Home Pramogos „Inside Out 2“ yra puikus priminimas žiūrėti „Netflix“ 94% RT įvertintą animaciją

„Inside Out 2“ yra puikus priminimas žiūrėti „Netflix“ 94% RT įvertintą animaciją

20
0


Santrauka

  • „Inside Out 2“ tyrinėja brendimą ir susijungia su „Netflix Big Mouth“ panašiu požiūriu į nežmoniškus personažus.
  • Franšizės papildo viena kitą pateikdamos visapusišką paauglystės vaizdą.
  • „Inside Out 2“ yra tamsesnis nei „Big Mouth“, todėl nepaliaujamai atvaizduojamas nerimo poveikis Riley.



Vidus išorė 2 mato, kad populiarioji „Pixar“ franšizė sprendžia keblią brendimo temą ir tai darydama mažai tikėtiną ryšį su vienu populiariausių ir kritikų pripažintų visų laikų „Netflix“ serialų. Tęsiant pirmojo filmo tendenciją tyrinėti vis sudėtingesnes idėjas ir emocijas, Vidus išorė 2 yra tiek gilus psichologinis tyrimas, tiek lengvabūdiška animacinė komedija. Tačiau, nors tai yra aiškus animacijos pavyzdys, puikiai tinkantis sudėtingoms idėjoms tyrinėti, tai toli gražu ne pirmas projektas, kuriame buvo laikomasi tokio požiūrio.

Pagrindinis bruožas Vidus išorė 2istorijakaip ir ankstesniame filme, autonominių, sąmoningų emocijų samprata prisideda prie pagrindinės veikėjos Riley asmenybės aspektų. Tokie veikėjai kaip džiaugsmas, liūdesys ir naujas nerimas Visi rodomi veikiantys savarankiškai, bendraujantys vienas su kitu ir demonstruojantys savo individualumą. Tai emocijų humanizavimas padėjo Išvirkščias franšizė išsiskiria. Tačiau yra ir kita animacija, kuriai taikomas labai panašus požiūris, nors ir su radikaliai skirtingais rezultatais.



Didelė burna yra tobulas kūrinys iš vidaus 2

Panašiai žiūrima ir į nežmoniškus veikėjus

Nors jo turinys labai skiriasi, „Netflix“ Didelė burna turi daug panašumų į Vidus išorė 2. „Pixar“ filme daugiausia dėmesio skiriama emocijoms, būdingoms atskiriems žmonėms, Didelė burna pristato bekūnį “Hormone monstrai” – nematomas visiems, išskyrus žmogų, prie kurio jie yra prisirišę. Vis dėlto, nepaisant to, kad neužima “kontrolės kambarys“- tarsi erdvė veikėjų smegenyse, vaidmuo Didelė burna‘s hormonų monstrai ir Vidus išorė 2emocijos yra beveik identiškas – padėti formuoti ir nukreipti savo globotinius per vieną iš sudėtingiausių jų gyvenimo laikų.

Visi epizodai
Didelė burna
galima peržiūrėti „Netflix“.


Svarbu pažymėti, kad nepaisant panašių gudrybių, Vidus išorė 2 ir Didelė burna yra radikaliai skirtingi. Kaip ir visi Pixar filmai, Vidus išorė 2 Vaikams tinkamas pasakojimas meistriškai derinamas su elementais, kurie patinka ir suaugusiai auditorijaikad žiūrėjimo patirtis būtų tinkama visai šeimai ir tarp kartų. Priešingai, Didelė burna yra sąmoningai šiurkštus, aiškus ir orientuotas į daugelį visceralesnių paauglystės elementų.

Kiekvienas, kuris išgyvena paauglystę, tai žino
Išvirkščias
2
vaizduojama, kaip auga
Pietų parkas
toks populiarus.


Tačiau būtent todėl, kad jie sprendžia skirtingus tos pačios temos aspektus Vidus išorė 2 ir Didelė burna iš tikrųjų yra tobuli partneriai. Kiekvienas, kuris išgyvena paauglystę, tai žino Išvirkščias2vaizduojamas augimas yra labai cenzūruojamas – vengiama daugybės kalbų, išdaigų ir kitų niūrių smulkmenų, dėl kurių pasirodymai patiko Pietų parkas toks populiarus. Taip pat, Didelė burna šiurkštesnius ir seksualesnius brendimo elementus pabrėžia tiek, kad tai beveik pereina į parodijos sritį. Tačiau kartu jie abu pateikia autentiškai gerai suapvalintą augimo vaizdą, kuris apima beveik visus pagrindus.

