Home Verslas ŠMC pratęsė POS registracijos terminą

ŠMC pratęsė POS registracijos terminą

12
0


Korporatyvinių reikalų komisija paskelbė pritarianti pratęsti privalomą pardavimo agentų, superagentų ir vienintelių agentų registraciją iki 2024 m. rugsėjo 5 d.

Komisija paskelbė šeštadienį jos vadovybės pasirašytame pareiškime, pratęsdama terminą 60 dienų.

Teigiama, kad pratęsus operatorių, ypač esantiems atokiose vietovėse, kurie galėjo susidurti su tinklo problemomis, bus suteikta pakankamai laiko užsiregistruoti ir tęsti savo verslą.

Pareiškime rašoma: „Korporatyvinių reikalų komisija nori pranešti „Fintech“ operatoriams, taip pat žinomiems kaip pardavimo vietos operatoriai, kad pradinis terminas 2024 m. liepos 7 d., suteiktas vienintelių agentų, superagentų ir agentų registracijai, buvo pratęstas šešiasdešimčiai dienų nuo Nuo 2024 m. liepos 7 d. iki 2024 m. rugsėjo 5 d.

„Taip siekiama suteikti pakankamai laiko operatoriams, ypač esantiems atokiose vietovėse, kurie galėjo susidurti su tinklo problemomis, kad galėtų užsiregistruoti ir tęsti savo verslą.

Ji pridūrė, kad operatoriai, kurie ir toliau nepaklus po naujojo termino, rizikuos prarasti savo verslą ir būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn už pagalbą nusikalstamai veiklai.

„Operatoriai, kurie nesiregistruoja arba atsisako užsiregistruoti pasibaigus pratęstam terminui, rizikuoja prarasti savo verslą ir būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn už pagalbą ir bendrininkavimą nusikalstamoje veikloje.

Prieš du mėnesius CAC paskelbė, kad pagrindinių Nigerijos finansinių technologijų įmonių, įskaitant „OPay“, „Palmpay“ ir „Moniepoint“, „PoS“ agentams buvo suteiktas terminas iki 2024 m. liepos 7 d. įregistruoti savo verslą.