Home Mokslas ir technologijos Lil Wayne lipa į sceną po „Hot Boys“ susijungimo festivalyje „Essence“.

Lil Wayne lipa į sceną po „Hot Boys“ susijungimo festivalyje „Essence“.

14
0


Lil Wayne prisijungė prie savo buvusios grupės Karšti berniukai ant scenos seniai planuotam susitikimui Essence festivalyje. Kaip ir.

Spektaklyje penktadienį (liepos 5 d.) scenoje iš tikrųjų pasirodė trys iš keturių grupės narių. Tačiau pagal vietos spaudos pranešimusWayne’as išėjo tik vieną kartą BG ir Nepilnametisprisijungė Mannie Fresh ir Paukštisbuvo baigti.

Weezy koncertavo 20 minučių be savo buvusių grupės draugų, prodiuserio ir leidyklos boso – kurie vėliau visi grįžo be nepilnamečių ir atliko paskutinę dainą po to, kai Wayne’as paliko sceną.

Wayne’o filmavimo metu „Cash Money“ logotipai ekrane buvo pakeisti jo leidyklos „Young Money“ logotipais ir jis pasakė, kad „čia buvo „Young Money fucking Records“ vardu.

Wayne’as nebuvo vienintelis „Hot Boys“ narys, kuriam trūko susitikimo. Turko taip pat nebuvo.

BG pateikė savo nuomonę dėl neatvykimo vykstant tiesiogiai socialinėje žiniasklaidoje.

“Tai tik viena n-gga, kurios nėra šioje kalyte, ar girdėjote mane?” Juvie pasakė. „Jis tai atsinešė pats. N-gga padarė daug keiksmažodžių, jis negali to atsiimti. Jis turi kaltinti save, kad čia nebuvo.

Turkas savo ruožtu praėjusio mėnesio pabaigoje socialinėje žiniasklaidoje kad „verslo pusė“ gali neleisti jam koncertuoti, bet jis darė „viską, ką galiu“, kad įsitikintų, jog gali atlikti savo pasirodymą.

Be susitikimo scenoje, sklando gandai apie Hot Boys susijungimo albumą. Tačiau Lil Wayne neseniai išmetė šaltą vandenį į šias spėliones, sakydamas, kad nieko nežino apie galimą projektą.

Kalbėdamas apie NFL žvaigždę Cam Heywood’s Ne tik futbolas podcast’as, Naujojo Orleano repo legenda buvo paklaustas apie daug gandų sklindantį susitikimą, į kurį jis nustebęs atsakė: „Šūdas, tu ką tik man pasakei!

Lil Wayne užsitikrina novatorišką „bendrą rezidenciją“ dviejuose Las Vegaso klubuose

Vėliau jis atsistūmė Nepilnametisteigia, kad kuriamas Hot Boys albumas: „Tai ką jis (sakė)? Aš dar nebuvau virtuvėje. Aš tau nemeluosiu, dar nebuvau toje virtuvėje.

„Neturiu problemų nueiti į tą virtuvę, bet kvapo nejaučiu, dar ne pro langą. Aš nejaučiu maisto kvapo (…) Jie man dar nieko nesakė.

Nepilnametis anksčiau sakė, kad ruošiamas susivienijimo albumas, „Instagram Live“ komentuodamas: „Hot Boys vėl kartu, žmogau. turkas Būsiu su manimi šįvakar, kitą savaitę būsiu su BG. Aš, Wayne’as, Turkas ir BG, visi kartu būsime scenoje Naujajame Orleane Mannie Fresh ir Paukštis. Ir mes jau pradėjome dirbti su Hot Boys albumu.