Home Pasaulis Nacionalinis frakcijos susirinkimas nepataisys liberalų problemų

Nacionalinis frakcijos susirinkimas nepataisys liberalų problemų

14
0


Gaukite naujausią informaciją iš Lorrie Goldstein tiesiai į gautuosius

Straipsnio turinys

Kai federaliniai liberalai pagaliau nusprendžia surengti nacionalinį partijos posėdį, jiems iškyla problema dėl savo lyderio, ministro pirmininko Justino Trudeau, vyriausybės.

2 reklama

Straipsnio turinys

Kiekvienu iš svarbiausių klausimų kanadiečiai sako, kad jie yra labiausiai susirūpinę, Pierre’as Poilievre’as ir konservatoriai turi didelį pranašumą prieš juos.

Praėjusį mėnesį „Abacus Data“ apklausė 1 900 suaugusiųjų Kanados gyventojų, klausdami, kokios, jų nuomone, yra trys svarbiausios problemos, su kuriomis šiandien susiduria Kanada.

Generalinis direktorius Davidas Coletto sakė, kad rezultatai atitiko „Abacus“ apklausą per pastaruosius dvejus metus ir „rodo, kad konservatorių partija šiuo metu yra priekyje kanadiečiams svarbiausiais klausimais“.

Apklausa parodė, kad „pragyvenimo išlaidos išlieka didžiausia problema, su kuria susiduria daugiau kanadiečių (71 proc.); po to – būsto įperkamumas ir prieinamumas (46 proc.); sveikatos priežiūra (42 proc.); ekonomika (33 proc.) ir imigracija (27 proc.). Iš viso 86% kanadiečių svarbiausiu klausimu laiko pragyvenimo arba būsto išlaidas.

Straipsnio turinys

Reklama 3

Straipsnio turinys

Taip pat nustatyta: „Konservatorių partija turi didelį pranašumą tarp tų, kurie svarbiausiomis problemomis vertina didėjančias pragyvenimo išlaidas, būsto įperkamumą ir prieinamumą, ekonomiką ir imigraciją. Liberalai pirmauja tik tarp tų, kurie klimato kaitą ir aplinką laiko svarbiausia problema.

Kalbant apie pragyvenimo išlaidas, skirtumas konservatorių naudai, palyginti su liberalais, buvo nuo 45% iki 21%; dėl būsto įperkamumo ir prieinamumo nuo 35 % iki 20 %; sveikatos priežiūrai nuo 35% iki 28%; ekonomikai nuo 55% iki 20%; imigracijai nuo 54% iki 15%.

Išvados dėl imigracijos, ty nuolatinių gyventojų, laikinų užsienio darbuotojų, tarptautinių studentų ir prieglobsčio prašytojų, kasmet įleidžiamų į Kanadą, skaičių turėtų kelti ypač didelį nerimą liberalams.

4 reklama

Straipsnio turinys

Taip yra todėl, kad imigracija turi įtakos trims kitoms problemoms, kurios kanadiečių teigimu jiems labai rūpi – būsto įperkamumas ir prieinamumas, sveikatos priežiūros prieinamumas ir ekonomika, atsižvelgiant į jos gebėjimą užtikrinti pakankamai darbo vietų, kai šalies gyventojų skaičius per metus didėja daugiau nei vienu milijonu. .

Įkeliama...

Atsiprašome, tačiau šio vaizdo įrašo įkelti nepavyko.

(Kanados statistika penktadienį pranešė, kad Kanada birželio mėnesį neteko 1 400 grynųjų darbo vietų, o nedarbo lygis padidėjo 0,2 procentinio punkto iki 6,4 proc., ty 1,3 procentinio punkto nuo 2023 m. balandžio mėn.).

Atsižvelgiant į tai, kad konservatoriai yra plačiai suvokiami kaip labiau dera su pagrindiniais Kanados visuomenės rūpesčiais nei liberalai, nenuostabu, kad „Abacus Data“ apklausa taip pat parodė, kad daugiau nei dvigubai daugiau kanadiečių (62 %) mano, kad šalis juda į priekį. neteisinga kryptimi, o tik 25 % mano, kad eina teisinga linkme, o 13 % neapsisprendė.

5 reklama

Straipsnio turinys

Net kas trečias, ketinantis balsuoti už liberalą, manė, kad šalis eina klaidingu keliu.

Kalbant apie šį klausimą, liberalai, be abejo, mieliau norėtų kovoti per kitus rinkimus dėl klimato kaitos ir aplinkosaugos – jis atsidūrė šeštoje vietoje iš penkių svarbiausių kanadiečių susirūpinimą keliančių klausimų – 23 %, mažiau nei vienas iš keturių.

Šiuo klausimu liberalai aplenkė konservatorius 34–17 proc.

Įkeliama...

Atsiprašome, tačiau šio vaizdo įrašo įkelti nepavyko.

Tačiau jų problema yra ta, kad federalinis anglies dioksido mokestis yra labai nepopuliarus visuomenei.

Neseniai Kanados mokesčių mokėtojų federacijos atlikta Leger apklausa parodė, kad beveik septyni iš 10 kanadiečių (69 %) nepritarė liberalų sprendimui padidinti anglies dioksido mokestį iki 80 USD už išmetamų teršalų toną nuo 65 USD balandžio 1 d., ty 23 proc. pakeliui iki 170 USD už toną 2030 m.

Reklama 6

Straipsnio turinys

Praėjusį rugpjūtį paskelbta „Nanos“ ir „CTV“ apklausa parodė, kad 53% respondentų teigė, kad tai neveiksminga kovojant su klimato kaita, o 45% skeptiškai vertino, kad dėl anglies dioksido mokesčių padidėjusios benzino kainos sumažins degalų sąnaudas.

Kaip tuo metu CTV News sakė apklausų vykdytojas Nikas Nanosas, kanadiečiai nori išgirsti iš politikų: „Kaip galime kovoti su klimato kaita taip, kad kanadiečiai jaustųsi patogiai, kad šią savaitę galėtų susimokėti už bakalėjos produktus ir sumokėti už nuoma ar hipoteka kitą mėnesį?

Rekomendavo iš redakcijos

Atsižvelgiant į šias išvadas ir į realybę, kad įvairiose apklausose buvo nustatyta, kad konservatoriai lenkia liberalus dviženkliu skaičiumi, o tai lemtų daugumos vyriausybę, jei rinkimai būtų surengti šiandien, liberalai turi ribotą pasirinkimą, kaip jie gali atsakyti.

Pavyzdžiui, Trudeau gali atsistatydinti, atverdamas kelią naujam lyderiui, arba jis gali pakeisti savo kabinetą ir (arba) įvesti naują politiką.

Problema ta, kad kai visuomenė suvokia, kad politinis lyderis ilgą laiką nereagavo į pagrindinius jų rūpesčius, gali būti, kad nieko nepavyks.

Straipsnio turinys