Home Pramogos „Netflix“ „Scooby-Doo Live-Action“ serija gauna pažangos atnaujinimą iš „Exec“.

„Netflix“ „Scooby-Doo Live-Action“ serija gauna pažangos atnaujinimą iš „Exec“.

13
0


Santrauka

 • Gregas Berlanti daro pažangą kurdamas „Netflix“ tiesioginį veiksmą
  Skūbis dū
  serijos dirbdami piloto aikštelėje.
 • Adaptacijoje dalyvauja rašytojai Joshas Appelbaumas ir Scottas Rosenbergas.
 • Jokių aktorių atrankos detalių neatskleidžiama, tačiau šou siekiama užfiksuoti originalią dvasią
  Skūbis dū
  .Skūbis dū! Tiesioginio veiksmo serija gauna atnaujinimą iš vykdomojo prodiuserio Grego Berlanti. Pradedant 1969 m., klasikiniu Hanna-Barbera animaciniu filmu, Scooby-Doo, kur tu?nusikaltimus išsprendžiantis šuniukas ir jo paaugliai palydovai bėgant metams buvo pritaikyti daugybėje televizijos serialų ir filmų – tiek animacinių, tiek tiesioginio veiksmo. 2024 metų balandį buvo pranešta, kad „Netflix“ tiesioginis veiksmas Skūbis dū serija kūrė kartu su Berlanti. Tačiau nuo to laiko nebuvo jokių pažangos atnaujinimų.

Interviu metu Terminas reklamuoja savo naują filmą Nuskraidink mane į mėnulį, „Berlanti“ pateikė „Netflix“ tiesioginio veiksmo eigos atnaujinimą Skūbis dū serija. Prisiminęs savo ankstyvą darbą Hanna-Barberoje ir perdavęs istoriją Skūbis dūprodiuseris atskleidė, kad, pusantrų metų girdėję pitchus, jie pagaliau rado tai, kad, jų manymu, užvaldyta dvasia. Skūbis dūir Berlanti šiuo metu dirba piloto aikštelėje. Perskaitykite visus jo komentarus žemiau:


Vienas iš pirmųjų mano darbų šiame versle buvo Hanna-Barbera laikinoji pareigūnė. Sėdėjau su Joe Barbera ir Billu Hanna, kol jie duodavo animacinių filmų autografus. Aš eidavau ryte ir su savo viršininku paimdavau krūvą šių animacinių elementų. Pirmiausia eičiau į Billo Hannos biurą. Jis buvo labai stoiškas vaikinas. Jo kabinetas buvo labai atsargus. Ir tada atėjo mano mėgstamiausia dienos dalis – einu pas Joe Barbera. Jis buvo tokia gyvybės jėga. Jis pasirašydavo čekius, bet sustodavo ir išgirsdavo mane geriausiomis istorijomis. Jis buvo toks meistras.

Jis papasakojo istorijas apie tai, kaip Scooby buvo sukurtas ir ką jie galvojo, ir kaip septintojo dešimtmečio pabaigoje vaikai jautėsi užpuolami suaugusiųjų, jie jautėsi priblokšti ir jiems reikėjo suteikti galių. Kai jie tai pasakė Billui Paley, jis atrodė, kad tau reikia šuns ar dar ko nors. Ir taip gimė Scooby-Doo. Džo buvo toks ypatingas pasakotojas, o aš toks, oho. Aš visada juos mylėjau kaip vaikas. Ir vėl, turėdami bet kurią iš šių savybių, ar tai būtų Hanna-Barbera, DC, ar bet kas iš Warners, jaučiatės laimingi, nes esate istorikas, padedantis juos atvesti į naują kartą. Jūs tiesiog grįžkite prie dvasios ir DNR, kas daro juos ypatingus. Su Scooby-Doo pusantrų metų išėjome ir girdėjome kalbas ir pagaliau radome vieną, kuri, mūsų manymu, tikrai ją užfiksavo. Kaip tik šį rytą dirbau aikštėje dėl pirmojo epizodo. Taigi mes tikrai pasitempę.Viskas, ką žinome apie Scooby-Doo! Tiesioginio veiksmo serija

Kas dar dalyvauja „Netflix“ pritaikyme?

Atvykstant į „Netflix“, tiesioginis veiksmas Skūbis dū televizijos laida prodiusuoja Berlanti su savo Berlanti Productions reklama Warner Bros. Television. Berlanti geriausiai žinomas kaip „Arrowverse“ serijos prodiuseris, nors jis ir jo prodiuserinė įmonė taip pat gamino Riverdeilasremiantis Archie Comics ir Netflix spinoff serijomis Stulbinantys Sabrinos nuotykiai. Šiose serijose melodramos buvo sumaišytos su tamsesniais ir paslaptingesniais elementais, ir tikimasi, kad „Berlanti“ tą patį suteiks „Netflix“ tiesioginiam veiksmui. Skūbis dū serija.


Susijęs

Dafnės vaidinimas „Netflix“ „Scooby-Doo“ tiesioginio veiksmo šou: 10 aktorių, kurie būtų tobuli

Nėra jokių siužeto detalių apie „Netflix“ tiesioginio veiksmo „Scooby-Doo“ serialą, tačiau tinkamas Daphne Blake vaidinimas bus toks pat svarbus pasirodymui.

„Berlanti“ gamina, „Netflix“ tiesioginis veiksmas Skūbis dū televizijos laida parašys Joshas Appelbaumas ir Scottas Rosenbergas. Pirmasis dirbo Michaelo Bay’o tiesioginiame veiksme Paugliai mutantai vėžliukai ninzės filmai ir Mission: Impossible – Vaiduoklių protokolaso pastarasis dirbo prie naujo Jumanji filmai ir Nuodai. Rašytojų duetas taip pat neseniai dirbo prie „Netflix“ tiesioginio veiksmo Kaubojus Bebopas serialą, kuris po vieno sezono buvo atšauktas. Belieka pamatyti, ar tiesioginis veiksmas Skūbis dū serialo laukia toks pat likimas, kaip ir daugelio „Netflix“ serialų.

Nė vienas aktorius nebuvo paskelbtas, įskaitant
kas vaidins Fredį
Daphne, Velma arba Shaggy.


Su šiais talentingais kūrėjais – „Netflix“ tiesioginis veiksmas Skūbis dū Televizijos serijos turėtų būti nukreipti į sėkmę. „Berlanti“ atnaujinimas užtikrina, kad jie daro pažangą laidoje, tačiau kadangi jis vis dar dirba piloto aikštelėje, atrodo, kad serialas dar toli nuo oficialaus užsakymo iš „Netflix“, jau nekalbant apie išleidimą į transliacijos paslaugą. Jei ką, Berlanti atnaujinimas rodo, kad jie siekia užfiksuoti originalią animacinio filmo dvasią Skūbis dū! Tiesioginio veiksmo serija.

Šaltinis: terminas