Home Verslas Kaip išvengti choleros – NYSC GD korpuso nariams

Kaip išvengti choleros – NYSC GD korpuso nariams

22
0


Brig.-gen. Yusha’u Ahmedas, Nacionalinio jaunimo tarnybos korpuso (NYSC) generalinis direktorius, paragino korpuso narius laikytis geriausios higienos, kad būtų išvengta choleros ar bet kokios ligos formos.

Ahmedas tai pasakė šeštadienį, kreipdamasis į 2024 m. Batch B Stream 1 korpuso narius NYSC laikinojoje orientacinėje stovykloje Iyana-Ipaja, Agege, Lagosas.

Jis paragino korpuso narius griežtai laikytis schemos aprangos kodo ir laikytis pulko stovyklos gyvenimo.

Jis sakė: „Jūs atstovaujate schemos įvaizdį, todėl turite pateisinti lūkesčius, jūsų apsirengimas ir išvaizda turi atitikti NYSC aprangos kodą ir tam laikotarpiui pateiktus komplektus“.

Ahmedas taip pat paragino korpuso narius visada dalyvauti visose stovyklos veiklose ir pridūrė: „Labai rimtai žiūri į visas stovyklos programas.

„Yra apie 12 įgūdžių, į kuriuos mes įjaučiame korpuso narius per orientacinės stovyklos pratimus ir skatiname juos pasirinkti jiems dominantį įgūdį, kad jie galėtų jį tobulinti ir tapti nepriklausomi.

„Mes bendradarbiaujame su Pramonės banku, „Unity Bank“, „Access Bank“ ir NNPC fondu ir kitais, kurie yra pasirengę teikti dotacijas ir paskolas be palūkanų“, – sakė generalinis direktorius.

Ahmedas, kuris išreiškė džiaugsmą stovyklos būkle, paragino korpuso narius būti drausmingus ir laikytis geriausios higienos, kad būtų išvengta choleros ar bet kokios ligos formos.

Dėl korpuso narių komandiravimo į pirmines užduotis Ahmedas paragino visas vyriausybines įstaigas ir privačias organizacijas įsisavinti ir suteikti joms galimybę prisidėti prie nacionalinio vystymosi savo kvotomis.

Tačiau jis perspėjo korpuso narius nesileisti savęs atstūmimo ir pridūrė: „Kartais korpuso nariai prašo būti atstumti ar perkelti į kitą vietą, tačiau pabrėžiame, kad jie geranoriškai priima savo komandiruotes, eina ten ir atiduoda viską, ką gali“.

Ahmedas, pareiškęs, kad korpuso narių gerovė ir saugumas išlieka svarbiausia schemos darbotvarke, perspėjo juos nesileisti į neteisėtas ir naktines keliones.

Anksčiau NYSC valstijos koordinatorė Yetunde Baderinwa pagyrė Ahmedą už vizitą, sakydama, kad korpuso nariai save laikė broliais ir seserimis iš vienos didelės šeimos.

„Jie parodė savo pasirengimą būti globojami ir integruotis į nacionalizmo dvasią, atsidavimą ir absoliutų pasiryžimą tarnauti savo tėvynei.

„Stovyklos pareigūnai atlieka savo pareigas, o kitų bendradarbiaujančių agentūrų nariai puikiai vykdo įstatyme numatytas pareigas.

„Mes turime būrio patarėjus, saugos protokolo komitetą, klimato nustatymą būsimiems korpuso nariams, sąžiningumo derybas su korpuso nariais vyrais ir moterimis bei sveikatos higienos stebėsenos komitetą kaip geriausią praktiką orientacinėje stovykloje.

Baderinwa pagyrė nuoširdžius santykius tarp valstijos vyriausybės ir schemos ir pridūrė: „Vyr. Babajide Sanwo-Olu aistringai domėjosi NYSC Lagose, ypač paramos, susijusios su įstatymais numatytomis pareigomis, srityje.