Home Verslas Paskutinis Ash’o Pokmon epizodas suteikė jam prieštaringą (bet tobulą) pabaigą

Paskutinis Ash’o Pokmon epizodas suteikė jam prieštaringą (bet tobulą) pabaigą

12
0


Įspėjimas: „Pokémon“ spoileriai: būti pokémonų meistru, 11 serija

Santrauka

  • Paskutinis „Pokémon“ anime epizodas nesijaučia kaip serialo finalas, pabrėžiant, kad Ash nuotykiai tęsis.
  • Ash svarsto, ką reiškia būti pokémonų meistru, ir nusprendžia, kad reikia draugauti su pokemonais ir juos vertinti, o ne tik juos gaudyti.
  • Nauja serija,
    „Pokémon Horizons“.
    gali turėti tam tikrų sąsajų su pradiniu tęstinumu, bet greičiausiai užtruks, kol pasirodys Ash.

The Pokémonas Anime, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Ash Ketchum, oficialiai baigėsi po beveik 25 eteryje praleistų metų, tačiau vien todėl, kad serialas baigėsi, dar nereiškia, kad Asho nuotykiai turi būti – net jei kai kurie gerbėjai to norėjo.

Paskutinis mini serialo epizodas Pokémonas: būti pokémonų meistru žiūrint tikrai nesijautė kaip serialo finale. Nebuvo ilgų ir niūrių atsisveikinimų su Misty ir Brock; jiedu tiesiog atsiskyrė nuo Ašo, kad vyktų į savo gimtuosius miestus, nes žino, kad netrukus vėl jį pamatys.

Nors „Team Rocket“ tarpusavyje susitaikė anksčiau Pokémonai finale, jie tikrai neužmezgė asmeniškesnio ryšio su Ash. Galiausiai paskutiniai epizodo kadrai yra labai panašūs į ankstesnių sezonų pabaigos kadrus: Ashas vėl leidžiasi į naują nuotykį, net baigiant žodžiais „Kitą kartą: nauja pradžia! lygiai taip pat, kaip visada būna, kai baigiasi viena era ir prasideda kita.

Pokémonas užbaigia Ešo istoriją nauju nuotykiu

Neabejotina galimybė palikti jo sugrįžimą į „Pokémon“.

Epizodas pasirinko požiūrį, kuris labiau atitinka Ash, o ne žiūrovų požiūrį. Ash paskutinis Pokémonas epizodas jam dar ne pabaiga; tai tik dar viena diena Pokémonas pasaulis. Jokių blyksčių į priekį, jokių puikių akimirkų montažo. Ashas tiesiog padarė pauzę, kad grįžtų namo ir pailsėtų, kol vėl iškeliauja.

Vienu metu Gary pasveikina savo buvusį varžovą su Ash’o pergale Pokémon World Coronation Series, bet klausia jo, ar tai priartino prie “Pokémon meistro”. Ashas neturi atsakymo į tai ir didžiąją dalį epizodo praleidžia apmąstydamas idėją. Kai jis sėdi po medžiu su Pikachu per liūtį, Ešas nusprendžia, kad būti meistru reiškia būti visų pasaulio pokemonų draugu. Priešingai nei serialo įvaizdis, tai nėra jų gaudymas; pakanka tik juos pažinti ir vertinti.

Ashas nusprendžia, kad būti meistru reiškia būti visų pasaulio pokemonų draugu – ieškojimas, kuris iš tikrųjų niekada nesibaigs.

Tai stebėtinai apgalvota ketvirtį amžiaus trukusio charakterio lanko pabaiga ir dar kartą parodo, kiek Ešas subrendo. Epizodo įtraukimas Pidgeot padeda pabrėžti šį kontrastą, nes Ash, kurį Pidgeot žinojo, buvo labai skirtingas. Galbūt tai buvo ne ta pabaiga, kurios norėjo gerbėjai, nes dauguma spėlionių buvo nukreiptos į tokius dalykus kaip Asho matymas suaugusiam, galbūt su savo vaikais, arba ryšys su naujuoju serialu.

