Home Verslas Išleidimo data ir viskas, ką žinome

Išleidimo data ir viskas, ką žinome

16
0


Santrauka

 • Įstatymas ir tvarka
  2022 m. atgimimas buvo sėkmingas ir populiarėja.
 • Įstatymas ir tvarka
  24 sezoną oficialiai patvirtino NBC ir jis grįš 2024 m. spalį.
 • Aktoriai iš
  Įstatymas ir tvarka
  Tikimasi, kad 24 sezonas išliks beveik nepakitęs, sugrįš pažįstami veidai.

Nepaisant to, kad jis nebuvo transliuojamas daugiau nei dešimtmetį, originalas Įstatymas ir tvarka buvo atgaivintas 2022 m. ir nuo tada išaugo populiarumas ir tęsis 24 sezoną. Sukūrė Dick Wolf ir debiutavo 1990 m. Įstatymas ir tvarka seka detektyvus Niujorke, kai jie tiria įvairius nusikaltimus ir naudojasi savo žvalgybos įgūdžiais, kad padėtų apygardos prokurorui iškelti rimtą bylą. Skirtingai nuo procedūrų, kurios vyko Įstatymas ir tvarkaWolfo magnum opus pabrėžė abi baudžiamosios justicijos arenos puses ir pasakojo apie policininkus ir prokurorus, kurie bando vykdyti teisingumą.

Originalus Įstatymas ir tvarka veikė garbingus 20 sezonų prieš pasirodant eteryje 2010 m., bet ne prieš paleidžiant hitą spinoffą, Teisė ir tvarka: SVU. Stebinančiu posūkiu originali serija buvo grąžinta 2022 m., kur ji nepraleido nė vieno ritmo ir prisijungė prie anksčiau minėto SVU ir klestėjimas Teisė ir tvarka: organizuotas nusikalstamumas kaip visavertė televizijos imperija. Nuolatinė sėkmė Įstatymas ir tvarka franšizė yra geras ženklas originalo ateičiai ir Įstatymas ir tvarka 24 sezonas yra tik kita dalis.

Susijęs

Kelli Giddish Rollinsas grįžta prie teisės ir tvarkos: SVU jau trečią kartą po išvykimo

Kelli Giddish personažas Amanda Rollins grįš į Law & Order: SVU trečią kartą nuo tada, kai praėjusį sezoną paliko šou.

Teisė ir tvarka 24 sezonas Paskutinės žinios

Atskleidžiama išleidimo data

Praėjus vos keliems mėnesiams po to, kai kartu buvo atnaujinta NBC procedūrinė franšizė, naujausios žinios patvirtina išleidimo datą Įstatymas ir tvarka ir jo spindulys, SVU. Sugrįžęs trečiam naujam sezonui po dešimtmečio, kai eteryje nebuvo rodoma, Įstatymas ir tvarka numatytas 24 sezonas prasidės ketvirtadienį, spalio 3 d., 20 val. Įstatymas ir tvarka seks SVU, kuris prasideda 21 val. Įdomu, Teisė ir tvarka: organizuotas nusikalstamumas buvo perkeltas į išskirtinį „Peacock“ transliaciją, tačiau „Stabler“ spinoffo išleidimo data dar nežinoma.

Įstatymas ir tvarka 24 sezonas, išleidimo data

Procedūrinis grąžinimas spalio mėn

Samas Waterstonas kaip Jackas McCoy'us, stoiškai žiūrintis į „Įstatymą ir tvarką“.

Praėjus vos keliems mėnesiams po to, kai visos Dicko Wolfo programos tinkle buvo atnaujintos, Įstatymas ir tvarka ir jo spindulys, SVUbuvo nurodyta išleidimo data. Tęsiant policijos procedūrinės franšizės dominavimą geriausiu laiku, Įstatymas ir tvarka planuojama pradėti transliuoti 2024 m. spalio 3 dkad 20 val. Specialusis aukų skyrius 26 sezono premjera įvyks iškart prasidėjus 21 val.

Įstatymas ir tvarka
23 sezonas baigėsi 2024 m. gegužės 16 d.

Teisė ir tvarka 24 sezonas Vaid

Tikėtis, kad pagrindiniai aktoriai sugrįš

Kaip ir daugumos procedūrų atveju, aktoriai Įstatymas ir tvarka 24 sezonas greičiausiai nepasikeis nuo ankstesnio sezono. Tai reiškia, kad gerbėjai gali tikėtis išvysti daug pažįstamų veidų, kurie padėjo atgaivinti klasika tokiai populiariai, įskaitant Hugh Dancy kaip Nolaną Pierce’ą ir Mehcadą Brooksą kaip detektyvą Jaleną Shaw. Neaišku, ar Samas Waterstonas sugrįš kaip savo ilgametį Jacko McCoy personažątačiau dėl ankstesnio Waterstono entuziazmo vaidinti jis gali grįžti į pagalbinį vaidmenį.

Kartu su savaitės kviestinėmis žvaigždėmis, kurios visada gyveno Įstatymas ir tvarka franšizės, Odelya Halevi greičiausiai pakartos savo vaidmenį kaip Samantha Maroun. Reidas Scottas prisijungė prie aktorių Įstatymas ir tvarka 23 sezonas kaip detektyvas Vincentas Riley pakeisti pasitraukiantį Jeffrey Donovaną, ir galima tikėtis, kad jis ir toliau išliks pagrindiniu veikėju.

Numanomas aktorius Įstatymas ir tvarka 24 sezonas apima:

Aktorius

Teisės ir tvarkos vaidmuo

Hugh Dancy

Nolanas Pierce’as

Pierce žiūri su rimta išraiška „Teisė ir tvarka“.

Mehcad Brooksas

Jalenas Šo

Mehcad Brooks teisė ir tvarka

Samas Waterstonas

Džekas McCoy

Džekas (Samas Waterstonas) sėdi teisės ir tvarkos biure

Reidas Skotas

Vincentas Riley

Reid Scott kaip detektyvas Vincentas Riley, sudėjęs rankas įstatyme ir tvarka.

Odelija Halevi

Samantha Maroun

Marūnas linksmai kalbasi su kuo nors iš Teisės ir tvarkos

Teisė ir tvarka 24 sezono istorija

Kokias bylas toliau spręs policininkai?

Mehcadas Brooksas kaip Jalenas Shaw, klausantis kažko tardymo kambaryje „Teisė ir tvarka“.

Šiuo metu neįmanoma tiksliai numatyti, kas nutiks Įstatymas ir tvarka 24 sezonas. Nors likusi franšizės dalis pradėjo judėti labiau serijine kryptimi, originali serija išliko ištikima epizodiniam formatui, kuris taip puikiai pasitarnavo žanrui. Nors yra siūlų, pristatomų nuo sezono iki sezono, didžioji dalis Įstatymas ir tvarka yra savaitės bylos, kuriose detektyvai ir teisininkai dirba kartu siekdami įgyvendinti to paties pavadinimo teisingumą. Įstatymas ir tvarka Tikimasi, kad 24-ajame sezone bus pristatyta daugiau pažįstamų istorijų, išplėštų iš antraščių.