Home Pasaulis Keturi žuvo per šaudymą vakarėlio metu Kentukio namuose; įtariamasis mirė

Keturi žuvo per šaudymą vakarėlio metu Kentukio namuose; įtariamasis mirė

11
0


Straipsnio turinys

Keturi žmonės žuvo, o dar trys buvo sužeisti per ankstyvą šeštadienio susišaudymą per vakarėlį namuose Kentukio šiaurėje, pranešė policija.

Straipsnio turinys

Įtariamasis šaudymas vėliau mirė po to, kai pabėgo iš namų ir pradėjo policijos persekiojimą, kuris baigėsi įtariamojo automobiliui nukritus į griovį, pranešė policija.

Policija išgirdo šūvius, kai apie 2.50 val. atvyko į namą Florencijoje, sakė miesto policijos vadovas Jeffas Mallery. Policija namuose rado septynias šaudymo aukas, per spaudos konferenciją žiniasklaidai sakė Mallery.

Policija pranešė, kad buvo rasti keturi negyvi žmonės. Trys žmonės kritinės būklės buvo nuvežti į ligoninę Sinsinatyje. Buvo tikimasi, kad jie pasveiks, sakė Mallery.

Įtariamasis vedė policiją į gaudynes, kurios baigėsi jo automobiliui nuvažiavus nuo kelio ir nukritus į griovį. Įtariamasis patyrė šautinę žaizdą ir mirė ligoninėje, pranešė policija.

Straipsnio turinys

Policija nurodė, kad įtariamasis veikė vienas, o visuomenei jokios grėsmės nebuvo.

Žmonės susirinko namuose į 21 metų namo savininko sūnaus gimtadienį, sakė Mallery. Per susišaudymą žuvo namo savininkas, sakė policijos vadovas. Atrodė, kad 20-metis įtariamasis pažinojo vakarėlyje dalyvavusius žmones, tačiau jis nebuvo pakviestas, sakė Mallery.

Motyvas buvo tiriamas.

„Žinau, kas vyksta visoje šalyje, bet tai pirmas kartas, kai surengėme masines šaudynes Florencijoje“, – sakė Mallery. „Taip, tai labai emocinga. Mano emocijos yra aukas, jų šeimas, pareigūnus, kurie reagavo, visus, kuriuos palietė ši situacija.

Florencija yra maždaug 12 mylių (19 kilometrų) į pietus nuo Sinsinačio, Ohajo valstijoje.

Pasidalinkite šiuo straipsniu savo socialiniame tinkle