Home Pramogos Hawkmanas pripažįsta tamsią savo reinkarnacijos galių šalutinį poveikį

Hawkmanas pripažįsta tamsią savo reinkarnacijos galių šalutinį poveikį

14
0


Santrauka

 • Unikalios Hawkmano reinkarnacijos galios daro jam tamsią psichinę žalą.
 • Į
  Amerikos teisingumo draugija
  #10, Hawkmanas patiria praeitų gyvenimų skausmą, todėl jis balsuoja prieš Mordru narystę.
 • Hawkmano reinkarnacijos galios yra magija pagrįstas gydomasis veiksnys, tačiau jie turi didelių psichinių išlaidų.Įspėjimas: yra spoilerių Amerikos teisingumo draugija #10!Vanagas‘s reinkarnacijos galios daro jį unikaliu nuolatinės srovės Visatoje, tačiau ji turi tamsiąją pusę, kuri daro įtaką Sparnuotajam stebuklui. Hawkmano sugebėjimas reinkarnuotis užtikrino jo išlikimą per eonus. Neseniai jis vėl prisijungė prie savo draugų Teisingumo draugijoje ir 10 numeryje Amerikos teisingumo draugijajis reinkarnuojasi mūšio viduryje, bet patirtis jį labai sukrečia.

Amerikos teisingumo draugija #10 parašė Geoffas Johnsas, o piešė Mikelis Janinas ir Marco Santucci. Draugija kovoja su džentelmenu vaiduokliu, kuris jiems paleidžia Surturą. Supratus, kad vienintelis būdas nugalėti Surturą yra nutraukti Vaiduoklių ryšius su juo, jaunesniu, laiko perkeltu Mordru, kovojančiu kartu su Draugija, atima gyvybės jėgą iš Hawkmano ir nukreipia jį į Gentleman Ghost, nutraukdamas ryšį su Surtur. Tada Hawkmanas po mūšio atsinaujina.


Hawkmanas atskleidžia, kad reinkarnuodamasis patiria savo praeitų gyvenimų skausmą.

Dvi „Hawkman“ plokštės kyla į skrydį

Tai taip erzina Hawkmaną, kad jis balsuoja už atsisakymą Mordru narystei.


Hawkmanas turėjo daug gyvenimų per visą DC istoriją

Hawkmano reinkarnacijos galios yra magija pagrįstas gydomasis veiksnys

2010-aisiais Hawkmanas gavo naują titulą ir buvo atskleista, kad visi Vanagų ​​žmonės per visą istoriją buvo vieno kraujo ištroškusio kareivio, gyvenusio priešistorėje, reinkarnacija.


Hawkmanas pirmą kartą pasirodė komiksų aukso amžiuje ir tapo nuolatinės srovės visatos pagrindiniu elementu. Bėgant metams buvo sukurta daugybė personažo versijų, o Hawkmano tęstinumas tapo rimtai painus. Tiesą sakant, jis taip susipainiojo, kad Hawkmanas buvo laikomas toksišku. 2010-aisiais Hawkmanas gavo naują titulą ir buvo atskleista, kad visi Vanagų ​​žmonės per visą istoriją buvo vieno kraujo ištroškusio kareivio, gyvenusio priešistorėje, reinkarnacija. Šis kareivis, prakeiktas reinkarnuotis laikui bėgant, kol išpirks savo nuodėmes, taps Vanagu.


Hawkmano sugebėjimas reinkarnuotis beveik akimirksniu daro jį vienu galingiausių DC herojų. Ši galia veikia panašiai kaip Wolverine ar Deadpool gydomieji veiksniai, tik pagrįsta magija. Skirtingai nuo šių gydomųjų veiksnių, Hawkmano sugebėjimas kartais gali paskatinti jį atsinaujinti ir tapti visiškai nauju. Roberto Venditti epas 2018 m Vanagas paleisti atskleidė, kad Hawkmanas per visą istoriją buvo įsikūnijęs: vienas gyveno senovės Kriptone, o kitas – Amerikos laukiniuose vakaruose. Atrodo, kad Hawkmanas po atsinaujinimo išliko toks pat Amerikos teisingumo draugija #10, bet buvo tikimybė, kad jis galėjo būti kažkas kitas.

Hawkmano reinkarnacijos galios yra nuostabios, tačiau jos kainuoja milžiniškas

Protinis krūvis Hawkmanui yra didelis

„Hawkman Mace DC“ komiksai

Tačiau tikrai šokiruojantis atradimas apie Hawkmano reinkarnacijos galias yra psichinė žala, kurią jie imasi jam. Po to, kai jis reinkarnuojasi Amerikos teisingumo draugija #10, Hawkmanas yra gerokai sukrėstas. Hawkmanas yra taip sutrikęs dėl to, kas nutiko, kad jis ne tik vetuoja Mordru narystės pasiūlymą, bet ir pasilieka su Hawkwoman. Traumos eonų išgyvenimo skausmas yra dalis prakeikimo, kurį Hawkmanas turi eiti savo išganymo keliu. Šis sugebėjimas reinkarnuotis yra žiaurus priminimas Vanagas smurtinė praeitis ir kiek toli jis turi eiti.


Amerikos teisingumo draugija #10 dabar parduodamas iš DC Comics!

Amerikos teisingumo draugija 10 (2024 m.)

Amerikos teisingumo draugija 10 VIRŠELIO

 • Rašytojas: Geoffas Johnsas
 • Menininkas: Mike’as Janinas ir Marco Santucci
 • Koloristai: Jordie Bellaire, Ivan Plascencia ir John Kalisz
 • Laiškas: Robas Leighas
 • Viršelio dailininkas: Mikel Janin