Home Verslas Ebonyi paskelbė apie laisvą 25 nuolatinių sekretorių vietą

Ebonyi paskelbė apie laisvą 25 nuolatinių sekretorių vietą

17
0


Ebonyi valstijos vyriausybė paskelbė apie laisvą 25 nuolatinių sekretorių vietą esamoms administracinėms pareigoms užimti.

Gubernatorius Francis Nwifuru apie tai paskelbė penktadienį. Jis sakė, kad procesas bus „stebima ir daroma skaidriai“.

Valstybės tarnautojams, pasiekusiems 16 ir 17 lygius, patarta pretenduoti į šias pareigas. Pareiškime priduriama, kad valstybinis teisingumo pobūdis būtų vienas iš įdarbinimo kriterijų.

Į tris senatorines zonas – Ebonyi North, Ebonyi Central ir Ebonyi South – bus atsižvelgiama siekiant patekti į pareiškėjus.

Skyrimo procese taip pat bus atstovaujama trylikai vietinių vyriausybių – Abakaliki, Afikpo North, Afikpo South, Izzi, Ezza North, Ezza South, Ikwo, Ishielu, Ivo, Ohaukwu, Ohaozara ir Onicha.

Pareiškime iš dalies buvo rašoma: „Ebonyi valstijos vykdomoji taryba patvirtino dvidešimt penkių nuolatinių sekretorių paskyrimą esamoms laisvoms darbo vietoms užimti, kaip reikalavo valstybės tarnybos vadovė dr. Rita-Mary Okoro. Taryba pritarė ir patvirtino, kad kandidatuoti gali tik 16 ir 17 klasių kandidatai. Paskyrimo metu bus pripažinta teisingumo simbolių sistema.

„Todėl Valstybės tarnybos vadovas buvo įpareigotas atitinkamai pradėti reikiamus procesus.

Be to, gubernatorius Francis Nwifuru paskelbė, kad jo administracija tęs darbą valstijos prekybos centre.

Nwifuru sakė, kad valstijos žemių komisaras, vyriausiasis Inyima sekmadienį, pradės darbus atgauti centro žemę ir pastatyti perimetro tvorą.

Penktadienio pareiškime Nwifuru nurodė, kad Ebonyi prekybos centre, 10 aukštų pastate, esančiame Presco Junction, Abakalikyje, bus valstijos viešbutis ir kitos poilsio vietos.