Home Pramogos Kokia būtų buvusi istorija

Kokia būtų buvusi istorija

18
0


Santrauka

 • Nepaisant kritinės sėkmės, „Paskutinis žmogus žemėje“ po ketvirtojo sezono buvo atšauktas, todėl gerbėjai liko be 5 sezono.
 • Ketvirtajame sezone besibaigiantis uolos šuolis sukūrė sąlygas naujai išgyvenusiųjų grupei prisijungti prie pagrindinių veikėjų, o virusas juos sunaikins.
 • Nors buvo planuota trumpesniam paskutiniam sezonui užbaigti istoriją, tinklas galiausiai nusprendė atšaukti pasirodymą be aiškios pabaigos. Belieka tikėtis, kad ateityje bus padaryta tinkama išvada.Nepaisant 4-ojo sezono pabaigos, Paskutinis žmogus žemėje 5 sezonas niekada neįvyko dėl laidos atšaukimo. Paskutinis žmogus žemėje buvo Philo Lordo ir Chriso Millerio aukštos koncepcijos situacijų komedija, kurioje juokingai pažvelgta į tipišką postapokaliptinį scenarijų. Will Forte vaidina Philą Tandy Millerį, iš pažiūros paskutinį žmogų, gyvą po to, kai virusas sunaikino gyventojus. Filas pamažu sutinka daugiau išgyvenusiųjų, nepatogios socialinės situacijos dar labiau pablogina šią distopinę egzistenciją.

Kaip ir su daugeliu Philo Lordo ir Chriso Millerio projektai, Paskutinis žmogus žemėje buvo itin sėkmingas – kiekvienas sezonas sulaukė gerų atsiliepimų ir Forte pelnė dvi Emmy nominacijas už vaidybą ir rašymą. Deja, Paskutinis žmogus žemėjeserialo reitingai niekada nebuvo pakankamai stiprūs, kad būtų išlaikytas aukštos koncepcijos kūrinys, todėl po ketvirtojo sezono pasirodymas galiausiai buvo atšauktas. Tačiau pasibaigus stulpui, aišku, kad buvo suplanuotas penktasis sezonas ir yra keletas įdomių detalių, kurios pabrėžia tai, ko šou gerbėjai praleido. Paskutinis žmogus žemėje 5 sezonas.


Susijęs

Kas yra Toddas paskutiniame žmoguje žemėje? (ir kur matėte aktorių)

Toddas Dimas Rodriguezas yra išskirtinis postapokaliptinės komedijos serialo „Paskutinis žmogus žemėje“ personažas, todėl aktorius atrodo taip pažįstamas.


Paskutinis žmogus žemėje 5 sezonas būtų pristatęs naujus išgyvenusius

Will Forte paaiškino tamsiai komiškos laidos išvados planus

Will Forte kaip Philipas Tandy Milleris su netikrais antakiais filme „Paskutinis žmogus žemėje“.

The Paskutinis žmogus žemėje 4 sezono finalas padėjo pagrindą pagrindiniams veikėjams laimingai pabaigai. Filas ir kiti išgyvenusieji ruošiasi įsikurti naujame žemės sklype ir kartu pradėti kitą savo išgyvenimo istorijos skyrių, tačiau juos supa paslaptinga grupė, dėvinti dujokaukes. Su Paskutinis žmogus žemėje netrukus po to buvo atšauktas, publika liko nežinioje. Tačiau Will Forte vėliau atskleidė grubų planą kaip ši nauja grupė būtų veikusi laidoje (per Grifas).


Paskutinis žmogus žemėje 5 sezonas būtų paaiškinęs tjo grupė gyveno požeminiame bunkeryje po viruso, sunaikinusio didžiąją žmonijos dalį, protrūkio. Kai jie mano, kad virusas išnyko, jie vėl atsiranda ir susiduria su Philo grupe. Po kelių nepasitikėjimo epizodų abi grupės galiausiai susilieja, o kitos stovyklos lyderis paskyrė didelę įžymybę, pvz. Paskutinis žmogus žemėjeKitos kviestinės žvaigždės Jackas Blackas, Willas Ferrellas ir Jonas Hammas.

Deja, nors Philo grupė laikui bėgant susikūrė imunitetą virusui, jie taip pat yra jo nešiotojai, todėl tamsiai komiškame posūkyje kiti išgyvenusieji nušluojami, kai tik nusiima kaukes. Spektaklis niekada nebijojo į šou įmaišyti tamsesnių aspektų ir ši vingiuota pabaiga būtų labai tikusi šiam tonui.


Paskutinis žmogus žemėje 5 sezonas (tikriausiai) būtų baigęs šou

Forte kalbėjo apie tai, kad 5 sezonas yra trumpesnė dalis

Nors daugelis gerbėjų būtų norėję pamatyti Paskutinis žmogus žemėje 5 sezonas, jau buvo planuoja, kad serialas baigtųsi prieš jį atšaukiant. Prieš atšaukimą Willas Forte atskleidė, kad buvo kalbama apie serialo sugrąžinimą trumpesniam 10 serijų etapui. Jis manė, kad to pakako serialui užbaigti, o dujokaukės išgyvenusiųjų siužetas apima maždaug penkis epizodus.

