas didžiausių prizų pasibaigus terminui. Jo efektyvumas po neseniai patirtos nugaros traumos gali sušvelninti rinką, tačiau Flaherty elito 8,21 K/BB santykis rodo, kad jis yra elitinis mėtytojas.

Yimi Garcia, RP, „Blue Jays“.

Kelley L. Cox / USA Today Sports Images

Garcia šį sezoną pademonstravo greitį ir gali būti, kad dėl to padidėjo alkūnės problemos, kurias jis patyrė birželį. Vis dėlto jis turėtų sulaukti susidomėjimo pasibaigus prekybos terminui kaip laukiantis laisvasis agentas ir vėlyvojo žaidimo atleidėjas su geriausiu karjeroje 11,9 K/9 ir puikiu 2,57 ERA.

Danny Jansen, C, Blue Jays

Darren Yamashita / USA Today Sports Images

Jansenas padarė aukštyn ir žemyn karjerą, kai artėjo prie laisvosios agentūros. Sezono pradžioje patirta trauma leido greitai pradėti nuo lėkštės, nors Janseno lazda pastaruoju metu nurimo. Tačiau keli varžovai galėtų padėti už lėkštės, o laukiantis laisvasis agentas daugumoje sričių išlieka aukščiau vidurkio.

Kevinas Kiermaieris, CF, „Blue Jays“.

D. Ross Cameron / USA Today Sports Images

Kiermaier lazda šį sezoną buvo anemiška, kaip ir daugelio jo komandos draugų, tačiau ji į aikštę nepersikėlė. Jis tebėra vienas geriausių beisbolo gynybinių centro žaidėjų ir yra pajėgus gynybos pakaitalas bei atstumas. Pasirašius vienerių metų sutartį tarpsezoniu, Torontas greičiausiai iškraus Kiermaierį.

Yusei Kikuchi, SP, Blue Jays

Nick Turchiaro / USA Today Sports Images

Trečiaisiais trejų metų sutarties metais Kikuchi buvo nenuoseklus, tačiau jo bendri skaičiai yra perspektyvūs. Per 18 startų Kikuchi turi 4,12 ERA ir geriausią karjeroje 4,26 K/BB santykį ir toliau puikų greitį sulaukus 33 metų. Torontas turėtų turėti galimybę įsigyti kokybišką paketą kairiarankiams pasibaigus terminui.

Michaelas Kopechas, RP, White Sox

Kenas Blaze’as / „USA Today“ sporto vaizdai

Pavasario treniruotėse Kopech buvo perkeltas nuo starto prie pagalbos, tačiau rezultatai nebuvo daug geresni. Jis dirbo „White Sox“ pirminėje pirmenybėse, tačiau vis tiek per 36 rungtynes ​​surinko 4,50 ERA dėl prastos kontrolės ir nesugebėjimo išlaikyti kamuolio parke. Turėtų būti komandų, norinčių rizikuoti dėl jo aukščiausio lygio dalykų, ypač kai liko dar vieneri metai komandos valdymo.

Gavinas Luxas, 2B, Dodgers

Jonathan Hui / USA Today Sports Images

Tai buvo labai ilgi metai Luxui, nes jis grįžo iš sudaužytos ACL. Pavasario treniruočių metu jis perėjo iš trumpųjų stabdžių į antrąją bazę dėl problemų, susijusių su metimu į pirmąją bazę, o dėl smūgių stokos jis galėjo visiškai išstumti jį iš rikiuotės, kai Mookie Betts grįžta. Luxas 2022 m. buvo pranašesnis ir buvęs geriausias potencialus žaidėjas, todėl jis galėjo susigrąžinti, kai „Dodgers“ išvyko į „viskas arba nieko“ atkrintamąsias.

Hektoras Neris, RP, Cubs

Jonathanas Dyeris / „USA Today“ sporto vaizdai

Patyręs Neris buvo ne kas kita, o patikimas, nes „Cubs“ šį sezoną jį paskyrė savo artimuoju. Jo 6,7 BB/9 yra prasčiausias jo karjeroje, o tai lemia siaubingą 1,62 WHIP. Praėjusį sezoną jo greičio slydimas tęsėsi ir šiemet, tačiau „Cubs“ mainais gali gauti žemo lygio perspektyvą.