Susijęs

Inside Out 2 apžvalga: nerimas ir pavydas įkvepia naują gyvenimą į Formulaic Pixar tęsinį

„Inside Out 2“ labiau linksta į didybę, o ne į pertekliškumą ir, nors ir nėra vienas geriausių „Pixar“, jis yra vertas bibliotekos papildymas.

Nauji „Inside Out 2“ veikėjai sujungia jį su didele burna

Kiekviename projekte yra atitikmenų


Ryšys tarp Didelė burna ir Išvirkščias franšizė buvo akivaizdi nuo tada, kai „Netflix“ serialas debiutavo 2017 m. Daugeliu atžvilgių tjo pasirodymas yra tamsus veidrodis, kuris tyčiojasi iš nekaltumo Išvirkščiasimasi koncepcijos. Tačiau su nauju kontekstu, kurį suteikia Vidus išorė 2Pasakojimą, palyginimas yra dar aktualesnis. Ne tik Riley dabar yra tokio pat amžiaus kaip ir veikėjai Didelė burnatačiau jos smegenis užplūstančios naujos emocijos sukuria tiesioginį ryšį su daugeliu įsimintiniausių laidos lankų.


Abu Vidus išorė 2 ir Didelė burnapavyzdžiui, turėti charakterį, kuris reiškia nerimą. Filme veikėjas tiesiogine prasme vadinamas nerimu ir vaizduojamas kaip vidinis konflikto šaltinis. Priešingai, Didelė burna pristato Tito nerimo uodą, kuris 4 sezone atlieka tą patį savęs sabotažo vaidmenį – nors ir kaip išorinė jėga. Tarp jų taip pat yra paralelių Vidus išorė 2‘s Gėdinimas ir Didelė burnaGėdos vedlys. Tai, kad keli simboliai turi savo atitikmenis kiekviename projekte, yra iškalbingas ženklas į Išvirkščias ir Didelė burna franšizės suartėjo pasirodžius filmui 2024 m.

„Inside Out 2“ yra daug tamsesnis nei didelė burna (nepaisant to, kad tai „Pixar“ filmas)

Filmo istorija yra daug baisesnė


Tai gali pasirodyti keista Vidus išorė 2 yra baisesnis nei Didelė burna. Galų gale, „Netflix“ serialas yra aiškiai suaugusiesiems skirta animacija, todėl į savo istoriją gali būti įtraukta daug tradiciškai sukrečiančios medžiagos. Tačiau, kadangi Didelė burna naudoja vaikišką humorą, kad pašalintų bet kokį pavojų ar įtampą, Vidus išorė 2 iš tikrųjų siūlo daug nenuilstamą vaizdą apie tai, ką reiškia kovoti su nerimu.

Nors Pixar filme yra keletas juokingų akimirkų, tai kelia nerimą Nerimas paima Riley kontrolę yra labai varginantis, todėl tai yra daug tamsesnė istorija nei originalas. Tai, kad kažkas jos galvoje yra atsakinga, o ne išorinė jėga, su kuria galima susidurti, Riley (ir, pagal įgaliojimą, publiką) jaučiasi bejėgė. Jis gali būti sukurtas taip, kad būtų patrauklus masinei rinkai šeimai, tačiau to negalima paneigti Vidus išorė 2 pateikia kai kurias sudėtingas ir potencialiai traumuojančias idėjas kaip savo pasakojimo dalį.


Inside Out 2 plakatas, kuriame rodomas džiaugsmas ir kitos kartu susmulkintos emocijos

Vidus išorė 2

direktorius
Kelsey Mann

Išleidimo data
2024 m. birželio 14 d

Aktoriai
Amy Poehler, Tony Hale, Maya Hawke Liza Lapira, Lewisas Blackas, Phyllis Smithas, Diane Lane

Vykdymo laikas
96 minutės