Susijęs

Stebinantis Pokémonas yra atsakingas už pirmojo Ash konkurento augimą

Vienas konkretus Pokémonų mūšis padėjo pakeisti Gary požiūrį, paversdamas pirmąją jo pralaimėjimą galimybe tapti geresniu žmogumi ir treneriu.

Laikydamasis įprasto požiūrio į serialo finalą, jis pabrėžia tai Ash nuotykiai su Pikachu tęsis, net jei gerbėjai jų nebestebės. Pokémonasprodiuseriai sakė, kad jie mato Ashą kaip amžinai jauną, neturintį noro seninti Ash, ir ši pabaiga yra geriausias to pavyzdys. Žinoma, galima nesutikti su jų požiūriu, bet, kalbant apie tai, ko jie siekė, atrodo, būti Pokémon meistrupaskutinis epizodas yra būtent tai, ko jie ketino.

Asho ateitis „Pokémon Anime“ paaiškinta

Nors Ash’s sugrįžimas yra tikėtinas, gerbėjams gali tekti jo palaukti

Nauja serija, kuri neša deglą Pokémonas anime, „Pokémon Horizons“.jau įsitvirtino kaip kitoks nei Ash eros. Vis dėlto yra tam tikrų požymių, kad serialas vis dar vyksta tuo pačiu tęstinumu, todėl epizodas nėra iš piršto laužtas. Pavyzdžiui, medicinos sesuo Joy vis dar valdo visus Pokémon centrus. Tikimybė greitai pamatyti Ashą yra mažanes naujai serijai pirmiausia reikia nustatyti savo tapatybę. Vis dėlto būtų nederama užsiminti apie Ash egzistavimą, ypač dabar, kai jis yra pasaulio čempionas ir, ko gero, populiarus vardas.

Kaip Ash pasikeitė iš pirmojo epizodo į paskutinį

Ash augimas buvo lėtas, bet galiausiai labai reikšmingas

Pokemonai: pelenai bėgioja kartu su Charizard, Squirtle, Bulbasaur ir Pikachu.

Ash Ketchum labai pasikeitė nuo tada, kai pirmą kartą išvyko su nenorinčiu Pikachu šalia. Ankstyvosiose serijose Ešas yra nekantrus, užsispyręs ir apskritai gana vaikiškas, dėl ko Brockas ir Misty apgailestauja. Iš pradžių juo daugiausia rūpinosi du jo bendražygiai, vadovavo jam ir teikė patarimus, kurių jis gali paisyti arba ne. Dėl Asho užsispyrimo jis daugybę kartų įveda į bėdą, pavyzdžiui, kai Primeape pavagia jo skrybėlę ir netgi sukėlė pavojų jo gyvybei. Indigo lygos metu Ash daug sužino ne tik apie Pokémonus, bet ir apie save.

Serialui galiausiai persikėlus į Rubinas ir safyras eros, ji pristatė naują nepatyrusį personažą gegužės pavidalu. May žino net mažiau nei Ašas, kai pradėjo savo kelionę, todėl jos buvimas Ešui suteikia galimybę pereiti iš patarimo gavėjo į jį duodantįjį. Ashas čia vis dar nėra visiškai subrendęs, vis dar retkarčiais įsivelia į muštynes ​​su May ir elgiasi neapgalvotai, tačiau akivaizdu, kad jis labai toli nuo pradžios. Tas pats iš esmės pasakytina ir apie Deimantas ir perlas sezonus, kur Ash padeda Aušrai nuo jos pačios kelionės pradžios.

Ash ne tik elgiasi labiau subrendęs, bet ir jo naujas dizainas
XY
atrodo, kad suteikė jam ir labiau suaugusią išvaizdą.