Tommy Pham, OF, White Sox

Lon Horwedel / USA Today Sports Images

36-erių Pham vėlai pasirašė sutartį su „White Sox“ ir sulaukė puikių atsiliepimų iš jaunos komandos. Nusikaltimas šiek tiek sumažėjo, bet Pham vis tiek galėtų padėti kaip žaidėjas, turintis 105 OPS+ per 51 žaidimą.

Cal Quantrill, SP, Rockies

Patrick Gorski / USA Today Sports Images

Tarpsezoniu iš Klivlando pridėtas Quantrillas atgaivino savo karjerą kaip Kolorado asas 2024 m. Jis vis dar stengiasi praleisti šikšnosparnius, tačiau Quantrillas turi 3,78 ERA per 17 startų, nes jis ir toliau laiko kamuolį. Po šio sezono jis turi dar vienerius metus ir gali būti puikus pasirinkimas grįžti į rotaciją.

Luisas Robertas Jr., CF, White Sox

Patrick Gorski / USA Today Sports Images

Tarp smogikų Robertas gali būti didžiausias prekybos termino prizas. Dažnai traumuotas vidurio puolėjas praėjusį sezoną laimėjo „Silver Slugger“ turnyrą, atlikdamas 38 namų bėgimus, o šį sezoną ir toliau demonstravo didelę galią – per pirmąsias 33 rungtynes ​​atliko 10 namų bėgimų. Jo 15 milijonų dolerių atlyginimas kitą sezoną atrodo pagrįstas, nors Robertas nuo 2020 m. paaukštinimo sužaistų 100 rungtynių tik kartą.

Tanner Scott, RP, Marlins

Jimas Rassolis / „USA Today“ sporto vaizdai

Scottas praėjusį sezoną pasirodė kaip puikus „Marlins“ žaidėjas ir šiais metais išliko labai patikimas, nepaisant prastos kontrolės. Jis paskelbė 1,50 ERA per savo pirmuosius 35 pasirodymus, trūko šikšnosparnių ir gavo žemę, kad atremtų siaubingą 5,8 BB/9. Laukiantis laisvasis agentas siūlo didelį sverto gebėjimą iš kairės pusės, kai jis eina link laisvosios agentūros.

Justinas Turneris, DH, „Blue Jays“.

Nick Turchiaro / USA Today Sports Images

Nepaisant viso nenuoseklumo, kurį Turneris parodė šį sezoną, 39-erių futbolininkas vis dar turi neblogą 112 OPS+ per 74 rungtynes. Šiuo metu jo gynyba yra labai ribota, tačiau Turneris jau seniai buvo laikomas puikiu klubo nariu, kuris gali būti tinkamas varžovų suolelio pasirinkimas. Tikėtina, kad Torontas išsiųs Turnerį po to, kai tarpsezoniu pasirašys vienerių metų sutartį.

25 iš 25

Taylor Ward, OF, Angelai

Taylor Ward, OF, Angelai

Gary A. Vasquez / USA Today Sports Images

„Angels“ neturi daug ko prekiauti kitais prarastais metais, tačiau gali būti, kad Ward gali pasikeisti. Jie neturėtų jausti spaudimo, likus dvejiems komandos valdymo metams, nors jis yra puikus šikšnosparnis, gebantis kovoti prieš kairiuosius. Wardas nuo 2021 m. turi 117 OPS+ ir gali nusižengti, kai jam karšta.

Sethas Trachtmanas yra sporto rašytojas, skaitmeninės rinkodaros specialistas ir fantastinio sporto ekspertas, įsikūręs Sent Luise, Misūrio valstijoje. Jis yra du kartus Tout Wars Fantasy Baseball Expert’s League nugalėtojas, o jo darbai buvo publikuoti šimtuose fantastinio beisbolo ir fantastinio futbolo spaudos kioskų bei internetinių leidinių. Jis yra Misūrio universiteto alumnas ir ilgai kentėjęs, išlepintas Kanzaso miesto vyriausiųjų klubų gerbėjas. Sethas nedažnai rašo „Twitter“, bet kai tai daro, galite jį rasti „Twitter“/X @sethroto.