Home Mokslas ir technologijos Pliesas „Raunchy Meme“ paverčia kitu jo hitu

Pliesas „Raunchy Meme“ paverčia kitu jo hitu

14
0


Sluoksniai negaišo laiko paversdamas virusinį memą apie moters seksualines išdaigas į linksmą dainą apie savo žiaurius žygdarbius.

Praeitą mėnesį, „Tim & Dee“ televizija nakties metu apklausė daugybę žmonių. Trumpas jų bendravimas su 21 metų Hailey Welch išsiskyrė, kai jie paprašė jos įvardyti „vieną judesį lovoje, kuris kiekvieną kartą verčia vyrą išprotėti“, o ji atsakė: „Tu turi duoti jam tą „vanagą tuah“ ir spjauti į tą padėką“.

Ketvirtadienį (liepos 4 d.), praėjus mažiau nei dviem savaitėms nuo pirminio vaizdo įrašo pasirodymo internete, 48 metų MC išleido iškarpą pavadinimu „HAWK TUAH“.

Ant jo jis repuoja: „Ji tiesiog pataikė į mano liniją ir pasakė, kad nori praeiti Tuah.’

„YouTube“ vaizdo įrašas – „Plies“ paverčia „Raunchy“ memą tuo, kas galėtų būti jo sekantis hitas

Kitoje memų grandinėje Shaquille’as O’Nealas Neseniai pasidalijo išgydytu vaizdu Drake’as savo socialinio tinklo profilyje. Netrukus po to apačioje, NBA legenda leido suprasti, kad iš reperio nesišaipo.

Epizodo metu Didysis podcast’as su Shaq birželio pabaigoje, sportininkas veteranas užtruko akimirką, kad pasiektų rekordą dėl įrašo savo „Instagram Stories“ anksčiau tą savaitę.

Pliesas puola Donaldo Trumpo pasisakymus apie juodaodžius: „Jis mano, kad jūs visi tokie kvaili“

Pliesas puola Donaldo Trumpo pasisakymus apie juodaodžius: „Jis mano, kad jūs visi tokie kvaili“

Garso takelis perteikimas „BBL Drizzy“ išpopuliarėjo Metro Boomin kaip dalis vykstančio ginčo tarp Kendrickas Lamaras ir Kanados superžvaigždė, nuotraukoje į pensiją išėjusi krepšinio žvaigždė laiko moterį, vilkinčią bikinį, tačiau jos veidas buvo pakeistas 6 Dievo veidu.

„Leiskite man greitai atsiprašyti“, – pradėjo 52 metų vyras. „Klaida, kurią padariau, buvo ta, kad turėjau pasakyti: „Kas tai padarė? (…) Klausyk, Drake’as turi puikų humoro jausmą, todėl man atrodė juokinga, kad jie tai padarė.

„Kaip aš mačiau „Shaq’s trolinimas“ – Ne, aš netrolinu. Aš ne Photoshop; kas nors (kitas) tai nufotografavo (…) Aš maniau, kad tai buvo juokinga ir, tikiuosi, (Dreikas) taip pat manė, kad tai buvo juokinga. Bet kai jis išplito, aš tikrai jį pašalinau.