Home Mokslas ir technologijos „Action Bronson“ paskelbė naujo albumo išleidimo datą

„Action Bronson“ paskelbė naujo albumo išleidimo datą

16
0


Veiksmas Bronsonas pranešė pasauliui, kad jo naujasis albumas vadinamas Johanas Sebastianas Bachlava gydytojasliko vos kelios dienos.

Reperis ir žiniasklaidos asmenybė šeštadienį (liepos 6 d.) per socialinius tinklus paskelbė, kad projektas bus išleistas liepos 11 d.

„2024-ŲJŲ VIEŠPATIES METŲ LIEPOS 11 DIENĄ AŠ ŠIĄ DIENĄ IŠLEIDŽIU SAVO NAUJIAUSIĄ MUZIKINĘ AUKĄ *DAKTARAS JOHANNAS SEBASTIANAS BACHLAVA*. Instagram antraštė.

„GYVENIMUI IR MĖGAUTIMUI MINĖTI GALIU JUMS PASIŪLYTI ŠĮ MENĄ… AČIŪ VISIEMS VADOVĖMS, BUVOMS NUO PIRMOSIOS DIENOS IR NAUJIAUSIAMS ŠIOS KOALICIJOS NARIŲMS. BACHLAVOS ĮRAŠAI. GREITAI PRIEINAMAS VISUR.

Bronsonas tęsė, be to, kad tvarkė savo projekciją, kad projektas turės ritmų Alchemikas ir Drąsesnė. Projekto funkcijos apima Meyhem Lauren, Laris Juneir Alc.

Bronsolino pridūrė, kad du jo turo grupės „Human Growth Hormone“ nariai – grupės, kuri palaikė jį per jo palankius įvertinimus. 2023 m. mažyčio stalo koncertasprojekte pasirodys: saksofonininkas Mattas „Yung Mehico“ Carrillo ir gitaristas Julianas Meilė.

Veiksmas Bronsonas erzino tolesnė veikla iki 2022 m Turbo krokodilasjau kurį laiką. Dar 2023 metų lapkritį atlikėjas pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame jis stringa klaviatūra, prie kurio prisijungė saksofonininkas ir būgnininkas, kuris girdimas ne kameroje.

Bronsonas įrašo antraštę: „DIDELIS BAKURABA ATkeliauja Į MIESTĄ. GRAMMY LAIKAS. DAKTORAS JOHANAS SEBASTIANAS BAKLAVA“.

Veiksmas Bronsonas – „Nourish A Thug“

Kitą mėnesį duodamas interviu jis prisiminė, kad įėjo į Niujorko sporto salę ir atpažino septynis kartus poną Olimpiją Arnoldą Schwarzeneggerį nes jis buvo vienas iš vienintelių ten žmonių.

„Tai tik aš ir ten yra du vaikinai, ir šis vaikinas ant krūtinės spaudimo“, – prisiminė jis. „Ir aš tiesiog matau šiuos plaukus – tai kaip tokia spalva, kurią žinau, tai tokia raudona. Kas turi tokios spalvos plaukus? Šis vaikinas ne iš Queens, jis nėra pakistanietis iš Queens su dažytais raudonais plaukais.

„Taigi aš pasižiūriu ir tai sušikta Arnoldas (Schwarzeneggeris) ir jo didelis sušiktas didelis rusų asmens sargybinis ar ką jie kalba (…) Taigi jie kalbėjo germaniškai ir, žinote, mes visi tik dirbame. Aš tiesiog nepasakiau jam nė žodžio.

Kai virėjas, tapęs reperiu, pradėjo kilnoti mirtį, Terminatorius žvaigždė, matyt, pripažino jį glaustai: „Tai įspūdingas svoris“ ir išėjo.