Home Pasaulis Anglija turi Bukayo Saka ir Manuel Akanji padėkoti už Šveicarijos įveikimą

Anglija turi Bukayo Saka ir Manuel Akanji padėkoti už Šveicarijos įveikimą

30
0

#Euro2024: Anglija turi Bukayo Saka ir Manuel Akanji padėkoti už Šveicarijos įveikimą– – Kovojantys trys Anglijos liūtai išgyveno atsparią Šveicariją ir užsisakė vietą pusfinalyje. Europos čempionatas (Euro 2024).

2024 m. Europos čempionato pusfinalyje tarp Šveicarijos ir Anglijos Šveicarijos komanda atrodė kaip pusė, kuri pribloškia nenuoseklią Anglijos pusę.

Daugelio nuostabai Šveicarijos komanda su žvaigždžių kupina angla žaidė labai tolygiai. Jie kamuolį kontroliavo 48 proc., o Anglija – 52 proc.

Viską vainikuoja tai, kad bevaisėmis lygiosiomis sužaidę Šveicarija, kuri atliko 11 metimų į vartus, 75-ąją minutę įmušė mačo atidarymą.

Treneris Garethas Southgate’as ir jo vaikinai turėjo laukti iki 80-osios minutės, kol juos išgelbėjo „Arsenal“ krašto puolėjas Bukayo Saka. Saka išlygino rezultatą po to, kai išnaudojo Declano Rice’o perdavimą.

Įvartis nustūmė rungtynes ​​į pratęsimą, pergalės nepavyko pasiekti. Vadinasi, rungtynes ​​turėjo lemti baudiniai.

Deja, Šveicarijai, „Manchester City“ gynėjas Manuelis Akanji, atlikęs pirmąjį baudos smūgį šveicarų komandai, savo bandymą nepataikė.

Kalbant apie „Trijų liūtų“, įvarčius jiems padėjo „Chelsea“ atstovas Cole’as Palmeris ir jie puikiai pasistengė. Dienos pabaigoje Anglija laimėjo rungtynes ​​5:3 baudiniais.

Tai reiškia, kad treneris Garethas Southgate’as ir jo vaikinai pusfinalyje kausis su Nyderlandais arba Turkija.