Home Pasaulis Anglija baudinių serijoje įveikė Šveicariją ir pateko į Europos čempionato pusfinalį

39
0

Straipsnio turinys

DUSELDORFAS, Vokietija. Anglija po šeštadienio pratęsimo lygiosiomis 1:1 po baudinių serijos įveikė Šveicariją ir pateko į Europos čempionato pusfinalį.

Anglija realizavo pirmąsias keturias baudas, kol Trentas Alexanderis-Arnoldas laimėjo penktąją. Anglijos rinktinės vartininkas Jordanas Pickfordas anksčiau atrėmė Manuelį Akanji, kuris atliko pirmąjį Šveicarijos baudos smūgį.

Anglija, kuri 2021 m. Europos čempionato finale pralaimėjo Italijai per baudinių seriją, trečiadienį Dortmunde dėl patekimo į finalą žais su Turkija arba Nyderlandais.

Rungtynės buvo tęsiamos po to, kai 80-ąją minutę Anglijos puolėjas Bukayo Saka įmušė įvartį nuo virpsto ir panaikino Breelio Embolo įvartį penkiomis minutėmis anksčiau Šveicarijos ekipoje.

Šveicaras turėjo didesnes galimybes laimėti per pratęsimą, įskaitant pakaitinį Xherdaną Shaqiri, kuris tiesiai iš kampinio pataikė į vartų rėmą.