Home Pasaulis Anglija baudiniais 5:4 įveikė Šveicariją ir pateko į paskutinę ketvertą

Anglija baudiniais 5:4 įveikė Šveicariją ir pateko į paskutinę ketvertą

24
0

Šeštadienio vakarą „Trys Anglijos liūtai“ pateko į vykstančio „Euro 2024“ pusfinalį, rezultatu 5:4 nugalėję Šveicariją baudinių serijoje.

Abi komandos pirmajame kėlinyje žaidė be įvarčių ir sugebėjo įmušti tik po du įvarčius ir pratęsti rungtynes ​​iki pratęsimo.

Šveicarijos puolėjas Embolo 73 minutę išvedė šveicarus į priekį, tačiau Anglijos treneris Southgate’as greitai padarė pakeitimus ir tai pasiteisino.

Bukayo Saka įveikė žemą smūgį, kuris įveikė vartininką Sommesą ir išlygino rezultatą.

Visos abiejų komandų pastangos įmušti įvartį per pratęsimą buvo nesėkmingos.

Anglija pavertė visus savo smūgius iš taško, bet Akanji nepataikė savo smūgio ir suteikė anglams pranašumą.

Rezultatai reiškė, kad Anglija antrą kartą iš eilės pateko į turnyro pusfinalį.

Kitos savaitės trečiadienį dėl vietos finale jie žais su Nyderlandais arba Turkija.