Home Mokslas ir technologijos Missy Elliott paskelbia „Out Of This World“ gimtadienio vakarėlį

Missy Elliott paskelbia „Out Of This World“ gimtadienio vakarėlį

15
0


Missy Elliott liepos 1 d. galėjo sukakti 53 metai, bet panašu, kad ji švęs visą mėnesį, nes neseniai Los Andžele paskelbė apie milžinišką gimtadienį, kuris vėliau šį mėnesį baigsis.

Šeštadienį (liepos 6 d.) Skelbimų lenta pasidalino kad Missy pristatys „Party on the Plaza: An Out of This World Experience“, „gimtadienio ir turo pradžios šventę“, kurioje dalyvaus „gyvai didžėjai, Elliott turo šokėjai, vadovaujantys OUT OF THIS WORLD Dance Challengeir ypatinga staigmena“.

Renginys vyks Los Andželo Jerry Moss Plaza liepos 10 d., dieną prieš Missy srovę. Iš šio pasaulio turo prasideda dviejų naktų bėgimas miesto Crypto.com arenoje.

Patikrinkite, kaip Missy kalba apie įvykį žemiau esančiame „TikTok“.

@missyelliott Ateik šokti savo keliu #NE IŠ ŠIO PASAULIO ir švęsti mano gimtadienį @The Music Center Los Angeles ir @Gloria Molina Grand Park liepos 10 d., 19 val. Išsamią renginio informaciją rasite nuorodoje mano biografijoje!! Ir net jei negali atvykti, šokių iššūkyje gali dalyvauti internetu. Sekite mano šokių kapitoną @blairchristian, kad išmoktumėte #ootwdance♬ originalus garsas – OOTW Dance Challenge

Rachel S. Moore, „The Music Center“, scenos menų centro, kuriame yra Jerry Moss Plaza, prezidentė ir generalinė direktorė, išleido pareiškimą apie įvykį: „Kaip kultūrinė vieta Los Andželo apygardoje, kurioje klesti šokiai ir meniškumas, Muzikos centras didžiuojasi. būti gyvybiškai svarbia Missy Elliott šokių iššūkio „OUT OF THIS WORLD Dance Challenge“ dalimi – tai jaudinanti galimybė pabrėžti gyvybingą Los Andželo šokių bendruomenę ir paskatinti žmones būti kūrybiškais ir bendrauti.

„Išvesk savo geriausius šokio judesius, Angelenosai, ir pasiruošk jais pasidalinti su pasauliu!

Gerbėjai gali atsakyti į nemokamą renginį čia.

„Out of This World Tour“ palaiko palaikymą Busta Rhymes, Timbalandas ir Ciara.

Pirmą kartą surengtas Missy turas, 24 miestų žygis, šią vasarą nukels kvartetą visoje Šiaurės Amerikoje. Jis prasidėjo liepos 4 d. Vankuveryje.

Iš ten Missy ir kt. sustos tokiuose miestuose kaip Hiustonas, Atlanta, Niujorkas ir Torontas, o rugpjūčio 22 d. uždarys renginį Rosemont mieste, Ilinojaus valstijoje.

Missy Elliott atvirauja apie Graveso ligą: „Esu palaiminta, kad esu čia“

„Tai neįtikėtinas laikas mano gyvenime, nes aš patiriu tiek daug „pirmųjų“ etapų“, – pranešime spaudai sakė Elliottas. „Būdamas PIRMOJI hiphopo atlikėja moteris, įtraukta į Rokenrolo šlovės muziejų ir dabar einu į savo PIRMOJĄ antraštinį turą.

„Gerbėjai prašė manęs gastrolių visam laikui, bet norėjau palaukti, kol pajusiu, kad atėjo laikas, nes žinojau, ar kada nors ketinu tai padaryti, turiu tai padaryti daug ir tai daryti su šeima!

„Taigi pasiruoškite būti išvežtam iš ŠIO PASAULIO su manimi, Busta Rhymes, Ciara ir Timbaland! Nekantraujame pasidalinti šia patirtimi su gerbėjais!