Home Mokslas ir technologijos RWBY veiks RTRN su „Viz Media“ pagalba

RWBY veiks RTRN su „Viz Media“ pagalba

16
0


Praeitą mėnesį, Gaidžio dantys buvo uždarytas Warner Bros. po gana ilgo 21 metų veikimo. Prieš ir po jo pabaigos kilo klausimų, kas bus su juo Red vs Blue ir RWBY, jos dvi pavyzdinės animacinės laidos. Buvęs oficialiai viską apibendrino a ilgametražis filmas dar gegužę, tuo tarpu RWBY buvo keistai nežinioje po to, kai praėjusiais metais perėjo į „Crunchyroll“ paskutinį sezoną.

Tačiau anime serijos istorija dar nesibaigė. Per šį savaitgalį „Anime Expo“ „Viz Media“ atskleidė, kad tai pagyvėjo RWBY visiškai, įskaitant galimą pasirodymo sugrįžimą. Serialo bendrakūrėja Kerry Shawcross nepasakė, kad jiems buvo suteikta žalia šviesa 10-ajam sezonui, tačiau Viz paaiškino, kad „tyrinėja naujų skyrių kūrimą. RWBY saga“. Šiuo metu vyksta diskusijos apie tai, kas nutiks su franšize, tačiau ilgamečio menininko koncepcinio meno kūrinys Erin Winn rodo, kad Viz nori, kad serialas prasidėtų kartu su veikėjais, kurie kovos su ilgalaikiu serialu, dideliu blogiu Seilemu.

Viz jau turėjo ryšį su RWBY nes per daugelį metų buvo išleisti įvairūs serijos manga kūriniai kartu su sąvado knyga. Savo dienoraštį Apie laidos ateitį Viz užsiminė, kad planuoja žengti į „viską“ su „dar daugiau puikių istorijų“. Taip pat buvo teigiama, kad Shawcross vis dar dalyvaus „kitame šou etape“, tačiau neminėjo jokių grįžtančių darbuotojų, tokių kaip ilgamečiai bendraautoriai Milesas Luna, Kiersi Burkhartas ar Eddy Rivas. Lygiai taip pat buvo nekalbama ir vėl pradėjus transliuoti laidą, o jos garso takeliai buvo ištraukti anksčiau šią savaitę. (Muzikos srityje dainininkė Casey Lee Williamsas patikino, kad šie garso takeliai „greitai“ grįš į visas įprastas platformas.

Aplink daug klausimų RWBY ateitis, iš kurių tik dalis Viz vos vos atsakė. Tačiau kol kas pasirodymo laukia šiek tiek giedresnis dangus nei su WB, taigi, jei jums patinka pasirodymas, verta tai pasidžiaugti.


Norite daugiau io9 naujienų? Patikrinkite, kada tikėtis naujausių dalykų Stebuklas, Žvaigždžių karaiir Žvaigždžių kelias leidimai, kas bus toliau DC Universe filmuose ir televizijojeir viskas, ką reikia žinoti apie ateitį Daktaras kas.