Home Verslas Chriso Hemswortho nauja MCU pakeitimo franšizė yra geriau nei „Thor“ grąžinimas

Chriso Hemswortho nauja MCU pakeitimo franšizė yra geriau nei „Thor“ grąžinimas

17
0


Santrauka

  • „Transformers“ ir „GI Joe“ krosoveris gali būti kita didelė Hemsworth franšizė.
  • Hemsworthui reikia sėkmingos franšizės, kad galėtų augti toliau nei savo Thoro personažą MCU.

Daugiau nei vienu būdu, Chrisas HemsworthasNaujoji MCU pakeitimo franšizė atrodo įdomesnė nei jo sugrįžimas kaip Thoras. Chrisas Hemsworthas pastaraisiais metais tapo kelių žinomų filmų franšizių dalimi. Nors jis geriausiai žinomas kaip Thoro vaizdavimas filme „Marvel Cinematic Universe“, aktorius taip pat yra pagrindinis „Netflix“ filmo žmogus. Ištraukimas filmai. Prieš jam atlikdamas Tailerio Rake’o vaidmenį Ištraukimasjis taip pat buvo matytas Vyrai juodai: tarptautiniai 2019 m. ir taip pat buvo jos dalis Žvaigždžių kelias2009 m. buvo įtrauktas į George’o Kirko vaidmenį.

Neseniai Chrisas Hemsworthas taip pat pavaizdavo Dementą Furiosa: Mad Max Sagaleidžiantis jam sužibėti kaip piktadarys George’o Millerio franšizėje. Tačiau nepaisant daugybės filmų franšizių vaidinančių įvairių personažų, Hemsworthas vis dar siejamas su jo MCU vaidmeniu. Laimei, tai netrukus gali pasikeisti, nes aktorius gali tapti pagrindiniu žmogumi kitoje patrauklioje filmų franšizėje.

Susijęs

Naujasis Chriso Hemswortho filmas „Transformeriai“ kelia didelę riziką po keturių filmų kasų tendencijos

Naujas Chriso Hemswortho vaidmuo filme „Transformeriai“ ir „GI Joe“ yra rizika, pagrįsta aktoriaus kasų istorija su franšizėmis.

Transformatoriai ir GI Joe krosoveris yra naujas įdomus Chriso Hemswortho projektas

Krosoveris gali gauti jam kitą didelę franšizę

Chrisas Hemsworthas jau panardino kojas į Transformatoriai franšizę įgarsinant Optimus Prime būsimame animaciniame filme Transformatoriai vienas. Tačiau, kaip rodo pranešimai, jo kelionė su franšize toli gražu nesibaigė, nes jis derasi, norėdamas pavaizduoti vieną iš pagrindinių filmo veikėjų. Transformatoriai ir GI Džo krosoverį įsteigė Transformeriai: Žvėrių kilimas‘pabaiga. Kadangi Chrisas Hemsworthas jau atliko keletą herojiškų vaidmenų tokiuose veiksmo filmuose kaip Ištraukimas, Toraiir 12 Stiprus, sunku neįsivaizduoti, kaip jis puikiai įkūnytų vieną iš pirmaujančių GI Joes.

Nepaisant to, kad pastaraisiais metais Chrisas Hemsworthas buvo kelių žinomų filmų franšizių dalis, jis nepatyrė tokios komercinės sėkmės, kokią pasiekė su MCU. Piktas taip pat nesugebėjo palikti savo pėdsakų kasose, nors sulaukė puikių žiūrovų ir kritikų atsiliepimų. Kol Transformatoriai filmai taip pat mažėjo grąžą su kiekviena nauja dalimi, tikimasi, kad kryžminis filmas sulauks naujo žiūrovų susidomėjimo, todėl Chrisui Hemsworthui tai bus puiki franšizė, norint grįžti į formą po to, kai jis dirbo „Marvel Cinematic Universe“ kaip Thoras.

Chrisui Hemsworthui reikia naujų franšizių daugiau nei grįžti kaip Thor į MCU

Aktoriui reikia galimybės užaugti virš savo superherojaus vaidmens

Pasirinktinis Yailin Chacon vaizdas

Beveik visi veikėjai, kurie pirmą kartą buvo pristatyti MCU pirmojoje fazėje, buvo pakeisti arba žuvo. Nors Thoro ateitis franšizėje vis dar dviprasmiška, jis tam tikra prasme yra MCU sąrašo dalis. Tačiau MCU pristatant naujus superherojus su kiekviena nauja dalimi, atrodo akivaizdu, kad Chriso Hemswortho Thoras buvo nepriimtinas franšizėje. Dėl to, Chrisui Hemsworthui reikia naujos tvirtos franšizės Transformatoriai po jo diržuo tai leistų jam atrasti naują augimą kaip veiksmo filmų žvaigždei.

Chriso Hemswortho filmas

Pasaulinė kasa

Tomometro balas

Atostogos

107,2 milijono dolerių

27 %

Vaiduoklių medžiotojai

229,1 milijono dolerių

74 %

Vyrai juodai: tarptautiniai

253,9 milijono dolerių

23 %

Furiosa: Mad Max Saga

114,9 milijono dolerių

90 %

Vaidmuo populiarioje franšizėje kaip Transformatoriai suteiktų Hemsworthui galimybę paįvairinti savo repertuarą už superherojų žanro ribų ir parodyti savo, kaip aktoriaus, spektrą. Jo naujausi filmų pasirinkimai padarė neįtikėtiną darbą, pademonstruodami jo universalumą. Tačiau jam taip pat reikia komerciškai sėkmingos franšizės, kad sustiprintų savo, kaip pagrindinės veiksmo žvaigždės, statusą. Tikimės, kad žiūrovai pamatys daugiau Chrisas Hemsworthas keliose kitose didelio biudžeto franšizėse, pvz Transformatoriai.