Home Verslas SGD sumažins sunkumus – Ododo

SGD sumažins sunkumus – Ododo

15
0


Kogi valstijos gubernatorius Ahmedas Usmanas Ododo nustatė, kad AUTOGAS Nigerijos suslėgtų gamtinių dujų iniciatyva yra vienintelė alternatyva sumažinti dabartinius sunkumus, patiriamus šalyje dėl degalų subsidijų panaikinimo.

Gubernatorius Ododo, kuris tai pareiškė kalbėdamas antradienį Lokojoje vykusiame suslėgtųjų gamtinių dujų suinteresuotųjų šalių forume, pažadėjo skirti žemę ir suteikti kitą logistinę paramą įmonei AUTOGAS Nigeria Limited, kad įmonė valstybėje veiktų optimaliai.

Atstovaujamas Kogi valstijos vyriausybės sekretoriaus dr. Folashade Ayoade Arike, gubernatorius paragino valstijos žmones pasinaudoti suslėgtomis gamtinėmis dujomis, kad pagerintų savo gyvenimo lygį.

Atkreipti dėmesį į kai kuriuos suslėgtų gamtinių dujų privalumus; įdarbinimo galimybių suteikimas ir degalų subsidijų pašalinimo sunkumų mažinimas, be kita ko, gubernatorius Ododo
patikino, kad jo administracija sudarys palankią aplinką efektyviam jos veikimui valstybėje.

Jis apibūdino SGD suinteresuotųjų šalių forumo temą „Driving Sustainable Energy: The Future of CNG in Kogi“ kaip savalaikę ir galinčią įgyvendinti AUTOGAS Nigeria įkūrimo tikslą.

„Automative Gas Nigeria Services Limited“ generalinė direktorė / generalinė direktorė Hajiya Maryam Ibrahim sveikinamoje pastaboje teigė, kad bendrovės tikslas buvo pakeisti transporto priemonių kuro naudojimo būdą, suteikiant švaresnes ir aplinką tausojančias galimybes vairuotojams.

„Mūsų misija yra teikti aukščiausio lygio CNG pokalbių mokymo ir konsultavimo paslaugas, padedančias pereiti prie švaresnės ir efektyvesnės automobilių pramonės“, – teigė ji.

Kalbėdamas toliau, generalinis direktorius teigė, kad bendrovė įgalins asmenis ir suteiks infrastruktūrą, reikalingą pereiti prie tvarios energijos sprendimų.

Ji dėkoja Valstybės vyriausybei už sudarytą palankią aplinką verslui klestėti valstybėje, užtikrindama, kad įmonė visada bendradarbiaus su vyriausybe, siekdama užsibrėžto tikslo.