Home Mokslas ir technologijos 50 centų erzina „Big Colab“ su Tyleriu Perry po aukštų pagyrų

50 centų erzina „Big Colab“ su Tyleriu Perry po aukštų pagyrų

12
0


50 centų erzino „didelį bendradarbiavimą“ su Taileris Peris sulaukęs aukštų pagyrų iš vieno žmogaus kino imperijos.

Antradienį (liepos 9 d.) Perry dalijo autografus Niujorke TMZ paklausė jo apie jo mintis apie G vienetas magnatas.

The Pagamino kūrėjas pasakė: „Aš taip didžiuojuosi tuo žmogumi. Jis nuostabus ir išpučia jį iš vandens. Aš labai juo didžiuojuosi.

Kai Perry paklausė, ar ateityje bus koks nors jųdviejų bendradarbiavimas, jis atsakė: „Jei nori. Aš myliu tą bičiulį.”

Paskelbdamas vaizdo klipą savo „Instagram“ puslapyje, visi jo ir Perry projekto planai patvirtinti.

„Didelis bendradarbiavimas greitu metu pabarstykite šiek tiek Tailerio, pabarstykite šiek tiek 50 ir (bomb emoji) BOOM (vėjo jaustukas), jūs negalite to įveikti! KURIAMA ISTORIJA“, – rašė jis savo antraštėje.

Kaip tik praėjusį mėnesį 50 Cent rado šiek tiek netikėtą mentorių Tyleryje Perry aktorius ir režisierius pakvietė jį į savo studiją Atlantoje.

50 pasidalijo savo vizito studijos komplekse nuotraukomis socialiniame tinkle „Instagram“, kur jį pasitiko užrašas: „Tyler Perry Studios sveikina 50 Cent & G-Unit“.

Žiniasklaidos magnatai taip pat nusifotografavo kartu.

Jo antraštėje 50 apmąstė kelionę ir įvardijo Perry pasidalijus patarimais, dėl kurių jis jautėsi „įkvėptas“.

„Nepalieku vietos klaidoms, Taileris šiandien man parodė ką nors, kas mane įkvėpė“, – rašė jis. „Man reikia visų savo pinigų, jei tu man skolingas, geriau atiduok man manuosius dabar!

The Galia Prodiuseris anksčiau gynė Tylerį Perry po to, kai jis buvo neigiamai lyginamas su filmų kūrėju po to, kai įkūrė savo studijos kompleksą Shreveport mieste, Luizanoje.

Susijusios dėžutės klaida: įrašo ID arba neteisingas šliužas, įrašo nerasta!

Balandį, Fif nesutiko su socialinių tinklų įrašu, kuriame teigiama: „Vaikinas, kuris tampa vyrišku Tyleriu Periu, beprotiška matyti“.

Jis atmušė: „LOL. Geriau nustokite žaisti, Taileris išdulkins, nes jis nėra siurblys. Nesusigauk dabar!

Gegužės mėnesį 50 gerbėjų pirmą kartą pažvelgė į jį besiplečiančios G-Unit kino ir televizijos studijosdalijasi įvairiais menininko įspūdžiais apie erdvę, kurią jis tikisi paversti kino ir TV gamybos jėga.

Moderni studija pasižymi ryškia juodai balto marmuro tema ir G-Unit prekės ženklu.

Jame taip pat yra posėdžių salės, biurai, redagavimo apartamentai ir plaukų bei makiažo kambarys, kuriame yra maždaug tuzinas kėdžių su apšviestu veidrodžiu.

„Pažvelkite į „G-Unit Studios“ vidų, aš dirbu“, – „Instagram“ tinkle vaizdams antraštė 50. „Visi keliai veda į Shreveport nuo rugpjūčio 8 d. iki 11 d. yra TYCOON X 10 BOOM data.