Home Pasaulis Armija Nužudyk 11 ISWAP teroristų Sambisos miške

Armija Nužudyk 11 ISWAP teroristų Sambisos miške

13
0


Nigerijos armijos kariai sėkmingai sunaikino 11 teroristų, susijusių su Vakarų Afrikos provincijos islamo valstybėmis (ISWAP), per specialią išvalymo operaciją Sambisos miške.

Ši raida buvo patvirtinta šeštadienį Nigerijos kariuomenės paskelbtame pareiškime dėl oficialios X Handle.

Operacija, kuri apibūdinta kaip koordinuota pastanga, kurioje dalyvauja hibridinės pajėgos, buvo nukreipta į žinomą teroristų anklavą Jongo kaime, esančiame liūdnai pagarsėjusiame Sambisos miške.

Kariai surengė teroristus nuožmioje ginklų mūšyje, po kurios keli teroristai žuvo, o kiti netvarkingai pabėgo.

Po pirminės sėkmės armijos personalas toliau eksploatavo teritoriją priešais anklavą.

Dėl šio vėlesnio veiksmo buvo užfiksuoti įvairūs ginklai, įskaitant 99 šovinius 7,62 x 54 mm šovinius ant metalinės jungties, 19 šovinių 7,62 x 39 mm šovinių, tris šautuvų dėtuves AK-47, dvi 36 rankų granatas ir du vietoje pagamintus šaunamuosius ginklus. .

Nigerijos armija pareiškė, kad šios operacijos yra dalis nuolatinių pastangų išnaikinti ISWAP ir kitus teroristinius elementus iš regiono.

Pareiškime rašoma, „Ši sėkminga operacija parodo Nigerijos armijos operatyvinį efektyvumą kovojant su terorizmu ir saugant regioną.

„ISWAP teroristų neutralizavimas ir jų ginklų konfiskavimas neabejotinai prisidės prie saugumo ir stabilumo stiprinimo rajone.

„Tai dar labiau parodė Nigerijos kariuomenės įsipareigojimą panaikinti terorizmą ir apsaugoti piliečius.