Deja, tinklas nusprendė atšaukti serialą, o ne skirti trumpesnį sezoną reikalams susieti. Forte taip pat pripažino, kad nebuvo aiškaus plano, kaip tai padaryti Paskutinis žmogus žemėje paskutinis sezonas būtų baigęs istoriją, bet jis patikėjo, kad jie sugalvos ką nors tinkamo, kai sezonas bus suplanuotas. Nors apie tai nebuvo nė kalbos Paskutinis žmogus žemėje bet kokiu būdu tęsiant su Philu Lordu ir Chrisu Milleriu jų pasirodymo atgaivinimas Aukštas klonas po 20 metųvisada yra vilties, kad serialas bus tinkamai baigtas.


Ką nuveikė paskutinis žmogus žemėje

Serialo pabaiga nesustabdė aktorių darbo

Aktorius

Paskutinio žmogaus žemėje personažas

Projektai po paskutinio žmogaus žemėje

Will Forte

Philas Tandy Milleris

Sweet Tooth, Bodkin, Strays

Kristen Schaal

Karolis Pilbasianas

Bobo mėsainiai, ką mes darome šešėlyje

Kleopatra Coleman

Erica Dundee

Dopesick, Rebel Moon, Clipped

Mary Steenburgen

Gail Klosterman

Knygų klubas, Knygų klubas: Kitas skyrius

Melas Rodrigesas

Todas Rodrigesas

Afterparty, Sukurta meilei

Sausis Džounsas

Melissa Chartres

Išsisuka, Politikas


Nors Paskutinis žmogus žemėje 5 sezonas greičiausiai neįvyks, serialo aktoriai persikėlė į daugybę naujų projektų nuo tada, kai buvo atšauktas pasirodymas. Willas Forte’as ir toliau išlieka žymus komedijos vardas, o būdamas serialo lyderiu, nenuostabu, kad nuo tada jis turėjo daugiausiai dėmesio sulaukusių projektų. Paskutinis žmogus žemėje baigėsi.

Atšaukimas Paskutinis žmogus žemėje nukreipė Forte į kitus pagrindinius vaidmenis televizijos laidose, įskaitant dvi „Netflix“ serijas. Jis vaidino Richardą fantazijos nuotykiuose Smaližius taip pat Gilbertas komediniame kriminaliniame seriale Bodkinas. Forte taip pat atliko pagrindinį žmogaus vaidmenį Paklydėliai ir buvo žvaigždė atšauktas Coyote prieš Acme filmas. Toliau Forte bus galima pamatyti komedijos seriale Keturi metų laikai kartu su Steve’u Carell’u ir Tina Fey.


Forte aktorės taip pat liko užsiėmusios Kristen Schaal, kuri tęsia Louise Belcher vaidmenį. Bobo mėsainiai o taip pat pasirodo Ką mes darome šešėlyje kaip vadovas. Kleopatra Coleman taip pat matė, kad nuo tada jos karjera auga Paskutinis žmogus žemėje, pasirodęs pripažintame mini seriale dopesy kaip Grace Pell ir Zacko Snyderyje Sukilėlių mėnulis filmai kaip Devra. Ji neseniai buvo mini seriale Nukirpta kaip V. Stiviano. Mary Steenburgen buvo aktorių veteranė ir jos karjera vis dar tęsiasi, ypač su Knygų klubas filmai.

Melas Rodriguezas atliko vieną didžiausių savo karjeros vaidmenų kaip Toddas Paskutinis žmogus žemėje. Nors nuo to laiko jis nerado tokio reikšmingo vaidmens, jis liko užsiėmęs tokiomis laidomis kaip Afterparty ir Sukurta meilei. Nepaisant to, kad Saunis Džounsas jau anksčiau dalyvavo populiariame šou Išprotėję vyraiji buvo tyliausia Paskutinis žmogus žemėje žvaigždės, bet pasirodė laidose Išsisukimas ir Politikas.

Paskutinis žmogus žemėje TV plakatas

Paskutinis žmogus žemėje

Paskutinis žmogus žemėje yra lapių komedijos serialas, kurio veiksmas vyksta postapokaliptiniame pasaulyje, kuriame virusas sunaikino beveik visą žmogaus gyvybę – bent jau taip mano Philas Milleris. Leisdamasis į įvairių šalių kelionę ieškoti kitų išgyvenusiųjų, Filas beveik pasiduoda beviltiškumui, kol suranda moterį, vardu Kerol, kuri užsimena, kad jiedu bando atkurti Žemę. Netrukus vis daugiau žmonių randami gyvi, pamažu kuriantys naujas bendruomenes, bet Filui, atrodo, sunku priprasti prie naujos visuomenės tvarkos.

Aktoriai
Will Forte, Melas Rodriguezas

Išleidimo data
2015 m. kovo 1 d

Metų laikai
4

Tinklas
FOX


 • Paskutinis žmogus žemėje

  Aktoriai:
  Willas Forte’as, Melas Rodriguezas

  Išleidimo data:
  2015-03-01

  Sezonai:
  4

  Žanrai:
  Komedija

  Istorija Autorius:
  Christopheris Milleris

  Rašytojai:
  Christopheris Milleris

  Tinklas:
  FOX

  Srautinio perdavimo paslauga (-os):
  „Hulu“, „Disney+“, „Prime Video“, „Netflix“.

  Režisieriai:
  Christopheris Milleris

  Šou vedėjas:
  Ir Sterlingas