Home Vietinis „F1“ anonso priekaboje vairuotojo sėdynėje yra Bradas Pittas

„F1“ anonso priekaboje vairuotojo sėdynėje yra Bradas Pittas

14
0


Bradas Pittas sėdi vairuotojo sėdynėje ir nesiruošia saugiai.

Sekmadienį – pirmasis labai laukto filmo anonsas, F1 buvo paleistas ir nėra jokių požymių, kad aktorius sės prie vairo, o emocijos užplūsta, kol jis varžosi dėl ne. 1.

„Gerai, „Red Bull“, „Ferrari“, „Mercedes“, Ashton, dabar „McLaren“ turi greitį šiose lenktynėse, mūsų šūviai kovoja posūkyje, turime sukurti savo automobilį kovai“, – Kerry Condon’s pasakoja Pitto personažas.

„Kaip aš turėčiau tai padaryti saugiai“, – klausia ji.

„Kas ką nors pasakė apie saugumą“, – atkerta jis.

Kitą minutę „Queen“ dainos „We Will Rock You“ garsas skamba per didelio oktaninio skaičiaus „Formulės 1“ automobilių, važiuojančių trasą, klipus, o A sąrašo aktorių klipai pirmą kartą matomi veikiant.

Anonsas pasirodė po to, kai „Apple Studios“ penktadienį paskelbė, kad labai lauktas Pitto filmas apie lenktyninius automobilius vadinsis. F1 ir pasieks JAV kino teatrus 2025 m. birželio 27 d. Jie taip pat išleido pirmąjį filmo plakatą, kuris vėl suvienija Geriausias ginklas: Maverick‘s režisierius Josephas Kosinskis, rašytojas Ehrenas Krugeris ir prodiuseris Jerry’is Bruckheimeris.

Ši žinia pasirodė po to, kai 60-metis aktorius dalyvavo Didžiosios Britanijos Grand Prix antrus metus iš eilės Ketvirtadienį Silverstone trasoje Nortamptone, Anglijoje, dalyvaus lenktynėse iš atramos.

Pittas buvo tinkamai apsirengęs baltu lenktyniniu kostiumu ir juoda liemene. Jis užsidėjo akinius nuo saulės šypsodamasis ir mojavo žiūrovams.

Bradas Pittas „F1“.„Warner Bros.“ nuotraukos

Atrodo, kad Pitto dalyvavimas lenktynėse yra susijęs su jo būsimas F1 filmasnes aktorius taip pat buvo matomas einant pro duris, pažymėtas užrašu „Cast Green Room“.

Pittas ir Damsonas Idrisas buvo nufotografuoti filmuojant scenas per praėjusių metų Didžiosios Britanijos Grand Prix būsimam filmui, kuris yra kuriamas bendradarbiaujant su Formule-1 ir nufilmuotas realiais Grand Prix savaitgaliais ir aplink jį, todėl gerbėjai iš pirmų lūpų gali pamatyti visą veiksmą.

Bradas Pittas savo būsimo Formulės 1 filmavimo aikštelėje pamoja žiūrovams.Jayce’as Illmanas / Getty Images

Didelio oktaninio skaičiaus filme Pittas vaidina Sonny Hayesą… pagal nustatytas nuotraukas parodo savo personažo garažą – į pensiją išėjusio vairuotojo, kuris grįžta į F1 lenktynes, kad padėtų treniruoti jauną būsimą žvaigždę, kurią vaidina Idris.

Pittas anksčiau buvo pagrindinis F1 gerbėjas realiame gyvenime pastebėjo besimėgaujantį 2022 m. spalį JAV „Grand Prix“ lenktynėse Ostine, Teksase, kur jis kalbėjosi su „Formulės 1“ žvaigždės pilotu Lewisu Hamiltonu ir „Apple“ vadovu Timu Cooku.

Lewisas Hamiltonas, Bradas Pittas ir Timas Cookas kalbasi per JAV F1 Grand Prix 2022 m. spalį.Mario Renzi – Formulė 1 / Formulė 1 per Getty Images

SUSIJĘS TURINYS: