Home Mokslas ir technologijos Boosie tariamai išmetė moterį iš klubo už tai, kad ji stinga kvapo

Boosie tariamai išmetė moterį iš klubo už tai, kad ji stinga kvapo

17
0


Boosie Badazz Panašu, kad jis menkai toleruoja tuos, kurie kritikuoja jo higieną, bent jau teigia moteris, kuri tvirtina, kad buvo nubausta už jo iškvietimą.

Ketvirtadienio (liepos 4 d.) vakarą neįvardyta moteris socialinėje žiniasklaidoje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame Baton Ružo gimtinė atrodo nusiminusi ir žiūri į ją per minią klube. Vėliau ji įkėlė kitą vaizdo įrašą, kuriame teigė, kad buvo pašalinta iš įvykio vietos dėl to, ką pasakė reperiui per trumpą bendravimą.

„Jis supyko, todėl nusiuntė ten apsaugą“, – sakė moteris. „Jie ateina manęs paimti (ir aš) sakau: „Dang“. Pažiūrėk, koks mažas (aš). Aš net nieko nedariau. Lyg tavo kvapas buvo smirdantis, bet kadangi sakiau, kad tavo kvapas buvo smirdantis, tu mane išmetei iš klubo? Niekada nesiruošiu į nieką kitą“.

Peržiūrėkite žemiau esantį klipą:

Kalbant apie muziką, 41 metų MC išleido dainą apie savo panieką tiems, kurie nesilaiko „tradicinio vyriškumo“ standartų. praeitą mėnesį.

Birželio pabaigoje jis atmetė „Laišką LGBT“, norėdamas atskleisti savo gerai dokumentais pagrįstą nusivylimą keista tauta ir, jo manymu, jų poveikį tiesiems vyrams.

Reperis piešia nagus ir pasakė: „Moterys taip daro“/ Žaisti gėjus, kad jas palaikytum“, jie tave sutenkina.“, – repuoja apmaudo kupiname takelyje.

Kaip tikra moteris gali gulėti lovoje su vyru, kuris turi tokius nagus?/ Nešioti tokią sušiktą piniginę kaip ji, bet nekraujuoti pirmą dieną kaip ji?

Boosie Badazz nutraukė savo kulkšnies monitorių po to, kai jam buvo panaikinti kaltinimai

Pietų reperis ne kartą kovojo kaltinimai homofobija praeityje.

Per pasirodymą Math Hoffa’s Mano eksperto nuomonė 2023 m. podcast’e jis kalbėjo apie tai, kad jis niekada nebijojo naudotis savo platforma kalbėdamas apie dalykus, kurie, jo nuomone, yra teisingi ar neteisingi, ir kad jam nerūpi, ką žmonės apie tai galvoja.

„Kiekvienas, kuris kalba tiesą, bando priversti tave atrodyti beprotiškai“, – sakė jis. „Viskas, apie ką kalbu, giliai taip jaučiuosi. Viską, ką kalbu, aš stoviu. Tiesiog pasaulis ištraukė tai iš konteksto ir pasakė, kad aš turiu kažką prieš tuos žmones, o ne.

„Žmonės turi suprasti, kad tai nėra tas pats insultas tiems patiems žmonėms. Mano sušiktas vadovo padėjėjas yra gėjus. Panašiai, bra. Nežinau, iš kur žmonės tai gauna. Jis mane supranta. Jis žino, kad aš neturiu jokios blogos valios tiems žmonėms. Jis užsiima pinigais. Jis užsiima verslu. Niekada taip neatrodė. Aš pasitikiu gėjais labiau nei paprastais žmonėmis.