Home Verslas „Šrekas 5“ pagaliau įvyksta po 16 metų ir man labai palengvėjo

„Šrekas 5“ pagaliau įvyksta po 16 metų ir man labai palengvėjo

17
0


Santrauka

  • „DreamWorks“ pagaliau patvirtino „Šreką 5“ su originaliais aktoriais, gerbėjams laukus 16 metų tęsinio.
  • „Shrek 5“ išleidimo data numatyta 2026 m. liepos 1 d., žadanti nostalgišką sugrįžimą prie mylimos franšizės šaknų.
  • Tikimasi galimų animacijos ir istorijos naujovių, kuriant gerbėjų laukimą ilgai lauktam tęsiniui.

Pagaliau galiu lengviau atsikvėpti –Šrekas 5 vyksta oficialiai. Paskutinis Šrekas filmas, Šrekas amžinai pobuvo išleistas 2016 m., ir nors jau tada buvo kalbama apie kitą tęsinį, atrodė, kad tai niekada neįvyks. Kalbos ir spėlionės buvo to mastas, ir, prisipažinsiu, aš pradėjau mesti visas viltis. Tačiau „DreamWorks“ pagaliau pasitvirtino ir tai patvirtino Šrekas 5 su išleidimo data ir viskas.

Šrekas Pradėjo nuo pirmojo filmo 2001 m., o franšizė ir toliau dominavo kitą dešimtmetį. DreamWorks išliko suderintas su nauju Šrekas filmą kas trejus metus. Šrekas 2 kino teatruose pasirodė 2004 m. Šrekas Trečiasis po kelerių metų, 2007 m., ir Šrekas amžinai po tęsė tendenciją išleisdamas 2010 m. Deja, čia buvo padarytos pertraukos. DreamWorks užsiminė, kad Šrekas franšizė tęstųsiir aktoriai išliko tvirti savo noru grįžti. Tačiau metai prabėgo mažai kalbant apie šią temą – iki šiol.

Susijęs

„Shrek 5“: išleidimo data, aktoriai ir viskas, ką žinome

Ilgą laiką besilaukiantis „Shrek 5“ pagaliau pradeda veikti ir jau yra daugybė įdomių atnaujinimų, susijusių su didžiosios žaliosios ogrės sugrįžimu.

„Shrek 5“ patvirtinimas pašalina bet kokias abejones dėl tęsinio būsenos

Pagaliau turime galutinį atsakymą

Meduolis, asilas ir Šrekas

„DreamWorks“ paskelbė Šrekas 5 geriausiu įmanomu būdu. Įmonės pareigūnui buvo paskelbtas trumpas vaizdo įrašas Twitter paskyroje rodomas šokinėjantis, žalias numeris penktas, puošiantis ikonines Šreko ausis, su Smash Mouth daina „All-Star“, skaičiumi, labai susijusiu su pirmuoju Šrekas filmas, rodomas per klipą. Įrašas buvo patvirtintas, kad Mike’as Myersas, Eddie Murphy ir Cameron Diaz visi grįš atlikti savo mylimų vaidmenų. Buvo įtraukta net išleidimo data. Šrekas 5 Kino teatruose pasirodys 2026 m. liepos 1 d– po 16 metų Šrekas amžinai po.

Kodėl „Šrekas 5“ užtruko taip ilgai

„Šrekas 5“ pasirodo praėjus 16 metų po „Shrek Forever After“.

Iki to laiko Šrekas 5 pasieks kino teatrus, tęsinio būsiu laukęs 16 metų. Nuolat buvo kalbama apie filmą, o tai leido man išlaikyti dalelę vilties, kad vieną dieną tai įvyks, bet atrodo, kad DreamWorks įstrigo su projektu kūrimo pragare. Žinoma, tas pats pasakytina ir apie spinoffo tęsinį, Pūlis auliniais batais: paskutinis noras. Filmas buvo paskelbtas 2012 m., bet išleistas tik po dešimtmečio, 2022 m. Paskutinis noras pagaliau paskelbtas viešai, supratau, kodėl tai užtruko taip ilgai. Animacija buvo tiesiog stulbinanti.

„DreamWorks“ galėjo susilaikyti nuo „Shrek 5“ iki šedevro, kuris buvo toks
Batuotas katinas
tęsinys turėjo laiko išleisti ir susitvarkyti.

Pūlis auliniais batais: paskutinis noras buvo stebėtinai novatoriškas, su 2,5-D animacijos stiliumi, kuris nuo tada tapo labai populiarus. Galbūt „DreamWorks“ užsitęsė Šrekas 5 iki šedevro, kuris buvo Batuotas katinas tęsinys turėjo laiko išleisti ir susitvarkyti. Tai taip pat Gali būti, kad studija planuoja panašias naujoves kitai franšizės daliai. Nors 2,5-D animacija gali netikti Šreko istorijai (ji geriausiai veikia su komiksų stiliaus veiksmo sekomis), greičiausiai galime tikėtis kažko įspūdingo 3D animacijos ar visiškai pergalvotos istorijos srityje.

„DreamWorks“ galėjo laukti pirmojo
Šrekas
25-osios filmo išleidimo metinės
Šrekas 5
.

Belaukiant Šreko 5 tik norėjau tęsinio daugiau

DreamWorks yra puikioje pozicijoje nostalgiškam ir pergalingam sugrįžimui į Šreką

Šrekas Šreke amžinai po pinigų apsuptas
Pasirinktinis Yeiderio Chacono vaizdas

Taip pat gali būti, kad „DreamWorks“ susilaikė Šrekas 5 sukurti gerbėjų laukimą. Jei taip yra, tai tikrai man padėjo. Po visų šių metų, ŠrekasKultinės klasikos statusas tik išaugo, ypač kai populiariąją kultūrą pradėjo užvaldyti nostalgija 2000-ųjų pradžiai. Kai ši kita dalis bus išleista 2026 m., bus praėję 25 metai – ketvirtis amžiaus – nuo ​​pirmojo filmo. Daugeliui iš mūsų muzika ir citatos iš Šrekas yra mūsų vaikystės pagrindai. Šiandienos jaunajai publikai tikrai patiks Šrekas 5bet mums, tūkstantmečiams, užaugusiems su Šreku, tai reikš kažką kitokio.

Daugeliui iš mūsų muzika ir Šreko citatos yra mūsų vaikystės pagrindiniai dalykai.

Tikrai atrodo, kad DreamWorks tai puikiai žino. Ikoninės Smash Mouth dainos naudojimas Šrekas 5 anonsinis vaizdo įrašas yra ženklas, kad būsimas filmas bus linkęs į savo šaknis. Tikiuosi be galo daug nostalgijos, kurią tik padidina ilgas laukimas tarp šio filmo ir ankstesnio. Po 16 metų laukimo esame pasiruošę pasirodyti kino teatruose tam, kas neabejotinai bus kažkas iš naujo, o ne standartinis tęsinys. Istorija gali judėti į priekį, bet tonas Šrekas 5 tikrai sugrąžins mus į 2001 m. Negaliu paneigti, kad esu to labai užsidegęs.