Home Pramogos Rašytojas ir viskas, ką žinome

Rašytojas ir viskas, ką žinome

18
0


Santrauka

  • Jordanas Peele’as perkuria Weso Craveno filmą „Žmonės po laiptais“ ir greičiausiai išsaugos originalų filmo socialinį komentarą.
  • Holivudo rašytojas Jeremy Carveris buvo pasamdytas padėti įgyvendinti Peele viziją.
  • Perdarymas greičiausiai bus modernizuota versija su 21-ojo amžiaus technologijomis, tačiau originalo socialinis komentaras išlieka aktualus.Pripažintas siaubo režisierius Jordanas Peele’as sukūrė savo svetaines Weso Craveno perdarymui. Žmonės po laiptaisir projektas pagaliau sulaukia esminių atnaujinimų. Iš pradžių 1991 m. išleista kultinė klasika seka jauną berniuką, vardu Kvailys, kuris įsiveržia į savo godų šeimininko namus tik tam, kad atrastų sugedusį slaptą pasaulį. Craven, labiausiai žinomas dėl Košmaras Guobų gatvėje ir Rėktineturėjo smūgio į rankas Žmonės po laiptaisir socialiai sąmoningas aušintuvas buvo iš esmės ignoruojamas pirmą kartą išleidžiant.

Pastaraisiais metais aktorius / režisierius Jordanas Peele’as įsitvirtino kaip vienas ryškiausių siaubo šviesų, o jo filmuose dažnai komentuojama rasės, klasės ir įvairios kitos socialinės problemos. Taigi Peele’as yra tobulas šiuolaikinis režisierius, sprendžiantis velionio Craveno savo laiką pranašesnę viziją XXI amžiuje. Jordano Peele filmai yra apgalvoti ir įžvalgūs, tačiau negaili baimių, dėl kurių jie yra puikūs siaubo filmai. Peele vizija Žmonės po laiptais buvo paskelbtas prieš kelerius metus, tačiau pagaliau pasirodo daug žadančių naujienų apie naujausią jo opusą.


Susijęs

Ar žmonės po laiptais paremti tikra istorija? Weso Craveno įkvėpimo paaiškinimas

Kultiniame Weso Craveno siaubo filme „Žmonės po laiptais“ yra psichologiškai nerimą kelianti prielaida, kurią įkvėpė tikra istorija.

Jordano Peele’o „Žmonės po laiptais“ Paskutinės žinios

Pasamdomas rašytojas

Sudėtinis Jordano Peele, sėdinčio ant filmavimo filmo „Mūsų“, apsuptų triušių, vaizdas, o Everettas McGill, laikantis ginklą į kvailį, filme „Žmonės po laiptais“
SR vaizdų rengyklės tinkintas vaizdas

Nors projektas buvo patvirtintas daugelį metų, naujausios žinios pasirodė 2023 m. lapkritį, kai Jordanas Peele’s Žmonės po laiptais pagaliau atsirado rašytojas. Holivudas rašytojas Jeremy Carveris buvo pasitelktas, kad padėtų įgyvendinti Peele vizijąo žodžių kalvis puikiai išmano žanrų lenkimo projektus su darbu tokiose laidose kaip Doom Patrol ir Antgamtinis. Kol kas nėra informacijos apie tai, kokio tono bus sukurtas naujajam filmui, tačiau reikės keisto ir protingo Carverio ir Peele’o pasakojimo, kad būtų išsaugotas keistas tonas, padėjęs Craveno originalą paversti tokiu mylimu kultiniu filmu.


Jordano Peele’o „Žmonės po laiptais“ patvirtinimas

Peele’as paskelbė apie perdarymą 2020 m

Kvailys liūdna išraiška žiūri į filmą „Žmonės po laiptais“.

Nors prireikė iki 2023 m. lapkričio, kad perdarymas taptų rašytoju, filmas patvirtintas nuo 2020 m. Jordanas Peele’as buvo didelio ekrano skonio kūrėjas nuo 2017 m. savo filmo pasirodymo Išeikir jis nėra tas, kuris skelbia nereikalingus pranešimus apie būsimus filmus. Tačiau tai buvo šiek tiek varginanti Žmonės po laiptais Trejus metus negavo jokių atnaujinimų, tačiau tai galėjo būti siejama su COVID-19 pandemija, kuri laikinai sugriovė Holivudą. Be to, per pastaruosius metus Peele’as nuolat išleido kitus filmus.

Ketvirtasis Jordano Peele’o filmas be pavadinimo turėtų pasirodyti 2026 m. spalio 23 d.


Jordano Peele’o „Žmonės po laiptais“ gamybos būsena

Praeis daug laiko, kol pasirodys perdarymas

Vyras stovi su kruvina prijuoste, o moteris žiūri su pasigėrusia išraiška filme „Žmonės po laiptais“

Kultinis klasikinis siaubo filmas neabejotinai įkvėpė paties Peele filmų kūrimo stilių, ir atrodo, kad režisierius neskuba kurdamas savo sukimosi. Kaip tokia, Žmonės po laiptais tebėra ankstyvosios parengiamosios gamybos dienos, o Jeremy Carverio paskelbimas padėjo patvirtinti šį faktą. Scenarijus greičiausiai bus parengtas daugybe juodraščių, kol Peele’as nuspręs jį režisuotiir atsižvelgiant į tai, kad tai yra aistros projektas, gali prireikti metų, kol jis bus išleistas.

Turint visa tai omenyje, Žmonės po laiptais tikriausiai nepasirodys kelerius metus, ypač tuo atveju, kai Peele’o ketvirtasis filmas be pavadinimo vis dar yra pakeliui. Kadangi nežinomas ketvirtasis filmas greičiausiai nėra jo Žmonės po laiptais perdaryti, Galima sakyti, kad jis nebus išleistas anksčiau nei 2026 m.


Jordano Peele’o istorija apie žmones po laiptais

Kaip perdarymas pakeis originalią istoriją

Tai, kas nepasikeitė per pastaruosius 30 metų, yra svarbūs socialiniai komentarai, dėl kurių filmas iš pradžių buvo toks prieštaringas.

Sumanus Weso Craveno kultinio klasiko socialinis komentaras greičiausiai paskatino Jordaną Peele’ą į filmą.ir jo perdarymas tikriausiai negailės šio aspekto modernizuodamas istoriją. Pagrindinė prielaida yra gana paprasta ir matomas ankstyvas jaunas juodaodis berniukas, vardu Kvailys, kuris įsiveržia į jo gobšus šeimininkų namus, kai šie pagrasina iškeldinti jo šeimą. Tai, ką jis atranda jų siaubo namuose, yra didžioji dalis keisto siaubo filmo, o Peele’as neabejotinai susapnuoja ir keletą naujų šiurpulių.


Perdarymas iš Žmonės po laiptais greičiausiai bus modernizuota versija, o 21-ojo amžiaus technologijų įtraukimas yra unikalus pasakojimo iššūkis. Tai, kas nepasikeitė per pastaruosius 30 metų, yra svarbūs socialiniai komentarai, dėl kurių filmas iš pradžių buvo toks prieštaringas. Peele’ui nereikės per daug dirbti, kad šios temos būtų aktualiosypač todėl, kad nuo 1991 m. jie tapo dar aktualesni.