Ash charakterio raida patyrė tam tikrą nesėkmę Juoda ir balta epochoje, kai atrodė, kad jis pamiršo daugelį išmoktų pamokų, pralaimėjo lengvas kovas ir anksti dažnai kovojo su Iris. Tačiau Ashas grįžta į vėžes XY eros, kur jis vėl paima naujokų trenerį, šį kartą Sereną, po savo sparnu. Ash ne tik elgiasi labiau subrendęs, bet ir jo naujas dizainas XY atrodo, kad suteikė jam ir labiau suaugusią išvaizdą. Asho kovos įgūdžiai taip pat pagerėjo tiek, kad jis patenka į paskutinį „Kalos“ lygos etapą.

Iki to laiko Asho charakteris tikrai susilpnėjo. Jam nebelieka pykčio protrūkių ir, nors vis dar gali būti šiek tiek užsispyręs ir nekantrus, jis išmoko suvaldyti šias savybes, kad jos daugiau jo nekontroliuotų. Jis daug gailestingesnis ir kitiems žmonėms, ir Pokémonui, todėl jo tikslai tampa dar labiau pasiekiami. Visoje Saulė MėnulisAshas sprendžia kai kurias sunkias temas, pavyzdžiui, mirtį, ir gerai jas sprendžia.

Nuo Pokémonų kelionėsAshas yra pripažintas už kovingus pasiekimus, tapęs Alolos regiono čempionu, tačiau to jam vis tiek neužtenka. Nors jis vis dar žiūri į pasaulio čempiono titulą, jis dar labiau yra Goho mentorius ir pakankamai subrendo, kad galėtų kartu su profesoriais dalyvauti tikruose Pokémono tyrimuose. Asho perėjimas iš nepatyrusio jauno trenerio, matyto Indigo lygoje, į protingą, brandų pasaulio čempioną buvo kelionė, kuri užtruko gana ilgai, tačiau galiausiai parodė tokį charakterio augimą, kurio Ash nusipelnė.

Ar Pokemono pelenai bus kitokie, kai gerbėjai vėl jį pamatys?

Kaip Asho sugrįžimas gali parodyti jo charakterio raidą

Nors yra daugiau nei įmanoma, kad Ashas grįš į Pokémonas anime, būtų klaida parodyti jį būtent tokį Būti Meistru Paliko jį. Ash’as, galintis tapti buitiniu vardu, visiškai pakeistų kitų veikėjų požiūrį į jį. Jei Ešas susitiktų Horizontai Pavyzdžiui, naujieji veikėjai Liko ir Roy, mažai šansų, kad naujesni treneriai Ashą pamatys kaip bendraamžių.

nors Pokémonai Prodiuseriai yra pasiryžę išlaikyti Ashą vaikystėje, tai nereiškia, kad Ešas, kurį sutinka Liko ir Roy, negali būti brandesnis ir žemiškesnis treneris, nei prieš ketvirtį amžiaus sutiko Ash gerbėjai. Ash branda ir patirtis taip pat galėtų suteikti tam tikrą teisėtumą Horizontai mesti, nes gali būti akimirka perduoti fakelą naujos kartos treneriams. Net nedidelis pasirodymas tik viename epizode gali padaryti stebuklus, parodydamas, kiek Ashas nuėjo ir kiek toli Horizontai cast dar turi eiti.

Susijęs

„Ash-Greninja“ yra „Pokémon Anime“ planas, kurį turėtų sekti

Viena iš geriausiai vertinamų „Pokémon“ anime serijų yra XYZ, o serialas didžiąja dalimi priklauso nuo paslapties, kurią ji sukūrė aplink Greninja.

Ash’o pabaiga yra įsikūnijimas to, kuo jis buvo visą laiką: nesibaigiantis nuotykis, prasiskverbęs per vaiko stebuklą.

Ash’o pabaiga yra įkūnijimas to, kuo jis buvo visą laiką: nesibaigiantis nuotykis, prasiskverbęs per vaiko stebuklą. Pabandyti tai pakeisti dabar, reikštų neigti ką Pokémonas yra ir visada buvo. Nesvarbu, ar gerbėjai kažkada vėl pamatys Ashą, ar ne, jis ir Pikachu vis tiek mato naujus vaizdus ir mokosi naujų dalykų, ir tai turėtų išlikti mintyse. Pokémonas gerbėjų visur.