Home Pasaulis Brangioji ABBY: Močiutė jaučiasi paniekinta dėl pavogto slapyvardžio

Brangioji ABBY: Močiutė jaučiasi paniekinta dėl pavogto slapyvardžio

16
0


Straipsnio turinys

Brangioji ABBY: Turime penkis anūkus. Visi, išskyrus vieną, vadina mane MeeMaw. Aš esu MeeMaw nuo tada, kai prieš 15 metų gimė mano pirmasis anūkas. Prieš ketverius metus mums gimė trečias anūkas, o kitą mėnesį – ketvirtas. Šis ketvirtasis anūkas mane vadino MeeMaw, kol vieną dieną pradėjo vadinti MeeMawMeeMaw, o mano vaiko sutuoktinė man pasakė, kad „pradėjo netikėtai“.

2 reklama

Straipsnio turinys

Netrukus paaiškėjo, kad šiam anūkui buvo liepta tai padaryti. Tai pirmasis anūkas kitai jos močiutei, kuri nusprendė, kad ją vadins MeeMaw, o aš ne.

Iš pradžių bandžiau tai paleisti, bet laikui bėgant tai mane tikrai trikdo. Būtų buvę gerai, jei mes abu būtume MeeMaw, bet aš manau, kad neteisinga, jei kas nors pasakytų mano anūkui, kad negali manęs vadinti taip, kaip mane vadina daugelį metų ir kaip mane vadina visi kiti anūkai.

Nenoriu kelti problemų, bet tai man kelia didelį stresą. Ką turėčiau daryti arba kaip man tai įveikti? Man buvo suteiktas slapyvardis, kurio aš neprašiau ir kuris man nepatinka. — PERVARDYTA NAUJOJOJE ANGLIJA

GERAS PERVARDYTA: Ponia, jūs turite PENKIS anūkus; kita močiutė turi tik VIENĄ. Jei jai svarbu, kad šis vaikas ją vadintų tik MeeMaw, būkite dosnus. Tegul jai tenka garbė. Tai nereiškia, kad vaikas mažiau myli jus. Šekspyro žodžiais tariant, „Rožė bet kuriuo kitu vardu kvepėtų taip pat saldžiai“.

Straipsnio turinys

Reklama 3

Straipsnio turinys

PS “MeeMawMeeMaw” yra gana skanus. Nereikia krištolinio rutulio, kad pamatytumėte, jog vaikas laikui bėgant jį sutrumpins vienu MeeMaw.

REKOMENDUOJAMAS VIDEO

Įkeliama...

Atsiprašome, tačiau šio vaizdo įrašo įkelti nepavyko.

Brangioji ABBY: Mano dukra baigia koledžą ir įgijo bakalauro laipsnį – tai pasididžiavimo akimirka. Esu išsiskyrusi su jos mama. Ir aš, ir jos mama esame kviečiami dalyvauti ceremonijoje, tačiau dabartinės žmonos, kurios jai nepatinka, ji nekvietė. Ji pareiškė, kad turi tik ribotą bilietų skaičių ir nori pasikviesti artimus mamos giminaičius.

Dėl to aš atsidūriau nepatogioje padėtyje, nes mano žmona jaučiasi atstumta ir įskaudinta. Galiu arba primygtinai reikalauti, kad dukra pakviestų mano žmoną, arba aš nedalyvausiu, arba galiu eiti, reikalaudamas žmonai, kad tai reikšmingas momentas mano dukters gyvenime ir aš turiu ten būti. Ką turėčiau daryti? — KONFLIKTAS KALIFORNIJOJE

4 reklama

Straipsnio turinys

GERBIEJI KONFLIKTAI: Jei jūsų dabartinė žmona turėjo įtakos jūsų santuokai su pirmąja žmona, aš suprantu jūsų dukters nemėgimą. Jei tai asmenybės konfliktas, ji neturėtų būti šokiruota, kad nebuvo pakviesta.

Sutinku su jumis, kad jūsų dukters koledžo baigimas yra svarbus etapas. Suprantu, kodėl jauti poreikį būti šalia ir švęsti tai su ja. Paaiškinkite savo žmonai, kad norėtumėte, kad ji būtų „didesnė asmenybė“, ir išsiųskite jus į ceremoniją, nepadidindami jūsų problemos. Tada daryk tai, ką liepia tavo širdis.

– Dear Abby parašė Abigail Van Buren, taip pat žinoma kaip Jeanne Phillips, o ją įkūrė jos motina Pauline Phillips. Susisiekite su Dear Abby tel DearAbby.com arba PO Box 69440, Los Andželas, CA 90069.

Straipsnio turinys