Home Mokslas ir technologijos Busta Rhymes liepia miniai „nuleisti įrenginius“

Busta Rhymes liepia miniai „nuleisti įrenginius“

20
0


Busta Rhymes per šį savaitgalį „Essence“ festivalį skyrė šiek tiek laiko, kad įsitikintų, jog žiūrovai išliks akimirkoje.

Vienu metu per savo pasirodymą penktadienį (liepos 5 d.) reperis veteranas nesutiko, kiek žmonių matė jų telefonuose.

„Pašik juos ir su fotoaparatais“, – pasakė jis. „Grįžkime prie bendravimo kaip žmonės. Nuleiskite juos keistus prietaisus.

„Aš nesu iš tos eros“, – tęsė jis. „Tie šūdai nevaldo sielos. Dulk savo telefoną“.

Peržiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą per Way0verHere.

„YouTube“ vaizdo įrašas – „Busta Rhymes“ liepia miniai „nuleisti įrenginius“ festivalio „Essence“ rinkinio metu

Be problemų su elektronika, „Dungeon Dragon“ atrodė prieštaravęs tam, kiek žmonių Ceasar Superdome sėdėjo pasirodymo metu.

„Aš atkreipsiu dėmesį į kiekvieną iš jūsų, kol visi asilai pakils“, – sakė jis miniai. „Trisdešimt trejus metus, kai dariau šitą šūdą, nesu įpratęs sėdėti mano Rodyti. Man nerūpi. Visos amžiaus grupės, pakelkite užpakalį dabar.

Praėjusio mėnesio pabaigoje Busta patyrė daug pozityvesnę patirtį, kai tai buvo paskelbta netrukus jis gaus žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje.

Busta Rhymesas gavo pirmąjį vaidmenį beveik dešimtmetį filme „Nuogas ginklas“ iš naujo

Busta Rhymesas gavo pirmąjį vaidmenį beveik dešimtmetį filme „Nuogas ginklas“ iš naujo

Birželio 24 d. organizatoriai atskleidė 2025 m. klasę: Prince’as, The Isley Brothers, Jane Fonda, Nia Long, Davidas Beckhamas ir Green Day tarp daugybės pramogautojų, norinčių gauti žvaigždę kitais metais kartu su Busta.

Busta šią naujieną džiaugėsi Instagram paskyroje rašydamas: „KAIP TĄ IR TĄ IŠ MANĖS GIRDESITE KIEKVIENĄ DIENĄ, LAIMAI NESUSTOJA, TODĖL MES NIEKADA NESUSTOSIME!! AČIŪ VISIEMS, KAS DALYVAUJĘ PASIRINKIANT MANE, KAD BŪTI PALAIMINTAS TOKIU PRESTIŽINIU PAŽYMĖJU, TOKIU, KAIP HOLIVUDO ŽVAIGŽDĖ ANT @hwdwalkoffame.

„BŪTI TOKIOJE 2025 METŲ KLASĖS ĮMONĖJE SU TOKIOMIS IKONOS KAIP PRINCAS x @theisleybrothers @fantasia @iamnialong @sherrieshepherd @courtneybvance @glynnturman1 @mistyonpointe @greenday @greenday @dehurpechemomosdstraitis2 grupė @adamcarolla SVEIKINAME VISUS IŠ MŪSŲ!!”

Jis pridūrė: „Sunkiai DIRBAME IR DIRBAME TĖL, NES MUMS TAI LABAI MYLIME!! BEJE MES NIEKADA NESUSTOJAME!! DIDELIS #BLOCKBUSTA TIPO ŠŪDAS!! TAI ŠVENTĖ%#ES!!”