Home Mokslas ir technologijos Batman’s Arkham Focus TV Spinoff patenka į ledą

Batman’s Arkham Focus TV Spinoff patenka į ledą

14
0


Prieš Robertui Pattinsonui užsidėjus gaubtą 2022 m Betmenas, buvo atskleistas režisierius Mattas Reevesas ir sopranai Terrence’as Winteris dirbo prie a TV spinoffas daugiausia dėmesio skyrė Gotam Sičio policijos departamentui. Laikui bėgant pasirodymas, atrodo, išsivystė ir sutelkė dėmesį į pagrindinę Betmeno vietą Arkhamo prieglobstisbet naujienų apie tai nebuvo jau dvejus metus. Dabar atrodo, kad tas pasirodymas gali nepasisekti – arba bent jau ne tokia forma, kokia iš pradžių buvo pristatyta visuomenei.

Per Įvairovėserialas nebus tęsiamas pas Maxą ar bent jau tą, kurį sumanė Antonio Camposas. Jis prisijungė prie serialo dar 2022 m., praėjus mėnesiams po to, kai buvo atskleistas jo Arkham pagrindas. Išparduotuvė pripažino, kad nors ši serialo versija buvo atmesta, yra tikimybė, kad po to gali atsirasti kitokia serija, skirta prieglobsčiui ar Gothamo geriausiems filmams. Nepaisant to, šis pasirodymas buvo audringas: iš pradžių jis buvo sumanytas kaip įvykęs prieš metus. Betmenas. Po kelių mėnesių, žiema paliko projektą, po kurio Piligriminė kelionė kūrėjas Džo Bartonas įžengė.

Po to, kai Jamesas Gunnas ir Peteris Safranas buvo paskirti naujais „DC Films“ vadovais, Gunnas teigė, kad „Arkham“ šou vyks toje pačioje visatoje, kaip ir būsimi filmai, o ne filmų pasaulyje. Betmenas. Tikėtina, kad tai vis tiek galios, jei kada nors pasirodys nauja serijos versija. Reevesas izoliuotas Betmenas-Vis dėlto eilėraščių neteks televizijos: siužetas, skirtas Colino Farrello scenos vagijoms Pingvinas bus antraštė savo tituliniam serialui, kuris Holivudo reporteris pretenzijos bus pradėtos rodyti rugsėjo 8 d. M. Battinsonas sugrįš į sidabrinį ekraną su Betmenas II dalis (vėlgi režisavo Reevesas), dabartinė išleidimo data yra 2026 m. spalio 2 d.


Norite daugiau io9 naujienų? Patikrinkite, kada tikėtis naujausių dalykų Stebuklas, Žvaigždžių karaiir Žvaigždžių kelias leidimai, kas bus toliau DC Universe filmuose ir televizijojeir viskas, ką reikia žinoti apie ateitį Daktaras kas.